Блог навчальних закладів

Знайдено 1426 статей

Запрошуємо вас 5 грудня взяти участь у навчальному курсі «Сертифікований фахівець із захисту персональних даних»

Триває набір учасників на навчальний курс «GDPR — Сертифікований спеціаліст із захисту персональних даних».

Запрошуємо вас 21 листопада на навчальний курс «Сертифікований провідний спеціаліст із впровадження ISO 27001»

Продовжується набір учасників на навчальний курс із підготовки провідних спеціалістів із впровадження системи управління інформаційною безпекою ISO 27001.

ISO 27701:2019. Міжнародний стандарт управління особистою інформацією

ISO 27701 — міжнародний стандарт управління особистою інформацією, спрямований на забезпечення довіри, відповідності законодавству та зменшення ризиків при обробці даних. Це ключ до поліпшення бізнес-відносин та має системний підхід.

Запрошуємо вас 26 жовтня 2023 року на навчальний курс «Впровадження процесів відповідно до вимог міжнародного стандарту PCI DSS v.4.0»

Продовжується набір учасників на навчальний онлайн-курс «Впровадження процесів відповідно до вимог міжнародного стандарту PCI DSS 4.0».

Запрошуємо вас 10 жовтня 2023 року на онлайн-курс «Сертифікований фахівець з організації системи управління інформаційною безпекою (СУІБ) на основі стандарту ISO 27001»

Продовжується набір учасників на навчальний курс із підготовки фахівців організації системи управління інформаційною безпекою ISO 27001 Foundation.

Сертифікація та комплайнс-аудиту в IT-галузі. Експертною думкою ділиться Кирило Проскурня

Наша компанія пропонує комплексну підтримку в отриманні наступних сертифікацій та проведення комплайнс-аудиту: ISO 27001, ISO 27701, ISO 9001, SOC2, PCI DCC, ISO/IEC 20000-1, GDPR, CCPA, HIPAA, TISAX та C4 (CryptoCurrency Certification Consortium).

Штучний інтелект та кібербезпека

Штучний інтелект та кібербезпека тісно пов'язані. У цій статті поговоримо про переваги та недоліки цього взаємозв'язку.

Кібербезпека та майбутнє цифрових атак

Давайте розглянемо, які виклики та перспективи можуть чекати на нас у майбутньому в галузі кібербезпеки.

Історія кібербезпеки: від зародження ідеї до наших днів

У цій статті ми розглянемо історію кібербезпеки — її зародження, основні етапи розвитку та найважливіші події, що призвели до того, як ми розуміємо та застосовуємо захист даних у наші дні.

Чому важливо навчати співробітників компанії основ кібербезпеки

У цій статті ми розглянемо ключові причини, чому навчання співробітників організації основ кібербезпеки є важливим та необхідним кроком.