Блог навчальних закладів

Знайдено 52 статті

Навчання, програмування для дітей

Зазвичай, перші кроки програмування для дітей відбуваються у формі ігри із кодом, які запам’ятовуються дитині як яскравий час дитинства, яка вона проводила одночасно весело та із користю.

  • @Gomother
  • Go-mother
  • 25 листопада 2022

Справжня black friday в Englishdom!

Отримайте максимально можливу користь – до 10 безкоштовних уроків в 🎁, якщо почнете заняття до 30.11.22.

5 найкращих книг з Python для початківців

Python — це потужна, універсальна мова програмування, яка використовується у всьому: від веб-розробки до науки про дані та машинного навчання. Ділимося п'ятьма книгами з програмування на Python, які допоможуть пройти шлях від новачка до експерта.

7 порад, як зберегти мотивацію під час навчання програмування

Складно вчитися чомусь новому та ще складніше не кидати навчання, коли стає важко. Але що ж робити, якщо мотивації більше немає? Спробували відповісти на це питання і допомогти збергти мотивацію розробникам-початківцям.

Чи легко стати програмістом

Програмісти – це дійсно творці нового світу. Достатньо поглянути на те, як змінилося життя людей за останні тридцять років, щоб переконатися у правдивості цих слів. Але з чого ж розпочати шлях до цієї перспективної та затребуваної професії?

Як розпочати кар’єру у великому IT?

Сфера інформаційних технологій розвивається дуже стрімко і потребує залучення нових кадрів. Це менеджери з персоналу, маркетологи, дизайнери, менеджери з продажів, керівники проектів, технічні консультанти, бухгалтери, юристи та багато інших.

Що може система компонування даних?

СКД (система компонування даних) – універсальний інструмент створення звітності в програмах BAS (BAS ERP, BAS КУП, BAS УТ, BAS Бухгалтерія тощо). Що може СКД?

Як спланувати навчання працівників для успішного впровадження BAS ERP: коротка інструкція

Фахівці з впровадження складних інформаційних систем добре знають, що успіх цього процесу залежить не лише від фунціоналу програми чи розміру фінансових вкладень. Важливою є і правильна організація процесу впровадження.

7 причин: чому користувачу варто пройти курси з програмування в системі BAS, Business Automation Software

Досить часто користувачі програмних продуктів лінійки BAS (BAS ERP, BAS КУП, BAS УТ тощо) задають питання стосовно доцільності проходження курсів для програмістів в цій системі.

Навчитись створювати сайти та отримати сайт в подарунок

Бажаєте створити свій сайт? — Створення сучасних сайтів. Бажаєте навчитися створювати сайти? Навчимо створювати сайти та подаруємо сайт! Створюємо сайти. Створення сайтів професійної команди.