Блог навчальних закладів

Знайдено 229 статей

Внутрішній аудитор системи харчової безпеки для HoReCa

З 28 лютого — онлайн-курс. Переваги курсу — живе спілкування зі спікерами, можливість перегляду відео — занять, отримання практичних навичок!

Приглашаем на Youtube-канал от Profi Club

Наш канал 👉 Есть возможность подписаться! Тренинги, вебинары, курсы повышения квалификации, консалтинговые услуги — все мероприятия!

Повага до авторських прав — це важливо !

Інтелектуальна власність, скорочено «ІВ» (англ. intellectual property) — результат інтелектуальної, творчої діяльності однієї людини (автора, виконавця, винахідника тощо) або кількох осіб [Вікіпедія]

Запрошуємо на підвищення кваліфікації для викладачів по НАССР

Курс проводиться спільно з Інститут післядипломної освіти НУХТ м.Київ

З Новим роком 2022!

Ми фіксуємо вартість 2021 року на всі тренінги, вебінари та навчальні курси у період з 25 грудня до 25 січня 2022 року!

Приглашаем на курс «Бармен-официант на круизных судах»

Старт занятий: Харьков и Киев — 13.12.21. В курс входят обязательные тренинги и материалы для успешного прохождения собеседования с менеджерами круизных компаний. PROFI CLUB/Anna Blokhina.

Запрошуємо на курс — «Внутрішній аудитор системи харчової безпеки HACCP (ХАССП)»

PROFI CLUB з Anna Blokhina Інститут післядипломної освіти НУХТ на постійній основі провит курс підвищення кваліфікації для внутрішніх аудиторів.

Нужно ли платить за услуги по трудоустройству агентству-посреднику в Украине?

Кадровые агентства получают прибыль не за счет соискателей, а за счет работодателей, которые за подбор персонала платят комиссионные агентству — посреднику.

Запрошуємо 14-15 грудня на вебінар. Пекарні та кондитерські. Що необхідно знати виробнику для випуску безпечного продукту?

Online/Zoom. Як відкритися, реєстрація виробництва, вимоги до приміщення, які документи на продукцію потрібні, маркування, лабораторні дослідження, технічні умови, НАССР.

1 листопада — початок курсу в PROFI CLUB

Онлайн-курс від PROFI CLUB — це 2 тижні насиченої програми, практики, вивчення актуального законодавства у сфері харчової безпеки, санітарних норм, внутрішнього аудиту, самостійної роботи та проходження тестування.