Курси

Початковий розвиток


  • Безкоштовно 

Наша мета – захистити право дітей на освіту, щоб кожна дитина, яка потрапила у лікарню, могла навчатись і готувалась до повернення у звичне життя.

В Україні щороку 15000 дітей перебувають на стаціонарному лікуванні більше 30 днів. І ще більша кількість дітей проходять менш тривале лікування. А є певна категорія дітей, які в лікарні знаходяться рік і більше – онкологічні захворювання, пацієнти на діалізі, ВІЛ/СНІД. Через це вони пропускають шкільні уроки і, як наслідок, відстають від шкільної програми та своїх однокласників. Для дітей відсутність навчальної програми означає вимушений вихід з освітнього процесу та соціального життя, що негативно впливає на їх психологічний стан, швидкість одужання – відволікання від медичних процедур допомагає швидше одужувати.

В Україні відсутня державна програма надання освіти дітям, що перебувають в лікарні. Пандемія COVID-19 показала, що організація дистанційної освіти проблематична навіть для дітей, які навчаються в нормальному режимі. В лікарні виникає цілий ряд проблем: від зміни розпорядку дня і стресу через перебування в лікувальному закладі, до відсутності підручників, доступу в мережу інтернет, обмеження спілкування.

Ніхто не знає напевно чи потрапить його дитина в лікарню чи ні. І якщо вже життя закинуло дитину в лікарню, то її дитинство на цьому не припиняються. Дитина має продовжувати навчатись, гратись, розвиватись, спілкуватись. І саме в цьому їй допоможе відвідування Школи Супергероїв.

«Щойно мені поставили діагноз, я зрозуміла, що доведеться відлучитися від школи. Я не була готова. Мене оперували в Інституті нейрохірургії, було чути, лише чути, як діти плачуть. У лікарні всі думають лише про хворобу. Потім приїхала в Охматдит – на променеву та хімієтерапію. Мені розповіли реабілітологи про Школу Супергероїв, я відразу записалася. Пам’ятаю свій перший урок –понеділок, математика з Оленою Львівною. ЇЇ корисними лайфхаками користуюся і зараз», - Поліна 9 клас.


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві