Мукачівський державний університет

Мукачівський державний університет


 • Мукачеве · вул. Ужгородська, 26, Закарпатська обл., 89600
 • (031) 312-11-09
 • pk@msu.edu.ua
 • денна, заочна
 • бакалавр, магістр
 • ЗВО (вуз) заснований у 2008 році. Статус національний. IV рівень акредитації. Диплом державного зразка.

 • Безкоштовне навчання
 • Платне навчання
 • Гуртожиток
 • Аспірантура, докторантура
 • Пiдготовче вiддiлення
 • Військова кафедра
 • Післядипломна освіта

4000
студентів
190
викладачів
100
кандидатів
наук
19
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Факультети

Педагогічний

 • Дошкільна освіта;
 • Початкова освіта (Початкова освіта; Початкова освіта і соціальна педагогіка; Початкова освіта та психологічний супровід освітньої діяльності);
 • Середня освіта (Музичне мистецтво);
 • Музичне мистецтво;


Економіки, управління та інженерії

 • Професійна освіта (Економіка);
 • Професійна освіта (Дизайн);
 • Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості);
 • Облік і оподаткування;
 • Фінанси, банківська справа та страхування;
 • Менеджмент;
 • Маркетинг;
 • Публічне управління та адміністрування;
 • Прикладна механіка (Ресурсо- та енергозберігаючі системи, пристрої та апарати);
 • Галузеве машинобудування;
 • Технології легкої промисловості (Конструювання та технології швейних виробів);
 • Технології легкої промисловості (Проектування взуття та галантерейних виробів);

Гуманітарний

 • Середня освіта (Мова і література (англійська);
 • Психологія;
 • Інформаційна, бібліотечна та архівна справа;
 • Туpизму тa готельно-реcторанного бізнесу;
 • Готельно-реcторанна справа;
 • Туpизм;
 • Географія;
 • Музеєзнавcтво, пам’яткознавство.

Про ЗВО (вуз)

Мукачівський державний університет – вищий навчальний заклад, який динамічно розвивається та диверсифікує свою діяльність, ліцензуючи та акредитуючи нові спеціальності. Це багатопрофільний навчальний заклад, провідний центр культури, науки, освіти регіону. Основою сучасної концепції розвитку Університету є підготовка висококваліфікованих фахівців, здатних працювати в умовах ринкової економіки та переходу на інноваційний шлях розвитку. 

Нині університет – це сучасний і потужний навчально-науковий комплекс, який об’єднує 4 факультети, які забезпечують підготовку фахівців за 22 спеціальностями.

До послуг працівників та студентів університету – 4 навчальні корпуси, укомплектована наукова бібліотека (постійно поновлюється та налічує понад 150 тис. документів наукової та методичної літератури), 2 гуртожитки, комп’ютерні класи з сучасними комп’ютерами та виходом до Інтернету, студентська їдальня.

Наш університет – це велика і дружня родина, з великими науковими та культурними традиціями, зі своєю історією, випускники якої досягли значних успіхів за отриманою спеціальністю. Головним у діяльності вузу є побудова ефективних взаємовідносин у системі «студент – викладач», які здатні забезпечити перетворення потенційних можливостей кожного з них у творчі здібності.

Мукачівський державний університет постійно працює над розширенням міжнародної співпраці, як в навчальному, так і в науковому напрямах. На теперішній час університет активно співпрацює з навчальними закладами Польщі, Словаччини, Угорщини та іншими країнами Європи.

Партнери Мукачівського державного університету – навчальні заклади Словаччини – Вища школа економіки та менеджменту державного управління (м. Братислава), Науково-дослідний інститут теологічного факультету Трнавськог університету (м.Трнава), Вища школа економіки та менеджменту державного управління Пряшівського університету (м.Пряшів), Вища школа міжнародного підприємництва ISM (м.Пряшів), Братиславський економічний університет (м.Братислава), Спеціалізована професійна школа-ліцей (м.Пряшів); Польщі – Техніко-гуманітарна академія (м.Бельсько-Бяла), Державна вища школа (м.Освенцім), Сільськогосподарський університет (м. Краків), Державна вища техніко-економічна школа ім. Св. Броніслава Маркевича (м.Ярослав), Вищалінгвістична школа (м. Ченстохов), Вища школа інформатики і мистецтв (м.Лодзь),Вища школа суспільних наук «Педагогіум»(м.Варшава);Угорщини –Дебреценський університет (м.Дебрецен), Ніредьгазький університет (м.Ніредьгаз).

В Університеті для студентів всіх спеціальностей реалізовується: програма «Подвійний диплом» з Вищою Школою (м. Ченстохов, Польша) та Сопотською Вищою Школою (Польша), яка дає можливості паралельного навчання у двох університетах, по закінченню яких отримати подвійні (біларетальні) українські та польські дипломи державного зразка; семестрова програма академічного обміну з Академією Яна Длугашa (м. Ченcтохов, Пoльша), якa дaє можливіcть студeнтам бeзкоштовно вивчaти фаxові диcципліни пpотягом одногo семеcтру в рамкаx Міжнаpодної прогpами обміну студeнтів, щo фінансуєтьcя зa кoшти ЄС.


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Хороший ВНЗ. Сумую за студентськими роками

,

Найкращий університет! Раджу вступати до МДУ!)

,

Кто не хочет тот ищет причину,кто хочет ищет возможность.Учусь на 4 курсе,специальность 053,все нравится.

,

Університет хороший!

,

Універ не поганий тільки потрібно вчитися, викладачі теж хороші і не треба всіх під одного рівняти! Якшо вчишся то нікому нічого платити не треба! Поважайте в першу чергу себе та викладачів які також стараються для вас!Ми студенти також різні, всі однаковими не можуть бути, хтось вчиться хтось ні, так само і викладачі, хтось викладається на максимум, а хтось просто вже не має сил бігати за нами і випрашувати щоб прийшли здати сесію!Тому і беруть хабаря!І це тільки за те, що роблять за вас ваші роботи які ви би мали самі робити, так само кожен з вас хоче щоб його робота була оплачена! Тому в першу чергу хай кожен дивиться за собою! І не потрібно тут когось публічно засуджувати з викладачів!!! p.s. Закінчила Мду, дякую всім викладачам за терпіння і порозумніння!

,

Університет нормальний. Якщо відвідуєш пари і вчишся, то відношення у викладачів до таких студентів хороше. Але не у всіх. Є такі, які халатно відносяться до процесу викладання, а є такі, які намагаються викластися на максимум, зацікавити студентів інформацією, інколи - ввійти в їх положення.

,

Звісно університет не найкращий,судити не маю права нікого адже сама студентка цого вузу, і не завжди все гладко проходить.Хабарництво так як у всіх,студенти самі в тому винні,починати треба з себе ,принити можемо це лиш ми .Та все ж я вражена деякою ситуацією : Викладач педагогічного факультету через вахту “вирішує свої справи”,бере гроші,ніби за збірники,за які студенти платять непогану суму,і віддать тому ж викладачу ті збірники.Це -нонсенс,людина в якій я завжди буда впевнена,впала в моїх очах назавжди.Не розумію лише одного,навіщо тоді завжди виставляти себе на показ,помічати чужі помилки,і битися в груди за людяність.

,

Цей університет ніколи не вийде на нормальний рівень поки не покінчить з хабарництвом і вимагання грошей від студентів. Кафедра педагогіки музичної освіти і виконавського мистецтва - хабарники. Не рекомендую туди вступати, нічого вас там не навчать окрім того як давати взятки і розуміти натяки на них! (Логічно, якщо самі викладачі лише тепер навчаються на магістратурі)

,

На гуманітарному фак. практично всі викладачі беруть взятки, і щоб студенти платили то завжди щось придумають, щоб платили то оцінку одну не вистачає, індивідуальна не дуже або скажуть що вже не приймають і все, модуль не дотягує, хоча знаєш що добре написав. А дійсно розумні викладачі і не хабарники: Корнієнко І., Юрков О.,Барчій М.,Штих І. Ці люди дійсно знають те що викладають. В університеті дуже слабкий рівень знань дають викладачі, бо самі не знають зо говорять і практично все теорія, практики нуль!!!!

,

Норм універ. Багато в чому краще за інші Закарпатські виші, але є й проблеми

,

Будь ласка підкажіть які потрібно предмети здавати якщо поступаєш на вчителя початкової школи

,

Багато брехні стосовно,якщо би не давати хабарі,то і викладачі би їх не брали.Раніше ,якщо ти на безкоштовному вчишся,тебе всеодно примусять платити,Інакше поставлять на бали менше оцінки,що не дозволить отримувати стипендію.Спілкування з студентами зверхнє,цинічне. Брехня про вільне відвідування.В кінці семестру буде докір за невідвідування пар. Добре живуть старости груп та іхні друзі,бо зможуть домовитися з викладачами.Диферінцьовано в хабарях все:оцінка,спосіб здавання...

,

Ну Бурса то Бурса,але на рахунок взятому я не згідна! Я відвідував Ада пари час від часу,коли приходила просто розповідала теми які пропустила і мені без проблем ставили оцінки ! Звісно Якшо ти прийшов раз на рік і то тільки на сесію тобі не скажуть : " ой звісно ти молодець,ти працював на тобі оціночну" ... Я мала вільне відвідування, приходила раз в тиждень і все в мене було впорядку, опрацьовувала матеріал самостійно і здавала сесію і писала САМА диплом без взяток, максимум Що було "пачка бумаги":... Тільки один раз зіштовхнулась з викладачем у якого не реально було здати без кеша. Всі інші адекватні викладачі і люди . Про рівень знань викладачів говорити не буду, він не самий високий але Ви самі розуміли, що Ви не в Гарвард йдете !

,

Універ такий самий, як і інші.Закінчив бакалавра в МДУ та пішов вчитися на спеціаліста а УЖНУ. Рівень викладання той самий і залежить від окремого викладача, відношення до студентів теж залежить від окремих викладачів. Коли треба домовитися, то ціни вищі в УЖНУ.

,

універ нормальний, просто деякі студенти, не хочуть вчитися і самі дають хабарі, а потім плачуть на весь інтернет які погані викладачі, хоча є там декілька некоректних, наприклад, Кузьма М.І., вона постійно до когось доколупується, або Щербан , яка дуже "вчить" методику та тільки пояснювати потрібно тільки так , як написано в її книзі яку потрібно обов'язково від неї купити- їй пора давно на пенсію.

,

Не розумію тут деяких людей, які пишуть, що цей то викладач найгірший, чи універ корумпований, не вступайте сюди та інші дурні речі. Будемо відверті. Якби студенти не давали гроші - викладачі би їх не брали. Я вчусь тут вже 4 роки і жодного разу за цей час не було такого, що тобі не поставлять оцінку, якщо ти не заплатив. НІКОЛИ. Хоча викладали за ці 4 роки представники кожного з факультетів чи корпусів. Не потрібно вигадувати, такого в МДУ немає. А те, що є корупція, то, любі, вона є всюди. Змиріться, така вже наша Україна. Викладачі теж є різні і так всюди, в кожному ВУЗі. Є ті, які йдуть на зустріч, допоможуть, підтягнуть. Є ті, які ставлять реальні оцінки, за твої знання. Є ті, яким взагалі "до фєні" все і ти в тому числі. Ми всі люди, у кожного свій характер і свої погляди. Вчіться для себе, покажіть, що ви знаєте, що ви чогось варті - і все буде добре. Вимагати від вас хабарів не будуть. А якщо вже так сталось - не ведіться. Влаштуйте облаву, врешті решт, якщо вже на то пішло)

,

В МДУ дуже класне кафе "Бублик". Вдячність поварам!!!

,

Прекрасний університет. Той, хто не хоче вчитися, тому і поганий! Деякі студенти забувають, чого поступили в університет - думають, що пройде на "авось", а тут треба вчитися! МДУ - це зеркало стану справ в усій державі! Успіхів університету , студентам і викладачам і Слава Україні!

,

Нормальний універ) Я вчуся на музичному відділі іможу сказати, що є дуже багато хороших викладачів, які готові допомогти та підтримати, якщо ти справді бажаєш чогось навчитися) І з приводу взяток винуваті самі студенти. Була в мене така ситуація, коли всьому курсу не хотіли без грошей оцінку поставити, всі побігли платити, а я відмовилася. Чому я маю платити за предмет, який знаю? Поставили мені за перший модуль 3. Коли зрозуміла викладачка ( з 1 корпусу), що я за власні знання їй платити не буду, перестала доколупуватися і наступні півтора року я мала 5 з цього предмета. Якщо би вся група не пішла зразу гроші давати, а трохи повчилися, то не було б цього хабарництва. Якщо ти маєш знання, тобі не треба давати хабар за оцінку) Бажаю всім творчих звершень))))

,

Педагогічний факультет МДУ найкращий. Я закінчила цей навчальний заклад ще в 2009 році, тоді там працював викладач баяну Сенина О.А. Люди добрі! Такі викладачі народжуються раз на мільйони років! Він найкращий! Таких викладачів не було, нема і не буде ніколи в жодному навчальному закладі.Дуже йому за все вдячна, моі студентські роки були найяскравішими завдяки саме йому і якби могла, то сказала б про це особисто.Хто знає його передайте будь-ласка йому величезне дякую і привіт від колишньоі студентки з Тернопільщини.Він працював в 25 кабінеті в гуртожитку.

,

це просто жаххххххх...... наскільки там люблять гроші

,

МДУ деградував. дуже мало студентів. у групі по 6 чоловік. викладачі щоб компенсувати це збільшують ціни за екз.зал. платять як бюджетники так і контрактники. жалітися нема кому. ректорка хвора на голову жона. усі чекають коли закінчеться цей кошмар і нас приєднають до Ужну

,

чоткий універ..охохо

,

Ну універ так собі, є й хороші викладачі які завжди йдуть на зустріч, такі як: Бушко, Білак, Варга, Марценюк, Юрков, Алмаші, Слухай ну Корнієнко ще, та й все по суті, а інші тільки на взятках і живуть... Знання отримати можна тільки якщо самостійно вчитись, бо інші викладачі тобі знаннь ніяких не дадуть.

,

найбільші чудеса творить Атрощенко що рішає сесії а студенти в Португалії

,

Корумпований навчальний заклад. Приниження студентів тут увійшло в норму. Ціни. Не можу нічого казати про контрактників, але студенту -бюджетнику сесія обійдеться недешево. Корупція вона всюди, хоча тут, дивуюсь, посеред коридору беруть гроші, коли поряд ідуть і студенти, і вчителі. І ще, не думайте писати скарги в скриньки довіри. Вас опозорять ,а вчитель буде виглядати потерпілою стороною.

,

Мукачівський державний університет давно зарекомендував себе, як універ, де викладачі беруть чималі гроші, валять студентів, а в останній час взагалі - вимагають кошти в тисячах... Це питання необхідно негайно вирішувати!!! Страшна курупція!!!

,

Універ середнього рівня. я поступила на державне і в УжНУ і у Франка (Львів), але обрала МДУ бо близько до дом.. Хто вчиться не плати ні копійки і має хороші оцінки, я не платила жодному викладачу і маю найвищі бали. Насправді трохи жалкую що вибрала МДУ, бо відчуваю власну деградацію... Рівень викладання деяких викладачів бажає кращого. А корупція тепер є в усіх вишах країни.

,

Універ молодий, тому не можна його оцінювати на рівні з іншими ВУЗами, що мають вже більше піввікову історію! Але ВУЗу необхідно вдосконалюватися, ректору доцільно буде провести кадрову чистку, бо багато викладачів не справляються з обов'язками, деякі маючи вчений ступінь і почесне звання не відповідають отриманим званням, багато також хабарників, яких якщо не приструнити, то розвалять універ або перетворять його в "ПТУ"! Але я так думаю ректору вдясться щось таки зробити з вищеперерахованими елементами системи і вивести універ на новий європейський рівень!!! Бо інакше рівень знань студентів з кожним роком ставатиме все нижчім й нижчім... Тетяна Дмитрівна все у ваших руках, подаруйте студентам кращий ВУЗ, а Україні висококваліфікованих спеціалістів!!! Від щирого серця бажаю Вам успіхів у цій не легкій справі - знищенні корупційної системи і "кумовства" (хай діти викладачів вчаться в таких самих умовах як й інші студенти)!!!

,

Ті, хто говорять, що універ поганий і викладачі їм не подобаються за різних причин просто, напевно, часто отримують двійки чи погано закінчили його. Я тут вчуся вже другий рік, викладачів хороших багато, якшо хочеш навчитися і здобути потрібні знання - то треба просто вчитися, багато викладачів підтримують студентів у цьому. Дійсно хорошими та освідченими є викладачі з кафедри іноземних мов, за винятком декількох. То ж жалітися можна лише на неналежне ставлення до студентів з боку деяких, окремих вчителів!

,

Бурса бурсою. Хабарництво доведено до норми. Тут ніхто собі не уявляє, що можна якось інакше. Викладачі беруть нагло, відкрито, майже не криючись. ПРи цьому рівень більшості викладачів - це рівень ПТУ. Не поступайте сюди!!! Не робіть дурних помилок.

,

97% викладачів взяточники!

,

Викладачі беруть гроші. Всі. Але одна не бере- Питьовка О. Ю. На сесіі завалюють не залежно від того є в тебе знання чи ні. Даш іім гроші буде тобі залік. Пригнічують студентів, попускають іх. Я дуууже жалію що сюди поступила.((( вернути б тільки тот день що я несла документи.. Державникам вони поставлють і 4 , деякі вчителі , тому що в них степеендія пропаде. А хто платить ще за навчання з того хотять чим побільш витягти. Даже свого предмета не знають норм. Кароче, тут всііі взяточники. Недаш 500 грн. - не поставлять тобі 3. І це лише на 3 . А так гарно розповідали коли давала документи.( я так ще ніколи не помилялася. Тому думайте дорогі студенти куди поступати щоб потім не приходилось так як я жаліти. Це шарашкіна кантора!!!!! Удачі вам!!:*

,

Викладач і незнають навіть своо предмету, а від мтудентів вимагають знання. Не поступайте сюди якщо хочете чомусь навчитись.!!¡ це моя вам порада!!!

,

Хороший универ,и преподаватели на моём факультете(технологическом) хорошие. Кто хочет учиться-научится.

,

Самий найкращий унiверситет! Хто любить вчитися,iдеально.....:)Я уже закiнчила!!! :)

,

Універтисет хороший, можна легко поступити і без проблем здати сесію. Взяточників тепер всюди повно. Дуже хороший викладач Марценюк!!!

,

Якщо хочеш отримати знання, то, в принципі, в МДУ їх можливо отримати, оскільки більша частина викладачів знає свою справу. Інше питання, що ті ж самі викладачі за пару сотень покладуть тобі 3 і можеш не паритися. Чесно кажучи, навіть не думала, що в МДУ всі беруть взятки, була дуже здивована, що навіть хороші, розумні і, здається, справедливі викладачі не гребують підчистити кишені студентів. Є такі, що за період сесії забезпечують собі безбідне життя на рік вперед, тихенько вибудовують будинки на кільканадцять поверхів і ганяють на крутих тачилах. Паразіти, на бідних студентах наживатися... Хоча, студентів це, по ходу, цілком влаштовує. Заплатив 400-500 грн і можеш не хвилюватися.

,

Сам університет не поганий.....вступити можна і без взятки, но відношення викладачів справді не найкраще..... Залік чи екзамен теж можна здати, а якщо ні, то 200 грн. вирішать Ваші проблеми. Викладачам не потрібні Ваші знання, а Ваші гроші. Найгірша викадачка - Ільницька Д.О.

,

Хороший универ,просто учится надо!!

,

Шановні студенти хто хоче навчитися той навчиться. Я наприклад навчаюся у ВПУ и скажу теж відзиваются за нього не дуже, а потоій простій причині що мають багато прогулів без поважної причини і безліч пояснювальних. Викладачи суворі і вимогливі до свого придмету майстри виробничого навчання теж. Кожні два місяці я працюю на фабрикі міста Дніпропетровськ " Файна мода" і скажу що завдяки свойому майстру мені все дається легко я захистила другий розряд кравця і приступила до третього в 2014 я закінчу і отримаю спеціаліста диплом держ. зразка. А до цьго закладу хочу поступити на заочну форму навчаня оскільки я отримаю тільки в січні місяці диплом (кравець 5 розряду). Тож моя вам порада вчиться не зрозуміло запитуйте у викладача.

,

Університет супер

,

Універ хороший..для кожного із нас найкращим буде той в якому ми навчаємось ! Я ніколи не хотіла навчатися в МДУ хоча поступила була і В УЖНУ !!!

,

На сессии заваливают подряд человек 10 не зависимо от знаний, а потом озвучивают таксу 200 гривень , После сбора капусты все сдают , Украина - Нигер , Сомали

,

НЕ ПОСТУПАЙТЕна спеціальність маркетинг. а вобще універ так собі!!!!!!!!!

,

я думаю хороший університет, але якщо б взятки не брали!!!!!!!!!!

,

дуже хороший навчальний заклад

,

Універ нормальний=)))

,

Універ Хороший!!! А взяточників дуже багато.Рівень знань у студентів 0

,

поганий унівєр

,

та плохий він

,

взяточники несправедливі

,

Самі взятки, без грошей нічого не рішають!

,

Університет хороший, я не знаю, чим той Ужгородський кращий??? все норма, буває інколи, що ставлення викладачів не найкраще... Це просто період життя, який треба пережити. викладачі трапляються різні, як і всюди... Там добре, де нас нема...

,

Універ кончений !!!!!!!!!!!!

,

університет хороший але ненайкраще відношеннядо студентів

,

Паршивий

,

the best university

,

Гарний університет,хороші викладачі!..

,

Кращий універ, буде ще кращим!)

,

найкращий університет!

,

не хороший навчальний заклад )))

,

хороший навчальний заклад...))


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) в Мукачеві, а також коледжі в Мукачеві, курси в Мукачеві, репетитори в Мукачеві, робота в Мукачеві