Білоцерківський інститут економіки та управління і вищого навчального закладу ВМУРоЛ «Україна»

Білоцерківський інститут економіки та управління і вищого навчального закладу ВМУРоЛ «Україна»


 • Біла Церква · бул. Комсомольский, 42, Київська обл., 09100
 • (04563) 8-66-80
  (04563) 3-28-57
  (068) 122-65-11
 • bc-uu@mail.ru
 • денна, заочна, дистанційна
 • бакалавр, спеціаліст, магістр
 • ЗВО (вуз) заснований у 2003 році. Статус приватний. IV рівень акредитації. Диплом держ. зразка.

 • Платне навчання
 • Військова кафедра
 • Гуртожиток
 • Післядипломна освіта
 • Пiдготовче вiддiлення

1276
студентів

Спеціальності

Факультети

Соціально-правовий факультет

 • правознавство;
 • соціальна робота;
 • психологія.

Економічний факультет

 • фінанси;
 • документознавство та інформаційна діяльність.

Абітурієнтам

Функціонують курси з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання одинадцятикласників та випускників шкіл за минулі роки, які бажають вступити до ВНЗ на денну та заочну форми навчання.

Телефони для довідок: [відкрити контакти](0456) 38-66-80, [відкрити контакти](0456) 33-20-31

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: [відкрити контакти](04563) 3-20-31.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: [відкрити контакти](04563) 3-20-31.

Про ЗВО (вуз)

Види освітньої діяльності:

 • навчання, що забезпечує фундаментальну наукову, професійну та практичну підготовку, здобуття освітньо-кваліфікаційних рівнів відповідно до покликань, інтересів і здібностей, удосконалення наукової та професійної підготовки, перепідготовку та підвищення кваліфікації людини (вища освіта); 
 • навчання, що забезпечує одержання нової кваліфікації, нової спеціальності та професії на основі раніше здобутої у навчальному закладі і досвіду практичної роботи, поглиблення професійних знань, умінь за спеціальністю, професією (після диплом на освіта); 
 • навчання, що сприяє поглибленню знань фундаментальних дисциплін для успішного вступу до вищих навчальних закладів (довузівська підготовка); 
 • навчання, що забезпечує здобуття професії відповідно до покликань, інтересів. здібностей, перепідготовку, підвищення професійної кваліфікації людини (професійно-технічна освіта); 
 • навчання, що сприяє розвиткові здібностей, талантів та забезпечує задоволення інтересів, духовних запитів і потреб у професійному визначенні дітей, учнів та студентської молоді (позашкільна освіта); 
 • навчання, що задовольняє пізнавальні потреби, підвищує рівень освіченості та сприяє розвиткові та вдосконаленню особистості людини (самоосвіта); 
 • навчання, що забезпечує всебічний розвиток особистості, нахилів, здібностей, талантів, трудову підготовку, професійне самовизначення, формування загально¬ людської моралі, засвоєння визначеного суспільством та національно-культурними потребами обсягу знань про природу, людину, суспільство і виробництво, екологічне виховання та фізичне вдосконалення дитини (загальна середня освіта); 
 • навчання, що сприяє забезпеченню фізичного та психічного здоров'я, всебічному розвиткові, набуттю життєвого досвіду, виробленню умінь та навичок, необхідних для подальшого навчання дітей (дошкільна освіта); 
 • навчання, що забезпечує громадянам, які потребують соціальної допомоги та реабілітації, можливість посісти в суспільстві місце, відповідне до моральних та юридичних норм розвинених країн світу.

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Навчався на денній формі. За весь період навчання нікому нічого не платив! Викладачі завжди відкриті і готові допомагати. Біда в тому, що зараз ніхто не хоче навчатися окрім декількох чоловік в групі. Звичайно їх не влаштовує вимогливість. Вчіться!

,

Не верю, что можно без связей устроиться на престижную работу после этого универа. Потому что юрфак, держиться на двух личностях. Остальные лишь создают вид присутствия.

,

Учился на заочке. Процветает взятачниство. Хочешь билет на госекзамен готовь "штукарь", хочешь зачет готовь триста гривень. Подача материала чисто начитка лекций, лишь иногда по просьбам обьясняють материал. на моем факультете было лишь пара хороших преподователей, остальные взятачники.

,

Навчаюсь тут! Все дуже подобається. Досвідчені викладачі, дружня атмосфера, Дуже подобається директор - Новак Я.В. (порядки в інституті наводить, вогнегасники тепер на кожному кроці - дбає про безпеку, і взагалі, прикольний мужик)

,

Півторак - the best!! Хороший викладач і людина. Ідіть вчитися на фінанси сюди. Не пожалієте.

,

Інститут рекомендую. Вчився на спеціальності документознавство та інформаційна діяльність. На роботу влаштувався без проблем ПО СПЕЦІАЛЬНОСТІ!!! Викладачі класні.Хочеш чомусь навчитися - научать.Групи невеликі, а це і добре.Людяність і немає хамства. Респект Цвид-Гром!!

,

Я закінчила у цьому інституті магістратуру з документознавства та інформаційної діяльності. Дають кваліфікацію - магістр у галузі інформації, інформаційний аналітик. Ціна - доступна, порівняно з Києвом, якщо ходить на пари - будеш щось знати, як і у всіх універах. Викладачі - нормальні. Мені сподобалась Цвид-Гром, толковий викладач. Не пожаліла, що туди пішла вчитись.

,

Навчаюся на 4 курсі,навчанням дуже задоволення. Викладачі чудові,дають море корисної інформації. Ні разу не пожалкувала, що вступила саме в цей вуз

,

навчанням в інституті задоволена. Викладачі - професіонали своєї справи. Всім рекомендую!

,

Навчаюсь уже на 4 курсі, скарг немає. Задоволений)))))

,

учился на правовом.......полная фигня....криминальное право приходит сам про себя расказывает.... все остальное тоже очень слабо, никаких знаний не дают.....выкладывается только токарева по трудовому , и история но она никому не нужна

,

Я так розумію сесію попередня дівчина не здала!!! Я навчався в "Україні" і дуже задоволений...нікому нічого не платив...ніколи!!! Я Вам скажу так: хто бажає вчитись, той вчиться! А у кого й так не дуже зі знаннями, той не навчиться нічому...Користуючись нагодою хочу сказати велике дякую всім викладачам кафедри "Соціальна робота" - Плівачук Катрині Володимирівні, Панченко Тетяні Леонідівні, Никоненко Юлії Владиславівні, Коваль Вікторії Сергіївні, Трофименко Наталії Євгенівні - всі Вони - ВИКЛАДАЧІ від Бога, професіонали свого діла!!!

,

плохой вуз с очень слабым преподаванием. Реальных знаний там не дают деньги вперед и все ок... хорошо преподает трудовое право токарева....и все

,

Дуже не погане викладання. Ті хто хочуть вчитися вчаться ,а хто прийшов тому що батьки відправили, то їм ні один універ не допоможе. Сидять на парах як" руді миші".

,

Поступила на перший курс. Всім задоволена, розумні викладачі, креативне життя інституту. Рекомендую

,

Класний вуз! Задоволена навчанням!

,

Інститут хороший!Закінчила без труднощів. Отримані знання використовую в роботі. Рекомендую!

,

БІЕУ найкращій! Працюють адекватні люди. Так було і важко, деякі предмети здавала не один раз і все ж навчання закінчила на відмінно. Поганого нічого не можу сказати.

,

Мене навчання в БІЕУ влаштувало. Спокійно здаєш всі екзамени, нікого не завалюють, викладачі розумні освічені люди. Рекомендую!

,

Навчалася в цьому інституті. Зараз працюю. Мої колеги закінчували інші вузи, але я не відчуваю різниці в знаннях. Я йшла навчатися, читала додаткову літературу, задоволена навчальним процесом. У мене була дуже класна група. І я ще жодного разу не пошкодувала, що навчалася саме тут (хоча мріяла про навчання в Києві).

,

Закінчила магістратуру в БІЕУ. Не шкодую, в цьому вузі працюють професора, кандидати, доценти, які спокійно можуть конкурувати з викладачами державних вищів. За 6 років навчання не дала жодного хабаря і нічого від мене не вимагали. Вся економічна кафедра була для нас як родина))) зрозуміють,допоможуть,вислухають)))

,

Після навчання в БНАУ, навчання і студентське життя в БІЕУ - це просто казка!!!Дякую викладачам за здобуті знання та навички, вони дуже допомогають у житті, особливо Юхименко Н.М.!!

,

Інститут класний, викладачі найкращі, знання на найвищому рівні. І ті, які пишуть, що потрібно давати великі хабарі, що викладачі ВУЗу непрофесійні і на роботу з цього ВУЗу не беруть, хочу відповісти Вам, любі мої!!!! Для того, щоб не давати хабарі потрібно навчатися і цікавитися предметами, які викладаються. Щодо того, що не беруть на роботу, то хочу сказати, що працюю в одному з найпрестижніших закладів країни і ніяких питань до ВУЗу. ВУЗ це не головне, головне - це знання, а якщо людина не хоче навчатися, то Ви хоч в Оксфорді навчайтесь, сенсу не буде, він також буде для Вас поганим!!!!

,

Викладачі чудові, матеріал доноситься легко. Я задоволений

,

Нормальный институт, если хочешь учиться никаких проблем не будет в приципе, да и если возникают какие-то проблемы можно все решить по-человечески.

,

В "Україні" навчаюсь вже 5 років. За цей термін, жодного разу нікому не платила хабарів все здавала сама без проблем. Навчанням задоволена, викладачі дають досить високий рівень знань, завжди допоможуть, ввійдуть в ситуацію(без проблем). Студенське життя проходило весело (вечірки, виїзні ігри КВН, конференції різного плану), всі студенти з викладачами, як одна єдина сім*я. Повірте, якщо ви йдете у ВНЗ отримувати знання, то "Україна" досить гарний варіант. Знання, які отримала у ВУЗІ, досить допомогли, працюю по спеціальності.

,

Навчалася в цьому університеті 5,5 років на економічному факультеті і хочу сказати,отриманими знаннями залишилась задоволена. Дуже хороші висококваліфіковані викладачі. Отриманими знаннями користуюсь по сьогодні,адже працюю у фінансовій сфері. Ректор,проректор - дуже класні люди!!!

,

Чудовий інститут,найкращі викладачі.Жодного разу не пожаліла що навчалась і буду навчатися далі тут.Всім рекомендую!!!

,

прочитала останній коментар, ужаснулась. Я також навчалася в "Україні", і, загалом, задоволена. Так, дійсно в аудиторіях холодно, але зараз працюю - в кабінеті зимою також холодно. Так, індексацію платила, а викладачам - ні. Якось сама все здавала (може тому, що ходила в бібліотеку, читала додаткову літературу). Так, є ще інституту куди розвиватися, але для провінції - нормальний вуз, на хорошу "четвірочку"

,

Чудовий навчальний заклад,найкращі викладачі.

,

нічого гіршого в Білій Церкві знайти не можна. отримувала там 2 освіту. маю з чим порівнювати. починаючи з холодних аудиторій з грибками на стінах і закінчуючи постійними хабарями та непрофесійністю викладачів. крім цього, змусили платити індексацію з розмірі половини суми контракту, а також благодійні внески, подрунок інституту

,

Знания можно получить везде, если есть желание. Мой совет всем абитуриентам и их родителям: если вы хотите после окончания ВУЗа получить достойную работу (тем более по специальности), выбирайте государственные ВУЗы с высоким или средним рейтингом, не пожалейте денег. Экономия сегодня обернётся для вас безработицей завтра и дополнительными расходами на получения более достойного диплома. Я, как работодатель, не взял бы специалиста из такого ВУЗа.

,

Очень хороший университет тем более за такие денньги. Кто пришол учится тот и учится а те кто просто за деньги родителей для корочки так тем и в самых крутых универах ничего не научат. Я там учусь 3-й год и сесия у меня обходится безплатно при том нет ни одной 3.

,

Мені не дуже подобається , викладачі справді хороші , але організатори не дуже ,але якщо ви тільки почали розвиватись то уви тут на вас всім байдуже основна увага уже готовим талантам .

,

институт фигня, преподы зануды

,

Інститут дійсно класний, навчаюсь зараз і якщо б повернулася назад то все одно вступила би сюди! Викладачі - супер, Романченко І.Н, Токарева В.І, Цвид - Гром О.П, Грабовська Н.В, Соловей М.І,цей список можна продовжувати до безкінечності.Матеріал викладається на найвищому рівні, просто бери і користуйся. Ректор - мабуть чи не найкращий, прекрасна людина!!! Всім рекомендую!!! Не пожалкуєте:)

,

Отличный ВУЗ, отличная база, хорошие преподователи, особенно на экономическом факультете. Мне все нравится, знания дают, стоит только хотеть + экономия средств родителей.

,

я теж тут навчаюсь здаю випускні іспити мені все подобається

,

Нехай людям які закінчують і поступають сюди всміхнеться удача і колись років там під 30 вони знайдуть роботу за професією десь не в нашому місті , навіть і газетай пишуть випускників "Укаїни" на роботу нне буремоооо !!! майте на увазі!

,

Чудовий!

,

Сюпєрс!

,

поганий вуз. Тільки Токарева хороша, а інші дуже погані!!!! Загурський дуже поганий викладач!!!

,

приватний ВУЗ поганенький ВУЗ в будинку дитячого садочка!!!!!!!!!!!! Шарашкіна контора!

,

Найкращий університет, знань дають набагато більше ніж у дорогих і престижних київських вузах. Вступайте не пошкудуєте, це 100% найкращий вуз у київській області

,

Супєр-університет!!!!

,

Навчаюсь, і тепер працюю

,

Якщо вчитись то він кращий!!!

,

Велике спасибі всім викладачам, вони дійсно класні!!! А Токарева В. І. найкраща, а головне, СПРАВЕДЛИВА. Університет хороший, особливо у відношенні ціна - якість, то все просто суперово. Одна лише проблемочка: не всі аудиторії одразу знаходиш, коли приїздиш на сесію :)

,

Все супер.

,

да, Волкову респект і уважуха! думав, що буде гірше, але після його лекцій і семінарів я отримав багато нового, що раніше було не зрозумілим. + його не нав'язлива манера викладання дає поштовх до нового, до спроби відкрити в собі щось нове, щось розвивати, пробувати себе в новому амплуа. вцілому універ просто супер, дякую своїм батькам, що навчаюся в ньому.

,

і я зараз навчаюсь, мені дуже все подобається, особливо методика викладання, від якої я отримаю лише сучасні прагматичні знання, на які я сподіваюсь в майбутньому. із тих викладачів, з якими мав справу, особливо вирізняються сучасністю і якістю знань і інтелекту - Соловей М.І. - просто людина з великої букви; Юхименко П.І. - досвід і вміння його передати; Кабиш В.В. - це рівень; Волков С.С. - молодий, ерудований, об'єктивний, а вже з таким рівнем знань і здатністю вміло їх передавати, Цибок В.О. - жостка, але справедлива та багато інших. гадаю, що не лише я так думаю.

,

Я теж тут навчалась. Все супер! Передаю привіт преподам!

,

Я здесь училась. Супер

,

тут реально весело навчатись!!!!!!!!!!

,

Все,суперово!Я задоволена тим,що навчаюсь тут!Викладачі суперові

,

Я теж тут зараз навчаюсь,поки що задоволена усим,а далі побачимо:):):)

,

Документознавство- супер!!!! Олена Петрівна - найкращий викладач!!! Мудра, грамотна, інтелект! Я щасливий, що тут навчався.

,

Практично все добре, але навчання і сесія дорого коштують!!!! :-(

,

Я дуже радий що я тут навчався!Завдяки цьому ВНЗ,я побачив багато чого у цьому житті!!!Дякую команді КВН Н2У-формула успіху за теплий прийом у команду,за чудовий настрій,який вони дарували,дарують і будуть дарувати НАМ!!!Особлива подяка ПАНЧЕНКО МАРИНІ ГРИГОРІВНІ за допомогу,за хороше відношення,за почуття гумору і за те,що Ви просто чудова Людина!Всім викладачам респект!!!Привіт найкращим викладачам цього вузу Новаку Я.В та Токарєвій В.І. :))) !!!!!!!!Залишайтесь такими як Ви були,не піднімайтесь занадто високо,тому що потім буде дуже боляче падати!!!!!!!!

,

Прекрасний ВНЗ, викладачі дають фундаментальні знання, я щаслива,що навчалася саме тут. Інна Георгіївна найкращий куратор, викладач і мама!!!!

,

Чудовий ВНЗ!! Я тут навчаюся, заочно правда, бо маю обмежені фіз. можливості, але дуже радий, що навчаюся саме тут. Група ПЗ - найкраща!

,

Я щаслива, що я тут навчалася. У мене була найкраща група - ДДшки форевер!!!Тепер я тут працюю :-)

,

Можливо, комусь здавалося, що не все так добре у нашому вузі. Але все пізнається у порівнянні. Ми були сім"єю - це так класно. У мене була найкраща група у світі!!!!!!!!!!! Перші ДДшки. Іноземна мова - на найвищому рівні, Валентина Дмитрівна зе бест!!!! Наш ректор - найдобріша людина у світі!!! Я щаслива, що навчалася саме тут!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

При бажанні можна отримати досить хороші знанння. Всім дякую!

,

Я теж там навчаюсь))))

,

Дуже вдячна за отримані знання !

,

я там навчався


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) в Білій Церкві, а також коледжі в Білій Церкві, курси в Білій Церкві, репетитори в Білій Церкві, робота в Білій Церкві