Курси
Центр іноземних мов професора Олега Тарнопольського

Англійська мова, підготовка до міжнародних іспитів


  • 900 грн 

Екзамени КЕТ та РЕТ

це чудова можливість для дитини та для будь-якого дорослого перевірити свої сили в англійській мові. Ці екзамени відповідають рівню А1 (КЕТ) та В1 (РЕТ) і передбачають уміння спілкуватися як усно, так і у письмовій формі на базовому та передсередньому рівнях. Це перші кроки Вашого знайомства з лінійкою кембриджських екзаменів.

Знання, які Ви отримаєте, відвідуючи наші курси підготовки до складання цих екзаменів, стануть Вам у нагоді під час закордонної подорожі, під час встановлення контактів і під час листування. Часто сертифікат КЕТ або РЕТ є умовою для імміграції, навчання у середніх загальноосвітніх закладах за кордоном, участі у міжнародних програмах.

Час проведення:

Заняття у групах для підготовки складання КЕТ або РЕТ проводяться два рази на тиждень по дві академічних години (1 акад. год. = 40 хв.) у будні та/або суботу. В неділю заняття не проводяться. Заняття проводяться у другій половині дня (у суботу в першій половині дня). Закінчення занять у будні – не пізніше 20.30, в суботу – не пізніше 15.00. Наповнюваність груп – до 12 слухачів.

Така кількість слухачів у групі передбачена методикою і ні в якому разі не знижує рівня знань, а, скоріше навпаки, допомагає оволодіти добрим рівнем говоріння.

Протяжність курсу – 9 місяців.

Підготовка і складання міжнародного екзамену FCE (English First)

Один з лінійки кембриджських екзаменів, який відповідає рівню В2 та вище. Це самий популярний з екзаменів у лінійці, який користується найбільшим попитом. Серед усіх кембриджських мовних екзаменів саме цей щорічно складає найбільша кількість кандидатів. Популярність екзамену пов’язана з тим, що, не будучи найбільш складним у кембриджській лінійці, він у той же час відкриває широкі можливості для людини, яка отримала саме такий сертифікат. Кандидат, який успішно склав екзамен FCE (English First), досягнув рівню незалежного користувача, тобто рівню, практично достатнього для того, щоб не тільки вирішувати всі питання повсякденного спілкування англійською мовою, але також вчитися і працювати з використанням цієї мови. Сертифікат FCE (English First) приймається як підтвердження достатньо високої мовної підготовки для навчання практично у всіх закладах вищої освіти (ЗВО) континентальної Європи, де викладання ведеться англійського мовою, і у багатьох ЗВО Великої Британії. Він високо цінується роботодавцями а Україні, а за кордоном є свідоцтвом того, що володар цього сертифікату досяг рівня достатнього, щоб працювати, користуючись англійською мовою, на посадах, що дорівнюють посаді молодшого менеджеру. Таким чином, сертифікат FCE (English First) свідчить про Ваш високий рівень володіння англійською мовою і може допомогти у кар’єрному зростанні як в Україні, так і за кордоном.

Великий попит на програму підготовки до складання екзамену FCE (English First) у нашому Центрі пояснюється не тільки можливістю отримати сертифікат, але й гарантією оволодіння англійською мовою на дуже високому рівні, отримання практичних знань, комплексного розвитку всіх видів і форм комунікації.

Час проведення:

Заняття у групах для підготовки до складання FCE (English First) проводяться два рази на тиждень по три академічних години (1 акад. год. = 40 хв.) у будні та/або суботу. В неділю заняття не проводяться. Заняття проводяться у другій половині дня (у суботу в першій половині дня). Закінчення занять у будні – не пізніше 20.30, в суботу – не пізніше 15.00. Наповнюваність груп – до 14-16 слухачів.

Така кількість слухачів у групі передбачена методикою і ні в якому разі не знижує рівня знань, а, скоріше навпаки, допомагає оволодіти добрим рівнем говоріння.

Протяжність курсу – 9 місяців.

Міжнародний екзамен з англійської мови САЕ (з січня 2015 року – English Advanced)

Один з лінійки кембриджських екзаменів, який відповідає рівню С1. Користується найбільшим попитом за кордоном. Сертифікат CAE (English Advanced) приймається більше ніж у 15000 закладів вищої освіти, політичних та комерційних організацій по всьому світу як свідчення володіння англійською мовою, яке наближається до рівня її освіченого носія. Він може стати в нагоді для вступу до всіх закладів вищої освіти (ЗВО) континентальної Європи, де викладання ведеться англійського мовою, і Великої Британії, а також для отримання престижної роботи за кордоном. Надзвичайно високо цінується роботодавцями а Україні.

Великий попит на програму підготовки до складання екзамену CAE (English Advanced) у нашому Центрі пояснюється не тільки можливістю отримати сертифікат, але й гарантією оволодіння англійською мовою на практично самому високому з можливих рівнів, отримання практичних знань, комплексного розвитку всіх видів і форм комунікації.

Час проведення:

Заняття у групах для підготовки до складання CAE (English Advanced) проводяться два рази на тиждень по три академічних години (1 акад. год. = 40 хв.) у будні та/або суботу. В неділю заняття не проводяться. Заняття проводяться у другій половині дня (у суботу в першій половині дня). Закінчення занять у будні – не пізніше 20.30, в суботу – не пізніше 15.00. Наповнюваність груп – до 14-16 слухачів.

Така кількість слухачів у групі передбачена методикою і ні в якому разі не знижує рівня знань, а, скоріше навпаки, допомагає оволодіти добрим рівнем говоріння.

Протяжність курсу – 9 місяців.

Міжнародний екзамен з англійської мови IELTS

Цей міжнародний екзамен з англійської мови вважається одним з універсальних. Він є визнаним в усьому світі і відповідний сертифікат приймається навчальними закладами та організаціями як у Європі, так і у США, Канаді, Австралії та Новій Зеландії. Екзамен IELTS буває двох видів – Academic Module (академічний), який складають для вступу до англомовних закладів вищої освіти за кордоном, і General Training Module (загальний), складання якого є однією з умов імміграції.

Незважаючи на те, що складати екзамен IELTS можуть люди з різними рівнями володіння англійською мовою, претендуючи на бали від одного до дев’яти, частіше за все мінімальна оцінка, яку вимагають для вступу до зарубіжного закладу вищої освіти – це шість (В2) або сім (С1) балів. Таким чином, екзамен IELTS вимагає того ж самого рівня підготовки, що FCE (English First) та CAE (English Advanced). Тому останні два екзамени можуть розглядатися як такі, що замішують IELTS, і багато ЗВО та установ за кордоном розцінюють їх саме так, тобто як такі, що заміщують один одного.

Щоб отримати високу оцінку на екзамені IELTS, Вам необхідний інтенсивний курс. У нашому Центрі підготовку до екзамену IELTS пройшли десятки слухачів, що допомогло їм успішно скласти екзамен і отримати свій білет у майбутнє. Професійний підхід та найновіші комунікативні методики допомагають нашим викладачам ефективно передавати свої знання тим, хто навчаються.

Час проведення:

Заняття у групах для підготовки до складання IELTS проводяться два рази на тиждень по три академічних години (1 акад. год. = 40 хв.) у будні та/або суботу. В неділю заняття не проводяться. Заняття проводяться у другій половині дня (у суботу в першій половині дня). Закінчення занять у будні – не пізніше 20.30, в суботу – не пізніше 15.00. Наповнюваність груп – до 14-16 слухачів.

Така кількість слухачів у групі передбачена методикою і ні в якому разі не знижує рівня знань, а, скоріше навпаки, допомагає оволодіти добрим рівнем говоріння.

Екзамен ТКТ (усі три модулі)

Екзамен для викладачів англійської мови, який підтверджує їх мовну, методичну і педагогічну кваліфікацію, достатню для викладання цієї мови. Сертифікат ТКТ має міжнародне визнання.

Підготовка ведеться почергово за кожним модулем окремо як тренінг.

Протяжність тренінгу за одним модулем – 5 занять по дві астрономічних години кожне (120 хв.).

Час проведення

По суботам, початок – не раніше 10.00, не пізніше 12.00.

Наповненість групи – до 10 осіб.

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Дніпрі, а також ЗВО (вузи) в Дніпрі, коледжі в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі