Відокремлений структурний підрозділ «Київський торговельно-економічний фаховий коледж Державного торговельно-економічного університету»

Обособленное структурное подразделение «Киевский торгово-экономический профессиональный колледж Государственного торгово-экономического университета»
  • денна
  • Статус державний.

Спеціальності


Відгуки

27
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Закінчила коледж в 2023. Якщо коротко вчилась майже весь час дистанційно тому впринципі важко не було. Але знання які ви отримаєте це повний нуль. Тому якщо просто не хочете залишатись в школі то не йдіть сюди краще залишайтесь в школі. Впринципі деканат факультету обслуговування був адекватний. Хто хоче халявну стипендію йдіть на ресторанне або готельне там слабенькі групи навчання поверхневе. І на стипендію вийти впринципі не складно. А якщо попадаєте на контракт краще не йдіть воно того не коштує. Провчіться в школі безкоштовно.

,

хочу туда поступить,но не понимаю как с ними связаться,звоню на номера трубку не берут,почты нету,как связаться тогда?

,

На очному навчанні було нормально. Було навчання. З початком дистанційного навчання все пішло по одному місці. Гарно якщо є пара, а не просто скинули лекцію. Одиниці викладачів проводять пари повністю а не по 30 хвилин. Половину предметів не вичитати. То викладач ногу зламав, то інтернет зник, то комп'ютер в ремонті. За що я заплатила приблизно 45000 тисяч? Я вважаю мій диплом куплений а не вивчений.

,

Не рекомендую цей коледж. Коли моя дитина поступила в нього, я думала, що будуть навчати. Навчали аж 1 рік. З 2 курсу навчання не було, пар майже не було. А коли почався карантин, то зовсім навчання закінчилось. На дистанційному навчанні було 2 вчителі. Решта не виходили на заняття, знань нуль. Просто куплений диплом. Якщо вам просто просидіти 4 роки, то саме до них.

,

Поступила після 9 класу, дають хороші знання ,але не всі викладачі.


Залишити відгук

Дивіться також усі коледжі в Києві, ЗВО/ВНЗ в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.