Репетитор онлайн з англійської мови в Сумах

Заняття з репетитором англійської мови онлайн у Сумах дуже популярні. Дізнайтеся, що краще репетитор з англійської в Сумах онлайн або офлайн.

Що краще: репетитор англійської в Сумах чи репетитор англійської онлайн

Ви вирішили, що настав час розпочинати вивчення англійської мови, вас цікавлять індивідуальні заняття і ви часто ловите себе на думці «шукаю репетитора англійської в Сумах»? Насправді це відкриє перед вами багато можливостей. Ви зможете розширити словниковий запас, навчитися вільно висловлювати свої думки іноземною мовою і легко розуміти носіїв. Але що обрати — онлайн чи офлайн навчання?

Репетитор англійської в Сумах, наприклад, за посиланням https://myenglishworld.pro/branch/repetytor-anhlyiskoho-sum, може проводити заняття як в одному, так і в іншому форматі. Питання в тому, що буде краще для вас. Деякі люди вважають за краще відвідувати уроки наживо. Іншим більш зручний дистанційний формат. Багато що залежить від сприйняття людини та її особистих обставин. Що варто враховувати, щоб обрати спосіб навчання, який підійде саме вам? 

Як проходять заняття з англійської з репетитором онлайн

Дистанційне навчання передбачає, що фізично студент і вчитель перебувають у різних місцях. Для підключення до уроку необхідно мати смартфон, ноутбук або планшет, встановити на електронний пристрій додаток для відеозв'язку, а також мати доступ до інтернету. Щоб займатися з онлайн репетитором англійської, необхідно знайти тихе спокійне місце, де вас ніщо не буде відволікати, і під'єднатися до конференції через зум або скайп.

Щоб провести онлайн урок якісно, цікаво та ефективно, у розпорядженні вчителя є безліч інструментів. Ви будете разом:

 • Дивитися відео та слухати аудіо — репетитор англійської мови онлайн виводитиме на екран різні матеріали, а ви зможете за ними стежити зі свого електронного пристрою.
 • Тренувати письмові навички — за допомогою онлайн дошки для записів.
 • Онлайн-підтримка — якщо у вільний від уроків час у вас виникнуть будь-які запитання, пов'язані з вивченням англійської мови, ви зможете поставити їх своєму вчителю в месенджері.

Репетитори онлайн англійської помічають: якщо грамотно продумати віртуальний урок, студент навіть не помітить різниці між онлайн і офлайн навчанням.

Як проходять офлайн уроки з репетитором англійської мови в Сумах

Очний формат навчання знайомий більшості з нас. За цим принципом ми вчилися в школі або у ЗВО. Уроки в Сумах із репетитором англійської мови проходять у будь-якому зручному для вас місці:

 • У навчальному центрі — ви можете відвідувати індивідуальні заняття з викладачем, які проводяться в мовній школі. Для цього вам виділять окрему аудиторію.
 • У вас вдома — викладач зможе приїжджати до вас.
 • Вдома у вчителя — іноді репетитори англійської в Сумах проводять уроки у себе вдома.

Величезний плюс індивідуальних занять у тому, що студент може сам обирати, коли й де вчитися. Графік занять складається індивідуально, враховуючи ваші побажання.

Офлайн або онлайн заняття з репетитором з англійської в Сумах - що вибрати?

Ухвалюючи рішення, який формат навчання обрати, поміркуйте над такими нюансами:

 1. Стиль життя — чи часто ви їдете з дому? Якщо за родом діяльності ви буваєте у відрядженнях, відвідуєте рідних, які живуть в іншому місті, або просто любите подорожувати, тоді онлайн репетитор англійської стане ідеальним вибором для вас.
 2. Робочий графік — якщо у вас насичене життя і зовсім мало вільного часу, це не привід відмовлятися від вивчення мови. Якщо ви приходите додому втомленим, і не уявляєте, де взяти сили на відвідування занять, підшукайте хорошого викладача англійської онлайн, і ви зможете підключатися до уроків просто з дому.
 3. Сприйняття — задумайтеся, як вам легше спілкуватися з людьми. Наскільки для вас важливо бачити перед собою людину, щоб правильно зрозуміти, що саме вона хоче вам сказати. Чи втомлюєтеся ви від спілкування телефоном або відеозв'язком більшою мірою, ніж від спілкування наживо? Як показують відгуки про уроки з репетитором англійської в Сумах, якщо для людини важливий особистий контакт зі співрозмовником, найімовірніше, вам йому підійдуть заняття офлайн.
 4. Особисті переваги — якщо ви хотіли б вивчати мову в домашній комфортній обстановці, і особиста присутність малознайомої людини викликала б у вас збентеження, тоді введіть у браузері в рядок пошуку запит «репетитор онлайн англійська», і у вас буде величезний список викладачів, які проводять уроки дистанційно.
 5. Місцезнаходження — для тих студентів, які проживають у передмісті, в іншому регіоні України або навіть закордоном, є сенс пошукати репетитора з англійської онлайн. Завдяки цьому ви зможете не обмежуватися тими вчителями, які викладають у вашій місцевості, а знайти насправді кваліфікованого педагога.

У школі англійської My English World проводяться індивідуальні уроки англійської для підлітків і дорослих. Тут працюють вчителі, які горять бажанням передати свої знання та любов до англійської мови студентам. Великий досвід викладання допомагає їм проводити захопливі уроки в офлайн форматі. А завдяки тому, що програма навчання побудована на комунікативній методиці, студенти можуть досить швидко навчитися говорити англійською.

Якщо ви дійшли висновку, що варто знайти хорошого репетитора англійської онлайн, пройдіть вступне тестування в My English World, дізнайтеся свій поточний рівень знань, разом із викладачем підберіть слушну особисто для вас програму навчання і дозвольте своєму тічеру супроводжувати вас в унікальну подорож світом англійської мови.


Залишити коментар
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Інші статті в категорії Мовні курси Онлайн курси Підготовка до ЗНО/НМТ