Блог навчальних закладів

Знайдено 200 статей

Алгоритми штучного інтелекту для оптимізації ланцюга постачань в агробізнесі

Компанії у багатьох галузях виявили, що вони можуть створювати цінність, застосовуючи цифрові технології до нових бізнес-моделей. Алгоритми штучного інтелекту можуть допомогти запобігти ризикам сучасної дестабілізації в агропереробній промисловості.

ХХVII Всеукраїнський День Логіста — подія року для фахівців з логістики України

25 листопада 2022 року в Києві відбудеться щорічна бізнес-конференція Всеукраїнський День Логіста: трансформація логістичної системи України - механізми відновлення, яка традиційно об'єднає представників галузі.

Бізнес-курс школа логістів. Logisticmaster 2.0 пройде з 7 по 9 липня у Києві, а також онлайн

З 7 по 9 липня у м.Києві в гібридному форматі - офлайн і онлайн, відбудеться вже 25-й набір бізнес-курсу для спеціалістів логістичної галузі Школа логістів. Logisticmaster 2.0

3 червня відбудеться круглий стіл на тему: «Загальна перебудова роботи бізнес-моделі компанії, запровадження алгоритмів, які дозволяють приймати рішення максимально швидко»

3 червня о 16:00 топ-менеджери провідних українських компаній та експерти ринку галузі харчової промисловості поділяться з учасниками круглого столу власним досвідом перебудови роботи бізнесу та команд.

Как прошла 10-я ежегодная международная конференция DistributionMaster-2021: «Новая реальность — вызовы и решения»

Самое ожидаемое бизнес-событие осени уже в десятый раз собрало на одной площадке ведущие дистрибуционные и производственно-торговые компании из всех областей Украины и стран ближнего зарубежья

Новые изменения в таможенной реформе Украины

В связи с подписанием Соглашения об ассоциации между Украиной и Европейским Союзом существует практическая необходимость либерализации правил таможенного оформления.

Стереотипы, которые мешают директору навести порядок в закупках

В Украине считается, что закупки — легко и просто, а производство и продажи — сложно. Руководители не уделяют закупкам должного внимания, что негативно отражается на прибыли и дивидендах акционеров.

З 1 березня 2021 року застосовуються нова форма податкової накладної та розрахунку коригування – огляд змін, заповнення «крок за кроком»

З 1 березня 20201 року застосовуються НОВА ФОРМА податкової накладної та розрахунку коригування – огляд змін, заповнення «крок за кроком». Коментарі до кожного показника.

  • Укрсемінар
  • 15 лютого 2021

Нові зміни в митному регулюванні України

У зв’язку з підписанням угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом існує практична необхідність лібералізації правил митного оформлення.

Способ доставки груза при международных грузоперевозках

Эффективность международной грузоперевозки в огромной мере зависит от способа доставки груза. Базой для выбора способа транспортирования груза, оптимального для каждого конкретного случая, служат данные об особенностях различных видов перевозок.