Дніпропетровський філіал університета економіки і права «КРОК»

Дніпропетровський філіал університета економіки і права «КРОК»


 • Дніпро · пров. Ушинського, 3, 49000
 • (0562) 36-09-28
 • uni-krok@a-teleport.com
 • заочна
 • бакалавр, спеціаліст, магістр
 • ЗВО (вуз) заснований у 2000 році. Статус приватний. IV рівень акредитації. Диплом держ. зразка.

 • Платне навчання
 • Безкоштовне навчання
 • Військова кафедра
 • Гуртожиток
 • Післядипломна освіта
 • Аспірантура, докторантура
 • Пiдготовче вiддiлення

500
студентів

Спеціальності

Факультети

 • Економіка підприємства.
 • Облік і аудит.
 • Финанси і кредит.

Абітурієнтам

Прийом школярів у 8, 9, 10 ліцейні класи базових шкіл, розташованих в різних районах міста, для профільного навчання за наступними напрямками:

 • економіка і підприємництво.
 • правознавство.
 • психологія.

З учнями працюють кандидати і доктора наук, спеціалісти вищої категорії. Навчання за програмами, які виходять за рамки шкільної компонента.

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: [відкрити контакти](0562) 36-09-28.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: [відкрити контакти](0562) 36-09-28.

Про ЗВО (вуз)

Понад 70 відсотків викладачів Університету мають науковий ступінь доктора або кандидата наук, є членами різних академій наук України, відомих наукових і суспільних об'єднань, більшість з них мають 15-20 років стажу діяльності у вищій школі.

Для викладання новітніх дисциплін наш Університет постійно запрошує професорів і науковців провідних навчальних закладів Чехії, США, Канади, Нідерландів, з якими він підтримує тісні ділові і наукові відносини. Студенти Університету "КРОК" використовують можливість паралельного навчання в одному з європейських вузів (з отриманням диплома).

Реалізується ряд спільних програм з іноземними вузами. Зокрема, спільно з Університетом прикладних наук IMC (м. Кремс, Австрія) була розроблена Україно-австрійська програма з експортно орієнтованого менеджменту. Її випускники, окрім українського державного диплома з міжнародної економіки, отримують диплом австрійського університету за експортно орієнтованого менеджменту.

Програма "КРОК-Еліт", яка також функціонує в рамках напряму "Міжнародна економіка", передбачає поглиблене вивчення міжнародного права.

У розпорядженні студентів сучасна бібліотека, комп'ютерні класи, Культурний центр, Центр розвитку кар'єри. Вони можуть реалізувати себе, беручи участь у роботі одного з кращих органів студентського самоврядування в Україні.

Кожному новому члену Корпорації "КРОК" приділяється особлива увага. Застосовуються різні адаптаційні тренінги, що допомагають першокурсникам відчувати себе впевнено, швидко знаходити спільну мову один з одним, з викладачами, адміністрацією Університету.

В даний час робота філії здійснюється за трьома основними напрямками:

 • підготовка студентів;
 • навчання школярів;
 • підвищення кваліфікації через систему курсової підготовки.

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Закончила в 2009 году. В прошлом году порекомендовала сестре. Все хорошо. Знания - какие захотите, такие и получите. Это не школа и гоняться за учащимися никто не должен. Касательно взяток, лично я ни разу не заплатила лишнего, а даже наоборот - получала скидку на следующий семестр и возмещала в ГНИ налоговый кредит. Параллельно с обучением, работала в ЗАО "Киевстар", после получения диплома бакалавра - получила хорошую должность в АО "Киевстар". Работала до момента реструктуризации филиала. Сейчас - в крупной корпорации (производство и строительство). Сестра обучается сейчас и вполне довольна. Касательно места расположения - типичное здание учебного заведения, аудитории - по расписанию. В подвальном помещении было не более 5% лекций. Желающие могут оплатить обучение и проживание в Киеве, где будут более комфортабельные условия. Все зависит только от студента и его стремлений!!!

,

Я - не двоечник. Учился хорошо. ВУЗ - отстой. На некоторых предметах вместо предмета расказывают о политике, а на экзамене тупо потом списываешь с учебника. Для тех, кому нужна просто корочка. Когда решил бросить и пойти учиться в другой вуз - директор Черкавский стал шантажировать тем,что не отдаст аттестат,сказал, что даже в суде я ничего не добьюсь .

,

негативные мнения - отголосок двоешников, которым не удалось за деньги получить желаемое. я выпускница 2009 года. Учиться и здавать экзамены вполне реально своим умом. платить разве что только за саму учебу. здесь учат лучше. Не по наслышке знаю систему в других вузах. Такчто качество образования как для меня намного лучше.

,

Всем привет, хотела выразить свое негодование по поводу этого злачного заведения!!! Поступила в 2011 году, проучилась до зимней сессии и узнала что некто не будет допущен до нее пока не заплатит по 2000 грн каждый. Типа эти деньги поделятся на всех препадов для того что бы они уделили нам внимание. Сессию также нереально сдать своим умом- не заплатив! решила уйти, документы не отдают! теперь устроиться некуда не могу, т.к. нет оригинала Диплома с предыдущего места учебы! Короче - отстой!!!!! не ведитесь на них.

,

В этом году заканчиваю университет и хочу сказать, что вполне довольна им, очень хороший преподавательский состав, преподавателям всем огромное спасибо и низкий поклон за вашу преданность работе!!! И это все благодаря директору ВУЗА, Черкавскому А.В. , ему отдельная благодарность!

,

я очень довольна университетом!!!!!замечательные преподаватели,очень хороший ректор Черкавский,замечательно и доступно читает лекции.Всем советую))))

,

Закончила, этот университет 3 года назад - финансы, очень осталась им довольна, преподаватели как и вовсех университетах, есть знающие свое дело, а есть, которые сами не понимают, зачем они учат других. Если Вы хотите поступитьвэтот универ - вперед!!! Но предупреждаю сразу сдавать госы и защищать дипломы в Киеве не легко, учите предметы сразу. Удачи!!!

,

Очень хороший ВУЗ, перешла на пятый курс, директор очень хороший помогает в здачах экзаменов=)

,

Халтура. Вуз состоит из одной комнаты в каком-то подвале. Ужас.


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) в Дніпрі, а також коледжі в Дніпрі, курси в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі