Блог навчальних закладів

Знайдено 26 статей

Mass nouns, найширший перелік англійських слів, які не можуть вживатися у множині

Одне з найперших правил англійської граматики говорить про те, що для утворення множини додаємо до іменників закінчення -s або -es. Однак, чи знаєте ви, що існує список слів, які не мають форму множини?

Вчимо англійську онлайн: корисні ресурси для самостійного навчання

Для того, щоб вам було легше вивчати англійську самостійно, не втрачаючи ефективність, ми підготували підбірку корисних онлайн-платформ, додатків та словників, які стануть вам у пригоді!

10 порад як мотивувати підлітка до вивчення англійської

Вивчати англійську мову легко, коли процес навчання цікавий та приносить задоволення. Мотивація допомагає швидше досягати поставлених цілей. Існують різні способи, які допоможуть мотивувати підлітків до навчання.

Злічувані та незлічувані іменники в англійській: вчимося використовувати правильно

Іменники в англійській мові поділяються на дві великі групи: злічувані та незлічувані. У чому різниця і як саме їх використовувати у реченні? Розбираємося!

Що таке ДПА — чи воно важливе? Які предмети? Як готуватись?

Коли діти переходять до найважливіших років навчання у школі, батьки починають хвилюватися про наближення таких еказаменів, як ДПА. Що таке ДПА, у чому полягає суть складання цих екзаменів, як до них готуватися, та чим ДПА відрізняється від ЗНО?

  • @Gomother
  • IT школа Go-Mother
  • 25 листопада 2022

Future Perfect: говоримо про майбутнє впевнено!

Сьогодні поговоримо про дії, які будуть завершені до певного моменту в майбутньому та час, який це передає в англійській мові — майбутній доконаний, Future Perfect Tense.

Вивчення англійської мови для дітей у Києві

Щоб бажання вчитися залишалося протягом усього життя, потрібно з дитинства отримувати задоволення від навчання. Вивчення англійської мови у дитинстві повинно приносити радість і бути результативним.

10 причин чому варто відвідати пробний урок англійської

Коли ми вирішуємо почати вивчення англійської мови, першим постає питання як та яку саме школу або мовні курси обрати. На допомогу, у такому випадку, приходять пробні уроки.

У Львові діти військових зможуть безкоштовно навчатись в приватній школі

IT Step School виділила 15 000 000 грн на навчання дітей, батьки яких беруть участь у бойових діях.

Які типи запитань в англійській мові існують та як їх правильно будувати?

В англійській мові існує 4 типи питальних речень, і у кожного з них є свої правила побудови. Їх важливо знати, особливо тим, хто планує складати іспити з англійської або навчатися/працювати за кордоном у майбутньому.