Курси
EnglishOffice, навчання офлайн і онлайн

Англійська мова, загальний, офлайн і онлайн


  • 200 грн 

В умовах глобалізації на сьогоднішній день необхідність підтримати розмову англійською мовою набуває все більшого значення незалежно від віку, сфери діяльності та соціального статусу. General English (загальний курс англійської мови) є найбільш затребуваним і популярним курсом навчання англійської мови.

Даний курс включає лексику повсякденного спілкування з друзями, колегами по роботі, під час подорожей по різних країнах світу, відряджень за кордон і охоплює загальні тематики, пов'язані з різними видами діяльності соціальної, культурної революції й життя людини.

Загальний курс англійської мови в Дніпрі підходить для тих, хто хоче швидко і ефективно поліпшити свій рівень володіння англійською мовою і впевнено використовувати його в повсякденному житті.

General English (загальний курс англійської мови) є найбільш затребуваним і популярним курсом навчання англійської мови. Даний курс включає лексику повсякденного спілкування з друзями, колегами по роботі, під час подорожей по різних країнах світу, відряджень за кордон і охоплює загальні теми, пов'язані з різними видами діяльності соціальної, культурної революції й життя людини. Загальний курс англійської мови підходить для тих, хто хоче швидко і ефективно поліпшити свій рівень володіння англійською мовою і впевнено використовувати його в повсякденному житті.

Заняття проходять динамічно, в інтерактивній формі - більшість представленого Вашій увазі матеріалу націлене на активне спілкування між учасниками групи в максимально наближених до реальних умов.

Висококваліфікований викладач завжди готовий надати Вам підтримку і відповісти на всі питання, що цікавлять про особливості живої мови.

General English (загальний курс англійської мови) включає в себе (навчаємо online):

  • граматичний курс англійської мови;
  • розмовний курс англійської мови;
  • мовні тренінги з англійської мови по загальнопізнавальну тематиками.

Дізнатися більше!

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Дніпрі, а також ЗВО (вузи) в Дніпрі, коледжі в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі