Блог навчальних закладів

Знайдено 146 статей

Внутрішній аудитор системи харчової безпеки для HoReCa

З 28 лютого — онлайн-курс. Переваги курсу — живе спілкування зі спікерами, можливість перегляду відео — занять, отримання практичних навичок!

Приглашаем на Youtube-канал от Profi Club

Наш канал 👉 Есть возможность подписаться! Тренинги, вебинары, курсы повышения квалификации, консалтинговые услуги — все мероприятия!

Запрошуємо на підвищення кваліфікації для викладачів по НАССР

Курс проводиться спільно з Інститут післядипломної освіти НУХТ м.Київ

З Новим роком 2022!

Ми фіксуємо вартість 2021 року на всі тренінги, вебінари та навчальні курси у період з 25 грудня до 25 січня 2022 року!

Приглашаем на курс «Бармен-официант на круизных судах»

Старт занятий: Харьков и Киев — 13.12.21. В курс входят обязательные тренинги и материалы для успешного прохождения собеседования с менеджерами круизных компаний. PROFI CLUB/Anna Blokhina.

Запрошуємо на курс — «Внутрішній аудитор системи харчової безпеки HACCP (ХАССП)»

PROFI CLUB з Anna Blokhina Інститут післядипломної освіти НУХТ на постійній основі провит курс підвищення кваліфікації для внутрішніх аудиторів.

Запрошуємо 14-15 грудня на вебінар. Пекарні та кондитерські. Що необхідно знати виробнику для випуску безпечного продукту?

Online/Zoom. Як відкритися, реєстрація виробництва, вимоги до приміщення, які документи на продукцію потрібні, маркування, лабораторні дослідження, технічні умови, НАССР.

1 листопада — початок курсу в PROFI CLUB

Онлайн-курс від PROFI CLUB — це 2 тижні насиченої програми, практики, вивчення актуального законодавства у сфері харчової безпеки, санітарних норм, внутрішнього аудиту, самостійної роботи та проходження тестування.

Приглашаем на вебинар 23 ноября о пищевой безопасности в сфере образования

Поговорим подробно о новой документации и санитарном регламенте с Viktoriya Oblak .

Курс "Внутрішній аудитор системи харчової безпеки - HACCР" від PROFI CLUB

Що отримуєте Ви? Актуальну і, найголовніше, затребувану на будь-якому харчовому виробництві та підприємств громадського харчування професію - Внутрішній Аудитор HACCP.