10 порад як мотивувати підлітка до вивчення англійської

10 порад як мотивувати підлітка до вивчення англійської

Вивчати англійську мову легко, коли процес навчання цікавий та приносить задоволення. Мотивація допомагає швидше досягати поставлених цілей. Існують різні способи, які допоможуть мотивувати підлітків до навчання.

Англійську мову потрібно вивчати з дитинства, але на жаль не всі це розуміють. Мотивація вивчення англійської мови повинна бути з дитинства і результати занять будуть помітні одразу. Батьки не зовсім серйозно сприймають вивчення іноземної мови в ранньому віці, тому коли їхні діти стають підлітками виникає безліч проблем з навчанням. Курси англійської мови для дітей допомагають швидше адаптуватися до англомовного середовища і почати розмовляти виключно англійською. 

Як заохотити дитину до вивчення англійської мови?

  1. Поєднуйте навчання та розваги. Слідкуйте за новими трендами та стежте за сторінками голлівудських зірок в соціальних мережах.
  2. Дайте дитині відчути себе самостійною. Зробіть так, щоб дитина самостійно шукала розв'язання проблеми, спрямуйте її, але не допомагайте поки вас про це не попросять.
  3. Розмовляйте з дитиною. Ви повинні знати мрії своєї дитини. Розпитайте її про плани на майбутнє, цілі та бажання.
  4. Станьте мотиватором для своєї дитини. Якщо ви постійно кажете дитині, що англійська мова необхідна, а самі її не знаєте, то який це приклад для підлітка? Відчуття подвійних стандартів не змотивує дитину вчитися. А от якщо ви будете вчити іноземну мову разом, то покажете гарний приклад і будете на одній хвилі. 
  5. Створюйте випробування. Ставте цілі та давайте можливість досягти їх. Ви можете зробити челендж по підбірці найкращих англомовних фільмів для вечірнього перегляду. Переможця оцінює хтось з друзів або член родини.
  6. Хваліть дитину. Вивчення англійської мови повинно асоціюватися лише з приємними емоціями. Хваліть дитину за гарні оцінки та нові досягнення. Мотивація дітей до навчання повинна бути простою і зрозумілою.
  7. Покажіть інструменти. Як знайти мотивацію для навчання? Розповідайте підліткам, що треба робити, щоб досягти успіху у тій чи іншій сферах. Не забувайте про те, що ваша дитина скоріше за все буде працювати в міжнародній компанії, а для цього потрібні різні навички. Без знання англійської мови важко комунікувати з іноземними колегами.
  8. Порівнюйте успіхи дитини лише з її власними. Ніколи не порівнюйте свою дитину з однокласниками або іншими підлітками. Порівняння з кимось дуже занижує самооцінку та додає комплексів. Порівнюйте результати своєї дитини, які вона має зараз із досягненнями минулого тижня й звертайте увагу на її прогрес.
  9. Використовуйте нові технології. Корисні програми та додатки допоможуть не лише весело провести час разом, але й створять можливість для вивчення нових англійських слів. Підтримуйте захоплення своєї дитини, навіть якщо вона полюбляє комп'ютерні ігри. 
  10. Вірте в дитину. Вашій дитині дуже потрібна батьківська підтримка та віра. Результати навчання завжди є, але хтось досягає цілі швидше, а комусь потрібно більше часу.

Тепер ви знаєте, як зацікавити дітей вчити англійську мову. Використовуйте ці прості поради й отримуйте задоволення від навчального процесу. Підвищити мотивацію учнів до навчання допоможуть кваліфіковані викладачі, які використовують міжнародні методики викладання і працюють в англомовній спільноті SARGOI. Англійська онлайн для дітей та підлітків чи заняття в приміщеннях школи завжди проходять цікаво, енергійно та результативно. Як можна навчити дитину вивчити англійську? Дуже просто, не змушуйте її вчитися, а створіть такі умови, щоб вона сама захотіла навчатися та спілкуватися англійською мовою.


Залишити коментар
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Інші статті в категорії Мовні курси Онлайн курси Підготовка до ЗНО