Блог навчальних закладів

Знайдено 142 статті

Запрошуємо на День відкритих Дверей до Малої Комп'ютерної Академії!

Запрошуємо батьків та дітей, віком 7-14 років, на День відкритих дверей до Малої Комп'ютерної Академії IT STEP!

Задача Мойсея

Опис класичного рішення «задачі Мойсея» відомий широкому загалу, емпіричний пошук сучасних варіантів ми спостерігаємо в Україні прямо зараз, а окрема версія для галузі ІТ в бізнесі має форму проєкту впровадження ERP і є в цій статті.

BAS ERP 2.5, BAS КУП 2.5: відображення ретро-бонусів

У конфігураціях BAS ERP 2.5, BAS КУП 2.5 використовується механізм невідфактурованих постачань товарів. Включення цієї опції надає змогу окремо реєструвати надходження запасів на склад та потім окремо оформлювати отримання права власності.

Мехатроніка. Ввступ в технікум у Польщі

Де працювати після технікуму: підприємства, автосервіс, електроніка та побутова техніка, заводи з виробництва та обслуговування мехатронного обладнання, компанії, що програмують промислові контролери PLC та CNC.

Англійська для сфери IT: особливості використання слів з різним значенням

У світі технологій, де існує не лише мова програмування, а й щоденне обговорення проєктів, англійська стає невід'ємною частиною життя IT-фахівців.

Ще раз про TrinityPDM, підсистему конструкторсько-технологічної підготовки даних

TrinityPDM — підсистема, яка була додатково розроблена для BAS ERP 2.1/2.5 фахівцями ТОВ «Проком» для автоматизації конструкторсько-технологічної підготовки виробництва.

Що таке супровід BAS

Усе частіше підприємства замість комплексного впровадження систем обліку BAS фахівцями обирають самостійне впровадження (тобто внутрішніми силами підприємства). Звичайно й такий сценарій впровадження системи має право на життя.

Які навички треба прокачати підлітку до 15 років

Для того, щоб ваш підліток зміг повністю реалізувати власний потенціал у світі, що стрімко змінюється, важливо розвивати навички, які підготують його до дорослого життя.

500 українців можуть пройти безоплатне ІТ-навчання в QALight

Тренінг-центр QALight оголошує набір для українців на безоплатне онлайн-навчання за IT-спеціальностями з подальшим сприянням у працевлаштуванні.

Сучасні інформаційні технології: як вони змінюють світ — частина 2

У цій статті ми розповімо про такі галузі великої сфери інформаційних технологій, як блокчейн та хмарні обчислення. А також поговоримо про найбільш актуальну проблему, пов'язану з їх впровадженням у наше життя.