Курси
Апельсин, лінгвистичний центр

Англійська мова, рівень pre-intermediate


Загальний англійський рівень Pre-Intermediate

Pre-Intermediate (нижчий за середній) – програма спрямована на студентів, які впевнено володіють знаннями на рівні “Elementary” та мають обмежений досвід використання англійської мови. Курс включає освоєння складніших граматичних та лексичних побудов, розмовну практику з тематики повсякденного життя, вміння будувати оповідне висловлювання з п'ятнадцяти - вісімнадцяти речень, інтенсивне аудіювання в класі та вдома, та письмові вправи в рамках домашніх завдань.

Після проходження курсу студент здатний адекватно використати англійську мову у знайомих ситуаціях. Розуміє основний зміст вільної англійської мови без деталей чи будь-якої допомоги, а також основну думку мови/тексту за своєю професійною спеціальністю. Може ясно висловлювати свої думки та думка з різних питань. Мова досить природна і невимушена, щоб підтримувати нормальний темп розмови.

Словниковий запас: 1400 – 1800 слів.

Після закінчення цього рівня студенти можуть пройти підготовку до складання міжнародного Кембриджського іспиту PET (Preliminary English Test).

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Дніпрі, а також ЗВО (вузи) в Дніпрі, коледжі в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі