Статті

Як обрати онлайн курси для дітей

Події останніх років, включаючи карантинні обмеження, внесли суттєві корективи у навчальний процес. Дистанційні заняття уже сприймаються радше як норма, а не як якась диковинка. Нікого уже не здивуєш фразою «Вмикайте камери, починаємо урок».

Вивчення іспанської мови в Іспанії: самостійно чи з викладачем

Знання іноземної мови — це не тільки загальний розвиток, підвищення ерудованості, а й можливість вільно подорожувати, пізнавати нові місця, знайомитись з людьми. Думаючи над тим, якій же надати перевагу, варто вибрати саме іспанську. Такою мовою розмовляють майже пів мільярда людей у світі.

У період воєнного часу дистанційні школи допомагають учням безкоштовно продовжувати навчання

Нині в Україні війна, яка, щиро віримо, закінчиться якнайскоріше! Навчальні заклади не можуть стояти осторонь проблем країни в цей непростий час, а особливо не можуть допустити переривання освітнього процесу дітей.

Англійська «з пелюшок»: 6 кроків, щоб виростити дитину двомовною

Хочете навчати свою дитину англійської, але не знаєте, з чого почати? У вашій родині є носій англійської, але цього недостатньо, аби малеча почала говорити іноземною? Як розвивати в дитині знання англійської на рівні з українською?

Як скласти ЗНО з англійської у 2022 році?

Якщо ви обрали спеціальність, для вступу на яку необхідно скласти ЗНО з англійської мови, то варто розпочинати підготовку якомога раніше.

Перелік університетів Словаччини за напрямками — ваше рішення визначає майбутнє 

Вірний вибір життєвого шляху, що веде до успіху та самореалізації, безпосередньо залежить від вибору майбутнім студентом спеціальності та університету. Університетський диплом, отриманий у Словаччині, можна вважати гарантією того, що після випуску ви не залишитеся непотрібними на ринку праці та зможете знайти високооплачувану роботу в будь-якій країні Європи.

Чи можуть якісні курси англійської мови бути дешевими?

Вартість курсів англійської мови може відрізнятися у кілька разів, і мова йде навіть не про різницю вдвічі, що вже здається суттєвим. Наприклад, ціни на англійську мову в групах у Києві коливаються від 1000 до 4000 грн на місяць. Здається, що це занадто велика різниця, тож чим це виправдовується? Давайте спробуємо розібратися в цьому.

Як здати ЗНО з математики у 2022 році?

ЗНО охоплює шкільну програму з 5-го до 11-го класу. При підготовчій роботі варто повернутись до основ, без яких не можна рухатися далі.

Інтерв'ю з експертом: 15 відповідей на типові запитання про навчання в школах Великобританії

Тисячі учнів британських шкіл щороку стають бажаними студентами кращих університетів світу. З чим це пов'язано і як поступити до британської школи нам розповіли експерти освітнього агентства Karandash.

Як самостійно вивчити англійську мову

Арсенал інструментів, доступний сьогодні для вивчення англійської мови, будь то самовчителі, курси, репетитори і додатки, має серйозні недоліки. В більшості своїй, це набір уривчастих знань, перестрибування з теми на тему, схильність прислуховуватись до «побажанням» учнів щось змінити в методиці навчання, особливо, коли учні — дорослі люди.