Міжнародний інститут глибинної психології (МІГП)

Міжнародний інститут глибинної психології (МІГП)

Международный институт глубинной психологии (МИГП)

 • Платне навчання
 • Післядипломна освіта
 • Безкоштовне навчання
 • Військова кафедра
 • Гуртожиток
 • Аспірантура, докторантура
 • Пiдготовче вiддiлення

240
студентів
40
викладачів

Спеціальності

Абітурієнтам

Підготовчий курс «Вступ до психоаналізу».

Програма курсу включає основні поняття і теорії психоаналізу, знайомить з
практикою застосування психоаналізу в культурних і громадських процесах.

Курс буде цікавий всім, хто бажає зрозуміти, що таке психоаналіз як світогляд, як метод дослідження, як психотерапевтичний метод. Слухачі курсу зможуть отримати відповіді на питання щодо професії психоаналітика, сфер додатка психоаналізу, обговорити перспективи розвитку психоаналізу в Україні та інших країнах, а також актуальність професії «психоаналітик».

Завдання курсу:

 1.  дати уявлення про психоаналізі, його теорії, практиці, застосуванні в культурних і громадських процесах;
 2.  розвинути інтерес слухачів до глибшого вивчення психоаналізу і самопізнання за допомогою цього методу.

Курс буде цікавий:

 •  тим, хто хоче глибше розуміти природу і мотивацію людської поведінки;
 •  тим, хто хоче розібратися в пристрої психіки;
 •  тим, хто шукає відповіді про причини людських страждань і пристрастей;
 •  тим, кого цікавить розвиток і становлення психіки дитини.

Курс читає: Школенко Ольга Вікторівна — психоаналітик, магістр гуманітарних і соціальних наук з психології Університету Ніцци Софія-Антиполіс (Франція), сертифікований фахівець і тренінговий аналітик Європейської Конфедерації Психоаналітичних психотерапії, член Правління Української Асоціації психоаналізу, член Етичного Комітету Української Асоціації психоаналізу, викладач Міжнародного інституту глибинної психології.

Читає курси лекцій: «Загальна теорія психоаналізу», «Психоаналіз дітей і підлітків», «неврозології», «Основи психоаналізу». Веде різні семінарські, факультативні та практичні заняття, підготовчі курси для вступників до Магістратури гуманітарних і соціальних наук з психології.

Вартість курсу: 3000 грн.

Додаткова інформація та реєстрація за телефоном: [відкрити контакти](098) 022-70-65.

Форма реєстрації.

Практична психологія. Психоаналіз:

 • вивчення історії, теорії, методики і практики класичного психоаналізу і
  основних сучасних психоаналітичних підходів;
 •  практична підготовка (семінарські заняття, колоквіуми, групові заняття).

Умови вступу:

Щоб стати Слухачем інституту, необхідно мати вищу освіту, пройти
інформаційну зустріч і надати наступні документи:

 1.   Диплом про вищу освіту;
 2.   Додаток до диплому про вищу освіту;
 3.   Паспорт;
 4.  Довідка про присвоєння ідентифікаційного номеру;
 5.   Фото (3х4) — 4 шт.

Форми навчання:

 •  денна: 2 рази на тиждень; понеділок, четвер 10:30 - 13:20
 •  вечірня: 2 рази на тиждень; 18:00 - 20:50
 • блокова: 1 раз на місяць — пт., сб., нд.; 10:00 — 19:00.

Тривалість навчання — 2,5 року.

Після закінчення навчання у нашому інституті в рамках Проекту підтримки фахівців-початківців ви зможете почати практику на пільгових умовах!

Наші переваги:

 •  викладачі інституту — це кращі психоаналітики України, Франції, Італії, Аргентини та інших країн. Інститут стояв біля витоків відродження психоаналізу в Україні;
 •  можливість підвищення своєї майстерності протягом життя;
 •  можливість проходження практики та стажування за кордоном;
 •  навчання проходить у малих групах;
 •  індивідуально-орієнтований підхід до кожного слухача;
 •  гнучкість навчального процесу;
 • унікальні знання, затребувані не лише сьогодні, але й у майбутньому;
 •  можливість продовження освіти за кордоном.

Вартість навчання — 36 000 гривень за один семестр.

Якщо ви зацікавлені, заповніть, будь ласка, анкету на головній сторінці сайту migp.pa.org.ua або зв'яжіться з приймальною комісією.

Приймальна комісія працює щоденно з 14:00 до 19:00 за попереднім записом.

Поставити уточнююче запитання чи записатися до приймальні комісії: тел./Viber
[відкрити контакти](098) 022-70-65;

Адреса: вул. Лаврська, 16, поверх 3, м. Київ.

Про ЗВО/ВНЗ

Міжнародний інститут глибинної психології є приватним вищим навчальним закладом, який здійснює психоаналітичну підготовку, що включає теоретичну психоаналітичну освіту, психоаналітичний тренінг (особистий аналіз), а також супервізорську підтримку початку практичної психотерапевтичної діяльності.

Міжнародний інститут глибинної психології було засновано у 2000 році. У 2002 році отримав ліцензію Міністерства освіти і науки України.

У 2011 році Інститут був акредитований Європейською Конфедерацією Психоаналітичних Психотерапій (Відень, Австрія), що свідчить про високий рівень освіти, який відповідає вимогам європейського психоаналітичного професійного співтовариства і надає можливості майбутньому фахівцю пройти європейську сертифікацію з психоаналізу.

Ректор — Світлана Геннадіївна Уварова — Ph.D., засновник Міжнародного інституту глибинної психології, Президент Української Асоціації Психоаналізу (Київ, Україна), член Правління, сертифікований тренінговий аналітик і супервізор Європейської Конфедерації Психоаналітичних Психотерапій, член Всесвітньої Ради з Психотерапії (Відень, Австрія), Президент Міжнародної Федерації Психоаналізу (Страсбург, Франція), головний редактор журналу «Психоаналіз» (Київ, Україна), член редакційної ради журналу «European Journal of Psychoanalysis» (Рим, Італія) і головний редактор його російськомовної версії, автор публікацій і книг з психоаналізу.

Міжнародний інститут глибинної психології здійснює підвищення кваліфікації спеціалістів різних галузей зі спеціальності «Практична психологія» спеціалізації «Психоаналіз».

Інститут проводить набір осіб з вищою освітою на денну (освітній процес відбувається 2 рази на тиждень у ранковий час), вечірню (освітній процес відбувається 2 рази на тиждень у вечірній час) та блочну (щомісяця — три дні, включаючи вихідні дні) форми навчання. Зарахування здійснюється за заявою слухача.

Тривалість навчального процесу — 2,5 року. Обсяг програми становить 2100 академічних годин. По закінченні навчання видається диплом про підвищення кваліфікації зі спеціальності «Практична психологія» спеціалізації «Психоаналіз».

Лекційні та семінарські заняття проводять викладачі Інституту, а також фахівці з психоаналітичних центрів Франції, Італії, Аргентини, Німеччини та інших країн.

Інститут спрямовує чимало зусиль на дослідження актуальних психоаналітичних, психотерапевтичних, соціально-психологічних, соціально-економічних проблем.

Громадська діяльність інституту спрямована на розвиток психоаналізу в Україні і реалізацію широкого спектру освітніх, науково-дослідних і громадських програм.

Інститут є центром проведення профільних конгресів, конференцій, семінарів, симпозіумів, круглих столів, прес-конференцій за участю мас-медіа, а також реалізації освітніх програм для фахівців у галузі глибинної психології та психоаналізу.

Інститут активно співпрацює з міжнародними та вітчизняними організаціями та закладами освіти: L’Université Côte d’Azur (Ніца, Франція), L’Université Catholique de Lille (Лілль, Франція), L’Université Paris Diderot — Paris VII (Париж, Франція), Institute for Advanced Studies in Psychoanalysis (Рим, Італія) тощо.  На сьогодні в рамках партнерських відносин реалізується магістерська програма Université Côte d’Azur (Ніца, Франція): Магістратура гуманітарних і соціальних наук з психології. Спеціалізація магістратури: «Клінічна психологія і терапевтична медіація за допомогою мистецтва. Дослідницький курс».

Міжнародний інститут глибинної психології є колективним членом Української Асоціації Психоаналізу — всеукраїнської професійної організації, діяльність якої спрямовано на розвиток та інституалізацію психоаналізу в Україні, створення професійної спільноти психоаналітиків, розвиток і поширення психоаналітичної і психологічної культури та знань, надання психологічної та психоаналітичної допомоги населенню України; а також задоволення та захист законних соціальних, економічних, професійних, творчих, духовних, вікових та інших спільних інтересів своїх членів.

Асоціація об’єднує фахівців, що займаються психоаналітичною діяльністю, дослідженнями у галузі психології та психоаналізу, а також людей, які допомагають розвитку філософського, прикладного та клінічного психоаналізу. Серед основних завдань Асоціації: проведення наукових, освітніх і культурних заходів, пов’язаних зі знанням глибинної психології і спрямованих на розвиток особистості. У рамках Асоціації проводяться міжнародні конгреси, симпозіуми, семінари, конференції, презентації наукової літератури.

З 2003 року при Інституті працює літературне видавництво, яке займається випуском cпеціалізованої наукової літератури з психоаналізу: книг та періодичних журналів «Психоаналіз. Часопис» і «Європейський журнал психоаналізу». В даний час журнали — це єдині видання подібного роду в Україні (статті друкуються російською, українською, англійською мовами). Журнали надають можливість всім зацікавленим стежити за розвитком психоаналітичних ідей, як в Україні, так і в Європі. Журнали друкують якісні переклади класичних психоаналітичних праць, статті та роботи, як відомих психоаналітиків, так і слухачів Інституту, які  починають власну практику. На їх шпальтах висвітлюються етапи розвитку сучасного психоаналізу, розглядаються різні точки зору, ведуться дискусії і відкриваються невідомі факти  історії психоаналітичного руху в світі. Унікальність журналів в тому, що вони видаються професіоналами для професіоналів — фахівців в області психоаналізу, а також для тих, хто бажає серйозно займатися цим захоплюючим методом пізнання особистості. Крім того, видається психоаналітична література відомих авторів в області психоаналізу.

З червня 2015 року Державна ліцензія Міністерства освіти та науки України: серія АГ №582009 від 14.09.2011 р. є безстроковою.

Державна ліцензія Міністерства освіти та науки України: серія АГ №582009 від 14.09.2011 р.

Державна ліцензія Міністерства освіти та науки України: серія АВ №159408 від 02.10.2006 р.

Державна ліцензія Міністерства освіти та науки України: серія АА №428598 от 09.01.2002 р.


Відгуки

Керівництво цього навчального закладу ухвалило рішення не дозволяти оцінки та коментарі.


Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.