Приватний заклад вищої освіти «Академія кіно та нових медіа» (АКНМ)

Приватний заклад вищої освіти «Академія кіно та нових медіа» (АКНМ)

  • Платне навчання
  • Гуртожиток
  • Пiдготовче вiддiлення
  • Безкоштовне навчання
  • Військова кафедра
  • Післядипломна освіта
  • Аспірантура, докторантура

100
студентів
25
викладачів
6
кандидатів
наук
11
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Абітурієнтам

День відкритих дверей:

Підготовчі курси:

Інформація щодо вступу:

Про ЗВО/ВНЗ

Академія кіно та нових медіа — це приватний заклад вищої освіти, який надає освітні послуги на підставі ліцензії, є акредитованою за всіма спеціальностями та освітніми програмами, які пропонуються для здобуття вищої освіти, видає дипломи державного зразка.

Академія має 15-ти річну історію розвитку під назвою — Інститут екранних мистецтв, після інноваційної трансформації у 2020 році, разом зі зміною назви, Академія кіно та нових медіа набуває нової стратегії розвитку, значну увагу приділяючи формуванню авторських шкіл та унікальних освітніх методик, партнерству з найавторитетнішими носіями професійних знань та участі в освітньому процесі світових професіоналів, поєднанню освітнього процесу з практикою на головних сценах Культурного центру Freedom Hall, Театру на Подолі, на знімальних майданчиках Олексія Кірющенка тощо.

Академія здійснює підготовку спеціалістів для кіноіндустрії, театру та нових медіа. Це місце постійного функціонування творчих інтенсивів, курсів найавторитетніших експертів. Приєднуючись до життя творчих особистостей студенти навчаються не відтворювати життя таким, як воно є, а програмувати власне гідне майбутнє!

Ел. пошта:


Відгуки

Керівництво цього навчального закладу ухвалило рішення не дозволяти оцінки та коментарі.


Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві