Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою

Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою

Киевский профессиональный колледж з усиленой военной и физической подготовкой
  • денна
  • Статус державний. III рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

70
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

почнемо з початку. по-перше це ПТУ, в найжахливішому його прояві. по-друге уся адміністрація поводиться не некоректно, помираючи всі етичні норми педагога. протягом курсів за будь-яку дрібницю ви будете чути погрози про відрахування. незрозумілі, непотрібні правила створюють, індивідуально під кожного. по-третє у коледжі обов'язки технічного персоналу виконують студенти. якщо ви відмовитеся прибирати , навіть, якщо ви не відвідували коледж, або платіть гроші, щоб відкупитися, або вас затравлять. вчетверте, анонсований на сайті рівень знань ви не отримаєте. також ваші оцінки напряму будуть залежити від настрою та особистого ставлення вчителів до вас. постійні збори на незрозумілі потреби. навіть збирали на ЗСУ під Новий рік, добровільно -примусово. не дивлячись на масову цифровізацію країни студент змушений вручну писати бланки укрпошти, навіть ті, які вже не існують в обігу. приходячи на практику - вимушений вчитися самостійно згідно сучасних вимог.

,

Якщо ви хочете собі купу нервів, хочете, щоб вас принижували, розповідали як потрібно жити, і щоб ваших дітей змушували драяти поли, здавати гроші на хабарі, нести купу конвертів викладачам які і пальця не коштують. Тоді вам потрібно в КПК пвфп. Будуть вам погрожувати. Особливо керівництво навчального закладу не буде зберігати субординацію і кричати на вас та принижувати. Люди десь залишились в 80тих. Тут полюбляють хабарі і принижувати людей. Мені сказати нічого. Людей використовують як робочу силу. А якщо не хочеш прибирати, плати щоб відпроситись. Обходьте це місце десятою дорогою

,

Поступив після 11-го класу, навчався 3 роки, закінчив 2 курс у 2022 році. Все сподобалося, вчителі та майстри добрі та дають потрібну інформацію. Був 3 роки на бюджеті, 1 рік - Оператор з обробки інформації та програмного забезбечення, майстром був Сергій Кириченко. Потім 2 роки був на Комп'ютерних науках з майстром Валентина Саідовна. Дякую усім вчителям що у цей важкий час допомогали та знаходили вихід із ситуації, навіть для тих, хто на неї не заслугогував.

,

Закончил в далеком 2000 году. Благодарен все и за все. Кто хочет научится тот научится. После поступил в Техникум связи и прекрасно себя чувствовал с этой базой практических и теоретических знаний.

,

Хороший колледж, я не пожалела. Всем советую!


Залишити відгук

Дивіться також усі коледжі в Києві, ЗВО/ВНЗ в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.