Курси
Центр іноземних мов професора Олега Тарнопольського

Англійська мова для юристів


  • 860 грн 

Для юристів

Обсяг курсу:

Вивчення цього курсу можливе тільки після проходження курсу загальновживаної англійської мови середнього рівня, незалежно від того, де вивчалася мова раніше. Курс орієнтований на фахівців у галузі юриспруденції, які бажають досягнути середнього рівня володіння англійською мовою для професійних цілей.

На цей курс приймаються слухачі з 17 років і старші. Проводиться попереднє тестування володіння загальновживаною англійською мовою на середньому рівні. Тест проводиться для визначення розвитку навичок та вмінь слухання, читання, письма, говоріння і для встановлення рівня володіння граматикою та лексикою.

Ті, хто поступили на цей курс, протягом періоду навчання оволодівають мовою і спілкуванням нею (говоріння, слухання, читання, письмо) для професійних цілей, наприклад, для обговорення професійних юридичних проблем з англомовними закордонними колегами, проведення професійних презентацій і професійних юридичних консультацій, читання професійної юридичної літератури, участі у професійних конференціях юристів тощо. Програма передбачає оволодіння професійно значущою юридичною лексикою.

Час проведення:

Заняття у групах проводяться два рази на тиждень по дві академічних години (1 акад. год. = 40 хв.) у будні та/або суботу. В неділю заняття не проводяться. Заняття проводяться у другій половині дня (у суботу в першій половині дня). Закінчення занять у будні – не пізніше 20.30, в суботу – не пізніше 15.00. Наповнюваність груп – до 12 слухачів.

Така кількість слухачів у групі передбачена методикою і ні в якому разі не знижує рівня знань, а, скоріше навпаки, допомагає оволодіти добрим рівнем говоріння.

Протяжність курсу – 9 місяців.

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Дніпрі, а також ЗВО (вузи) в Дніпрі, коледжі в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі