Статті

Поради з підготовки до НМТ та ЗНО. Як краще запам’ятовувати та обробляти інформацію?

Кожен учень інвестує в себе, відвідуючи школу. Та яким би успішним він не був, саме від іспитів залежить його майбутнє. І головним завданням є правильна підготовка до цих іспитів.

Як підготувати дитину до школи та які критерії є ключовими у визначенні готовності йти до 1 класу?

Старший дошкільний вік є найбільш хвилюючим для дітей та батьків. Якщо перші з нетерпінням чекають дорослого та захопливого життя, то інші з острахом налаштовуються на початок шкільного навчання. Чи треба готувати дитину до школи? Які критерії є ключовими у визначенні готовності йти до 1 класу?

Дистанційна освіта — альтернатива звичайній школі чи «інший вид спорту»?

«Жива» школа, «Онлайн-навчання» або «Дистанційне» навчання. Що спільного та в чому різниця? У чому різниця між «піти на «дистанційку» у звичайній школі» та «вчитися» у дистанційній школі? Ми підозрюємо, що і досі багато хто плутає ці поняття. Через це множиться прикре непорозуміння та недовіра до дистанційної освіти. Але, виявляється, «дистанційка» може бути повноцінним та здоровим форматом освіти! Про те, ЯК це працює, ДЕ це працює і для КОГО це працює — наш компактний та корисний матеріал.

Освіта для освітян

Освіта дозволяє людині бути людиною повною мірою. Створюючи надійну міцну та якісну освіту ми створюємо своє майбутнє. Разом зі становленням Нової школи, зростає значення професії вчителя. Тому навчанню вчителів, тьюторів, вихователів та лекторів варто приділити особливу увагу. Від їх кваліфікації, мотивації та особистісних якостей особливо значною мірою залежить функціонування всієї системи освіти.

Електронний щоденник: Інноваційний інструмент для ефективного навчання

Що таке електронний щоденник учня? Електронний щоденник учня — це програма або онлайн-сервіс, який дозволяє учням та їх батькам отримувати доступ до інформації про навчання, оцінки та поведінку учня в режимі реального часу. Цей щоденний замінює традиційні паперові зошити та щоденники, що використовуються в багатьох школах та допомагає батькам та вчителям більш ефективно взаємодіяти з учнями.

Вплив війни на освітній процес: різниця між державними та приватними школами

Повномасштабна віна серйозно вплинула на освітній процес в Україні. Оскільки очне навчання становить високу загрозу для життя учнів та вчителів, його необхідно було замінити дистанційним. Це стало викликом для державних шкіл, які хоч і отримали досвід онлайн-викладання під час пандемії COVID-19, але він виявився недостатнім.

Переваги навчання у Словаччині для українців

Ті, хто навчаються у школі останні рік-два часто замислюються про те, який університет обрати. Багато залежить від інтересів, схильностей та цілеспрямованості кожного абітурієнта. В Україні широкий вибір університетів: у кожному місті можна знайти як мінімум декілька варіантів, де будуть представлені різні спеціальності. Там ви зможете здобути хорошу освіту, але в той же час не зможете відчути як це — переїхати не просто в інше місто, а в іншу країну.

Онлайн курси: безперервна освіта медиків

Лікарям дуже важливо постійно підвищувати кваліфікацію і проходити навчання.

Рейтинг найкращих шкіл дистанційного навчання. Топ-5 шкіл для сімейної освіти в Україні

Через війну в Україні як мінімум половина учнів перейшли на дистанційне навчання. Крім того, багато учнів та тих, хто навчається в українських онлайн-школах, перебуваючи за кордоном. Але вчитися вдома можна не лише з 1 вересня. Наразі можна подати заяву на ім'я директора школи з повідомленням, що батьки хочуть перевести дитину на сімейне навчання. Але спочатку потрібно знайти хорошу онлайн-школу.

Як написати наукову статтю?

Процес написання будь-чого — це складна творча робота. Студент має логічно вплітати думки і тези в слова, не перевантажуючи читача. Тому зазначимо без перебільшень, написання наукової статті — це робота, яка вимагає концентрації та чіткого усвідомлення мети. Поставте собі питання «Для чого я це пишу?», знайдіть відповідь, і вперед до звершень!