Курси

Гімназія вихідного дня


  • 1600 грн 

Гімназія вихідного дня - це курс занять для дітей дошкільного віку від 2 до 7 років.

Комплексна програма - відмінна можливість отримати якісну дошкільну освіту для дітей, які не можуть відвідувати наш дитячий сад в будні дні.

Гімназія вихідного дня працює кожну сб і нд, круглий рік:

  • з 9:00 до 13:00 Standart + хореографія
  • c 10:00 до 13:00 Standart

Групи розділені за віком:

  • від 2 до 3.11 років
  • від 4 до 6 років

У теплу пору року заняття проходять на вулиці (свій закритий і обладнаний двір, басейн)

Авторьска програма побудована таким чином, що кожен тиждень це окремий блок занять по темі, нічого страшного якщо в якісь вихідні ви пропустите, дитина буде себе почувати комфортно, так як заняття не пов'язані один з одним і Вам не знадобиться робити домашні завдання.

Кожні вихідні це справжні захоплюючі пригоди, Педагоги завжди готують сюрпризи і щось незвичайне для Дітей! Діток очікує ляльковий і настільний театри, які допоможуть познайомитися з художньою літературою. Аплікація, малювання і пластилінова анімація допоможуть розвинути посидючість, творче мислення, естетичне сприйняття, дрібну моторику рук. Ігри з блоку "трикутник успіху" допоможуть потренувати пам'ять, увагу, мислення. Чи не обійдуться вихідні без математики і грамоти! Малюки дізнаються про співвідношення кількості предметів, навчаться ділити все порівну, повторять рахунок і співвідношення розмірів предметів, читати, писати. Рольові та тематичні активні ігри зроблять день яскравіше і допоможуть подбати про фізичну підготовку дітей. А щоб допомогти діткам розвиватися здоровими і сильними, їх чекає урок хореографії! На заняттях діти навчаться спілкуватися між собою і взаємодіяти, підготуються до школи, впевнені в собі вони з величезним задоволенням підуть в школу, адже найголовніше, чому ми їх навчили - вчитися з коханням!

А також ми пропонуємо дітям під час перерви фрукти, ягоди по сезону, чай з печивом, комфортні і безпечні умови перебування, увагу і турботу від кваліфікованих педагогів.

Наше завдання зберегти індивідуальність дитини і розкрити його безмежні можливості!


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Дніпрі, а також ЗВО (вузи) в Дніпрі, коледжі в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі