Харківський інститут медицини та біомедичних наук


 • Харків · вул. Садова, 11
 • (057) 766-00-99
  (093) 333-05-33
 • khim.dean@ukr.net
 • денна
 • магістр
 • ЗВО (вуз) заснований у 2018 році. Статус приватний. IV рівень акредитації. Диплом державного зразка.

 • Платне навчання
 • Гуртожиток
 • Пiдготовче вiддiлення
 • Безкоштовне навчання
 • Військова кафедра

Спеціальності

Факультети

 • Медицина.

Абітурієнтам

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: [відкрити контакти](093) 333-05-33.

Також ви можете поставити запитання в електронній формі на сторінці приймальної комісії КМУ: http://kmu.edu.ua/?cat=152

Київський медичний університет проводить підготовчі курси до зовнішнього незалежного оцінювання і складання іспитів із дисциплін:

 • українська мова і література;
 • біологія;
 • хімія;
 • математика або історія (за вибором).

Для отримання повної та детальної інформації, щодо термінів, умов прийому, документів, необхідних для вступу на підготовчі курси, звертайтеся за тел.: [відкрити контакти](093) 333-05-33.

Перелік документів, що можуть знадобитись при вступі до ВНЗ:

 • заява на ім’я ректора, в якій зазначається обраний напрям підготовки або спеціальність та форма навчання;
 • атестат і додаток до нього (або копії, завірені нотаріусом);
 • сертифікат(и) Українського центру оцінювання якості освіти (ЗНО);
 • копія паспорта;
 • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
 • 6 однакових кольорових фотокарток розміром 3x4 см;
 • для юнаків: військовий квиток (приписне свідоцтво);
 • медична довідка 086-о;
 • документи, які дають право на пільги (якщо такі є).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: [відкрити контакти](093) 333-05-33.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи:

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: [відкрити контакти](093) 333-05-33.

Про ЗВО (вуз)

Київський медичний університет — один з найбільших українських приватних ВНЗ, єдиний приватний медичний ВНЗ такого масштабу — в Університеті навчається близько 2600 осіб, серед них 25 % — студенти-іноземці з 56 країн світу. Над впровадженням новітніх освітніх технологій, покращенням клінічних та навчальних баз, оснащенням опорних кафедр, поліпшенням матеріально-технічної бази Університету та комфортом студентів працює понад 400 осіб професорсько-викладацького складу, не рахуючи адміністрації. Кількість випускників на сьогодні налічує близько 5000 осіб. Має IV рівень акредитації.

У 2017 році було відкрито відокремлений структурний підрозділ «Харківський інститут медицини та біомедичних наук» https://www.education.ua/ua/universities/886/. Це сучасний ВНЗ, розташований в центрі міста (вул. Садова, 11), поєднав в собі сучасні підходи до організації навчального процесу — комфорт, безпека навчального середовища та інноваційні технології з 25-літнім досвідом Київського медичного університету.

З моменту створення Університету в 1992 році ми були спрямовані на досягнення високих світових стандартів освіти та надання своїм студентам виключно глибоких знань в області медицини. Ми з успіхом досягаємо поставленої мети — це підтверджують українські та закордоні клініки, що приймають на роботу наших випускників.

Місія нашого Університету полягає в створенні колективу професіоналів-однодумців. Синергія зусиль професорсько-викладацького складу забезпечує можливості для успішного навчання студентів, ефективного формування в них професійної медичної та цивільної компетентності, навичок ведення наукових досліджень, накопичення й створення новітніх знань, здатності до саморозвитку та самовдосконалення, до професійного зростання й підвищення свого соціального статусу.

Починаючи з I курсу, студенти мають доступ до передових досягнень в області медицини — беручи участь в програмах академічної мобільності, міжнародних конференціях, за допомогою міжнародних медичних науково-освітніх платформ — Університет одним з перших в Україні надав можливість студентам отримати доступ до всесвітньо відомого The BMJ (The British Medical Journal).

В той самий час значна увага приділяється тисячолітнім надбанням комплементарної медицини: в КМУ викладають елективні курси з 15-ти напрямів, включаючи фармакогнозію, фітотерапію, гомеопатію, рефлексотерапію, мануальну терапію, іридодіагностику та інші. Елементи викладання альтернативної медицини інтегровані в тематику навчальних робочих програм з клінічних дисциплін. Починаючи з 3-го курсу кращі студенти мають можливість проходити літню виробничу практику за кордоном — в Німеччині та Польщі. Зараз Університет працює над створенням унікальної навчальної програми, яка б була максимально наближена до навчального плану однієї з європейських країн, з метою полегшення проходження нашими випускниками процедури нострифікації у майбутньому. 

У КМУ навчання відбувається на 20 кафедрах, 13 з яких — клінічні. Фундаментальні (загальнонаукові) кафедри мають власні навчальні приміщення, а клінічними базами Університету є 30 лікувальних закладів охорони здоров’я, з них 15 приватних клінік, які оснащені сучасним лікувально-діагностичним обладнанням. Ректорат знаходиться в історичному центрі міста Києва.

На післядипломному рівні передбачена підготовка фахівців в інтернатурі (19 спеціальностей); в аспірантурі (13 спеціальностей) та клінічній ординатурі (130 спеціальностей).

Наявне підготовче відділення для українських абітурієнтів та іноземних громадян.

З 2005 року Університет є офіційним центром тестування ETS (Educational Testing Services) з іспитів TOEFL iBT i SAT.

Наша гордість — це вчені. Їх пошук спрямований на наукове обґрунтування ефективних методів в області як класичної, так і комплементарної медицини. Саме наші фахівці впровадили в практику препарати: «Йоддицерин» і «Поліфітол» — сучасні та ефективні лікарські препарати.

Університет визнається наступними організаціями: World Directory of Medical Schools, The Medical Board of California, Educational Commission for Foreign Medical Graduates, General Medical Council, CGFMC International Global Gredibility, Medical Council of India, Naczelna Izba Lekarska, Bologna Process, The Association of Medical Schools in Europe, European University Association, Society for Academic Continuing Medical Education, British Medical Association, German Medical Association. Перелік і об'єм навчальних курсів в КМУ відповідають стандартам медичної освіти Європейського Союзу, що спрощує нострифікацію дипломів наших випускників. Зараз КМУ плідно співпрацює з міжнародними інститутами та підтримує академічні зв'язки з навчальними закладами Польщі, Німеччини, Великобританії, США, Італії, Чехії, Росії, Казахстану, Канади та ін. Подальша стратегія розвитку міжнародних зв'язків спрямована на підвищення наукового потенціалу нашого Університету, зміцнення міжнародного статусу України, її миролюбної політики та прагнення до економічного й соціального прогресу.

Найкращі студенти та лікарі-інтерни мають можливість проходити літню виробничу практику на базі польських та німецьких лікувальних закладів.

Щоб озброїти молодих лікарів накопиченим досвідом світової медицини, ми надаємо нашим інтернам, аспірантам та клінічним ординаторам унікальну можливість — вчитися на базі кращих приватних клінік. Вони зможуть переймати неоціненний досвід від фахівців клінік Медична мережа «Добробут», «Борис», «Into-Sana» (Київ та Одеса), Медичний дім «Odrex» (Одеса), «Оберіг», «Сіті клініка», «Spizhenko Clinic», «Lisod», «Ilaya» та «Doctor Sam».

Стратегічні партнери Університету впровадили гранти на безкоштовне навчання для кращих лікарів-інтернів із подальшим працевлаштуванням.

У 2015 році Університет став учасником проєкту, організованого Програмою розвитку ООН та урядом Японії, «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні». За умовами цього проєкту Університет працевлаштував близько трьох десятків осіб — висококваліфікованих фахівців медичної та освітньої галузей — вимушених переселенців із Донецької, Луганської областей та Криму, також була оновлена матеріально-технічна база опорних кафедр. Завдяки гранту на базі стоматологічного факультету був створений СтоматЦентр «Університетський», в якому завдяки новітньому мультимедійному обладнанню організований унікальний замкнений цикл «наука — навчання — практика». Завдячуючи сучасним технологіям, студенти та інтерни можуть спостерігати клінічну діяльність лікарів у режимі реального часу, сидячи за партами в лекційному залі чи навчальних кімнатах. Організовані безкоштовні профілактичні огляди для студентів, а найкращі випускники-стоматологи можуть працювати в СтоматЦентрі «Університетський».


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити

Поки ніхто не дав оцінку цьому ЗВО (вузу), і Ви можете поставити свою оцінку першим.


Усі ЗВО (вузи) в Харкові, а також коледжі в Харкові, курси в Харкові, репетитори в Харкові, робота в Харкові