Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою

Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою
  • денна
  • Статус державний. III рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

69
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Якщо ви хочете собі купу нервів, хочете, щоб вас принижували, розповідали як потрібно жити, і щоб ваших дітей змушували драяти поли, здавати гроші на хабарі, нести купу конвертів викладачам які і пальця не коштують. Тоді вам потрібно в КПК пвфп. Будуть вам погрожувати. Особливо керівництво навчального закладу не буде зберігати субординацію і кричати на вас та принижувати. Люди десь залишились в 80тих. Тут полюбляють хабарі і принижувати людей. Мені сказати нічого. Людей використовують як робочу силу. А якщо не хочеш прибирати, плати щоб відпроситись. Обходьте це місце десятою дорогою

,

Поступив після 11-го класу, навчався 3 роки, закінчив 2 курс у 2022 році. Все сподобалося, вчителі та майстри добрі та дають потрібну інформацію. Був 3 роки на бюджеті, 1 рік - Оператор з обробки інформації та програмного забезбечення, майстром був Сергій Кириченко. Потім 2 роки був на Комп'ютерних науках з майстром Валентина Саідовна. Дякую усім вчителям що у цей важкий час допомогали та знаходили вихід із ситуації, навіть для тих, хто на неї не заслугогував.

,

Закончил в далеком 2000 году. Благодарен все и за все. Кто хочет научится тот научится. После поступил в Техникум связи и прекрасно себя чувствовал с этой базой практических и теоретических знаний.

,

Хороший колледж, я не пожалела. Всем советую!

,

Я не пожалела ни разу, что моя дочь окончила это учебное заведение. Поступали после 9 класса. Первые три года училища с 2012-2015 , затем год 2016 младшего специалиста. После окончания пошла служить по контракту , все в курсе какая ситуация в стране. Подписала контракт на 3 года. Служба проходит именно по направлению проффесии которую приобрела , в этом училище. На работе хвалят, имеются почетные грамоты. Высокий уровень знаний. На сегодняшний день учится в академии им. Попова. А кто не имеет желания учится , но не учится ни где.


Залишити відгук

Усі коледжі в Києві, а також ЗВО/ВНЗ в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві