Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка (ХНТУСГ)

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка (ХНТУСГ)

 • Безкоштовне навчання
 • Платне навчання
 • Військова кафедра
 • Гуртожиток
 • Післядипломна освіта
 • Аспірантура, докторантура
 • Пiдготовче вiддiлення

5050
студентів
335
викладачів
194
кандидати
наук
59
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Факультети

Навчально-наукові інститут:

 • Бізнесу та менеджменту,
 • Механотроніки та систем менеджменту,
 • Технічного сервісу,
 • Енергетики та комп’ютерних технологій,
 • Переробних і харчових виробництв

Факультет Технологічних систем та логістики

 1. Информация для абитуриентов (подготовительное отделение)
 2. Дополнительная информация

Про ЗВО/ВНЗ

Матеріально-технічна база: бібліотека, спортивно-оздоровчий табір «Оберіг» (смт Кирилівка) на 150 місць на березі Азовського моря, спортивні майданчики, їдальні, кафе.

В університеті функціонує єдиний в Україні Центр соціологічних досліджень села, який має плідні міжнародні зв'зки з Гарвардським університетом (США). В університеті вперше в Україні створено Iнститут інноваційного менеджменту для прогнозування інноваційних ситуацій в агропромисловому комплексі регіону. В університеті функціонує єдина в Україні кафедра ЮНЕСКО "Філософія людського спілкування", що має офіційний міжнародний статус.В ХНТУСГ працює обласний культурно-освітянський німецький центр (Дойчес Центрум), що сприяє розширенню дружніх відношень між університетом та відповідними навчальними закладами Германії. ХНТУСГ є членом Європейської асоціації аграрних університетів, колективним членом міжнародної академії наук вщої школи, членом консорціуму аграрних університетів світу.

Щорічно понад 300 студентів проходять 2-7 місячне стажування на сільськогосподарських фермах Великобританії, Нідерландів, Данії, Польщі, Чехії, Словаччини та інших країн Європи.

ХНТУСГ - активний учасник українсько-німецького аграрного проекту - програми тримісячного стажування в Німеччині студентів з економічних спеціальностей після одержання ними диплома бакалавра. Саме стажування проходить на переробних підприємствах АПК, в аграрних страхових компаніях та банках. Після повернення на батьківщину студенти складають спеціальні іспити та отримують сертифікати Інституту агробізнесу Німеччини.

Плідною є співдружність з Асоціацією фермерів Франції, яка бере на свій рахунок усі витрати щодо двомісячного стажування студентів.

Плідні міжнародні зв'язки університет підтримує з Московським державним агроінженерним університетом ім. В.П. Горячкіна (Росія); з університетом Ерланген, Гумбольтовським університетом (Німеччина); з Віденським аграрним університетом (Австрія); з Люблінською сільськогосподарською академією, Варшавським с.-г. університетом (Польща); сільськогосподарським університетом ім. Іштвана (Угорщина); з університетом "Париж-Нантер", Будинком науки про людину, Національним центром наукових досліджень, Аграрним ліцеєм міста Монтаржи (Франція) тощо. Були встановлені ділові контакти з мережею фірм Великобританії: "HOPS", CONCORDIA, IAAH, SROPSHER, з Бернським університетом (Швейцарія), з Пекінським сільськогосподарським інженерним університетом (КНР), з Північно-Центральним технічним коледжем (США), з Хайфовським технічним університетом (Ізраїль), з агросоюзами Швейцарії, Німеччини, Греції, Північної Італії, Нідерландів, з агроакадемією у Нітрі (Словаччина), з Краковським агроуніверситетом; Щетінським університетом, Тісенлевським університетом (Німеччина), Тептським університетом (Бельгія).


Міжнародні зв'язки університету спрямовані на поглиблення процесу європейської інтеграції в освіті, метою діяльності є також розробка навчальних планів і методик з різних дисциплін в контексті Болонської угоди.


Відгуки

495
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Поступил в 1998 закончил в 2003. Был в Европе. Не жалею. Учился на кафедре менеджмента. Доволен своим Университетом. Он много ,чего в жизни научил.

,

Учусь в университете и очень нравится, поступайте)

,

Отличный университет,за пол года обучения ни разу не пожалел о поступлении именно в этот ВУЗ

,

Ужас, поступал на економіста поступил на біоінженерія, поступаешь в одном месте, а учишься бог здай где на конце города. Общежития ужасное, со времен Советского Союза, ремонта небило давно!!!

,

Как забрать отсюда документы? Я раз тут была,и то, сказать откровенно, не по своей воле поступила ..потом решила что и шагу не ступну сюда,хочу забрать документы, поступить в мед.. как здесь с этим? Или тоже надо за бабки?


Залишити відгук

Усі ЗВО/ВНЗ в Харкові, а також коледжі в Харкові, курси в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові