Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер
Курси

NewBrain, школа іноземних мов


  • Ірпінь · вул. Садова, 31/33, БЦ Garden Plaza
  • newbrain.com.ua
  • Дмитро
  • (063) 385-78-26
  • newbrain.com.ua@gmail.com

Всім привіт!
Наша школа відкрилась для Вас у 2013 році. Відкрила її я, Катерина Поліглот, у 18 років. Спершу було лише двоє Вчителів та 3 мови: англійська, французька та китайська. До 2019 року ми працювали лише для міста Ірпеня і місцевих учнів. Крок за кроком, ми збільшили кількість Вчителів та нові мови, такі як:
німецька, іспанська та корейська.

В 2020 році з початком Коронавірусної пандемії ми вийшли в онлайн на всю Україну та виросли в 5 разів за 1 рік. Десятки нових Вчителів почали працювати в нашій школі. Додалися нові мови і нові курси для дітей, підлітків та дорослих. В 2020 році ми почали працювати на весь світ. Зараз в нас є студенти з України, Росії, Чехії, Польщі, США та багатьох інших країн.

За 8 років в нашій школі навчалося близько 2 000 студентів, багато з яких вивчають в нас по 2-3 мови, роблячи Україну багатомовною країною. Зараз в нашій школі працюють десятки багатомовних Викладачів разом з Директором-поліглотом (8 мов) і сильною технічною командою. Щодня ми працюємо над вдосконаленням, щоб надавати Вам якісні, цікаві та ефективні уроки.

Я бачу нашу школу сформованим островом розвитку та навчання для багатьох людей, місцем з чіткою філософією: «Розвивати людей і вести їх до успіху, через вивчення мов»


Курси1

  • 1960 грн 
  • Онлайн - Онлайн курси; Мовні - Корейська мова
  • Молодша школа, середня школа, студенти, дорослі, пенсіонери

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Прекрасная школа, я невероятно счастлива за то, что наткнулась на неё в инстаграме! Спасибо Вам за знание!

,

Супер школа! Учителя дают реальные знания, доброжелательные, помогают в случае чего. Урочки интересные, не сложные, понятные. Так же во время обучения можно завести новых друзей, что является ещё одним из плюсов. Спасибо Вам!

,

Очень нравится эта школа!! Сонсэнним хорошо объясняет материал, отвечает на все вопросы и помогает, если что-то не понятно. Директор всегда заботиться о том, чтобы не было никаких проблем и нам было комфортно заниматься.

,

Офигенная школа!!! Очень нравится преподаватели, уроки всегда очень интересные. Занимаюсь всегда с удовольствием, спасибо Вам!

,

Учителя все очень классные ? грамотно и доступно всё объясняю, идёт отличный контакт и обратная связь. Результат вы увидите уже после пары уроков? Я рада что выбрала именно эту школу. Желаю Вам процветания, успехов и благодарных учеников ??

,

Все дуже подобається: вчителі, працівники цієї школи. Я займаюсь тут уже 6 місяців і дійсно відчуваю, що вже доволі багато вивчив з корейської мови. Дякую Вам за це!

,

Очень нравится эта школа, учителя очень хорошо ведут уроки, всегда понятно и приятно заниматься. Также постоянно спрашивают все ли хорошо, как занятие. Это очень приятно. Я очень рада, что нашла эту школу и изучаю язык именно здесь) Спасибо Вам!)))

,

Очень крутая школа для изучения языков! Ну вот совсем не как обычные школы.


Залишити відгук

Усі курси в Ірпені, а також ЗВО (вузи) в Ірпені, коледжі в Ірпені, репетитори в Ірпені, робота в Ірпені