Товариство з обмеженою відповідальністю «‎Голосіївський економіко-правовий фаховий коледж»

Товариство з обмеженою відповідальністю «‎Голосіївський економіко-правовий фаховий коледж»

Общество с ограниченной ответственностью «Голосеевский экономико-правовой профессиональный колледж»
  • денна, заочна
  • Статус приватний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

60
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

При МАУП чудово налагоджена ось ця система, коли розпочинаєш входження в професію з найпростіших основ у віці, коли міг ще за шкільною партою сидіти, а потім після коледжу вже на 2-3 курс вишу вступаєш. Це дуже класно, тому ми з сином і з програмою навчання добре ознайомилися, і на день відкритих дверей сходили, а тепер от готуємося до вступу. Син вибрав напрямок розробки комп’ютерних ігор, думаю, це максимально цікавий і перспективний напрямок.

,

Батькам на роботі порадили Голосіївський коледж, сходили на день відкритих дверей. Сподобалося. Планую вступати!

,

Були на дні відкритих дверей, сподобалося. Ще будемо думати і обговорювати, але найбільше схиляємося до вступу сюди, тим паче, що й знижка пристойна.

,

Учу в Голосеевском колледже Комп.науки. Считаю, что это перспективно, тем более с моим математическим складом ума. В школе последние годы было что попало то из-за ковида, то из-за войны. Здесь же все четко, понятно, даже когда онлайн, то намного лучше, чем в школе.

,

ЕПФК — це любов для всіх його студентів, кажу, з власного досвіду, а не чуток. Тут створюється справжня спільнота, чудовий заклад, сміливо приєднуйтеся!


Залишити відгук

Дивіться також усі коледжі в Києві, ЗВО/ВНЗ в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.