Київський індустріальний фаховий коледж КНУБА
  • денна, заочна
  • Статус державний. II рівень акредитації.

Спеціальності

Про коледж

Спеціальності, на які ви можете поступити:

  • 151 Автоматизація та комп`ютерно-інтегровані технології ( ОПП Автоматизація та комп`ютерно-інтегровані технології кібер-енергетичних систем)
  • 076 Підприємництво, торгівля  та біржова діяльність ( ОПП    Рекламна діяльність, Маркетингова діяльність);
  • 072 Фінанси, банківська справа та страхування (ОПП Оціночна діяльність);
  • 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація (ОПП Образотворче мистецтво, Декоративно-прикладне мистецтво)
  • 022 Дизайн (ОПП  Дизайн).

Вступникам

Для отримання повної та детальної інформації, що стосується термінів, умов прийому, іспитів для обраної спеціальності, звертайтеся до приймальної комісії за тел.: [відкрити контакти](073) 445-14-73 або дивіться детальну інформацію на сайті http://www.kink- knuba. kiev.sch.in.ua.

Довузівська підготовка:

Для вступників працюють підготовчі курси. Заняття проходять щосуботи з 8:30 до 15:00. У разі введення карантину курси переводяться в дистанційний формат.
Телефон для запису на курси: [відкрити контакти](097) 882-46-57.

Після коледжу:

Після закінчення Коледжу видається атестат про повну загальну середню освіту та диплом молодшого спеціаліста державного зразка. Після цього студент може продовжити навчання в будь-якому університеті з 3 курсу за відповідним фахом.


Відгуки

60
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Однією з найбільших радостей нашого коледжу, я завжди вважав і не перестаю вважати парк і міст з його залізницею, яку мені довелося виходити незліченну кількість разів. Після занять я часто гуляв у повній самоті і єдиним моїм попутником були аудіокниги, чарівне враження від читання яких багато в чому склалося завдяки тим неймовірним краєвидам. Я планую з другом зняти у цьому парку серію епізод-алюзій до Божественної комедії Данте. "На півшляху свого земного світу Я трапив у похмурий ліс густий..." Підготовчі заняття перед вступом зміцнили та зібрали мої тодішні знання та бачення Рисунку та Живопису. Я мав гідні зразки серед своїх одногрупників і це не дозволяло мені розслаблятися, рухаючи мене вперед. Все це загалом певною мірою допомогло мені визначити мої внутрішні орієнтири та прояснити загальний світогляд.

,

Чудовий заклад для якісного і комфортного навчання (прикладне мистецтво)

,

Закончила техникум в1979 году по специальности техник теплотехник.34 года стажа по специальности.Сейчас на пенсии.

,

Имею хороший уровень по рисования по атестату хорошие оценки, завалили на экзаменах - поставили по живопису и рисунку 7 баллов, потому что в карман не положили взятку, нам намекал преподаватель что нужно взятку, мы не дали, и поэтому не поступила!!

,

1995-1999 год. Шиянов, Давыдовский, Харченко... они вышибали из нас дурь как могли... Даже с учетом того, что мы появлялись у них на парах очень-очень редко, знаний нам явно прибавилось. Университет после это как лёгкая разминка. Благодарность им за то, что терпели нас.


Залишити відгук

Усі коледжі в Києві, а також ЗВО/ВНЗ в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві