Курси

Unext, підготовка до ЗНО та ДПА


 • Київ · вул. Ярославів вал, 14-д
 • unext.in.ua
 • Відділ по роботі з клієнтами
 • (080) 033-49-65
 • unext.smm@gmail.com

Освітній центр Unext успішно і системно готує дітей до ЗНО та ДПА вже 4 роки. Ми використовуємо авторські методики підготовки до ЗНО, які базуються на практичному досвіді наших викладачів.

Чому ми:

 1. 3400 учнів закінчили наші курси 
 2. 180 - середній бал наших учнів на ЗНО 
 3. 85% випускників Unext вступили на бюджет! 
 4. 99% задоволені нашою роботою 
 5. 400+ позитивних відгуків

Наші переваги:

 • Молоді і кваліфіковані викладачі 

Викладачі Unext працюють з нами кілька років, щорічно проходять освітні курси і можуть похвалитися високими балами ЗНО (від 190 з профільного предмету). Учні легко знаходять з ними спільну мову.

 • Постійний моніторинг знань 

Курс побудований так, що батьки можуть легко відстежувати прогрес учня. Таким чином можна зрозуміти чи в правильному напрямку ви рухаєтеся. 

 • Тільки необхідні матеріали 

Під час навчання учень отримує тільки актуальну інформацію, яка виноситься на ЗНО. Програма курсів коригується щорічно, в залежності від завдань минулого року і змін, прийнятих Міністерством освіти України.

Ми гарантуємо, що учень здасть ЗНО. В іншому випадку ми повернемо повну вартість курсу!

Предмети:

 • українська мова та література; 
 • англійська мова; 
 • історія України; 
 • математика; 
 • біологія; 
 • фізика; 
 • географія; 
 • хімія. 

Навчання можна проходити онлайн на нашій освітній платформі. Щоб дізнатися подробиці, зв'яжіться з нашим менеджером.


Курси1

 • 43 грн 
 • Науки та підготовка до ЗНО - Лiтература, Мова; Онлайн - Онлайн курси
 • Середня школа

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Гроші оплатила за березень та травень, але з приходом війни навчання не було. Менеджера в квітні просила повернути кошти, так і не повернули. Дуже розчарована.

,

Дуже розчарована. Гроші оплатили за рік, але з приходом війни ні навчання не відновили, ні гроші не повернули. Усі інші ( друга дитина з іншими займалась, і старшій прийшлось перейти на занняття з іншими, адже війна - війною, а навчання та екзамени ніхто не відміняв) навчання відновили, а UNEXT замість занять почав ще й якусь збірку благодійної допомоги. Тому не рекомендую. На сьогодні є з чого вибирати...

,

Работаю в данной компании 4 месяца. За этот период выделились такие плюсы - чёткое понимание своей заработной платы и возможности влиять на её размеры. - адекватное руководство, которое готово тебя поддержать в развитии и оплачивает его. - шикарная Елизавета на должности HR, которая максимально старается сделать ваше пребывание тут комфортно и готова проводить небольшой ландшафтный дизайн на вашем рабочем месте безвозмездно. - расположение офиса на 5м этаже царского дома, что разовьет у вас любовь к спорту и нелюбовь к сигаретам. Из минусов -придётся работать

,

Коллектив просто супер, к тому же удобный график и постоянная подджерка руководства. Меня с самого начала информировали про финансовые сложности которые былы раньше, но всё исправилось и я ничего на себе не ощутил.

,

Два місяці тому пішли сюди на навчання. Обирали підготовку по рекомендації друзів. Наразі задоволені, сину подобається - ходить з задоволенням. Дуже круто що змогли поєднати групові заняття з української та англійської та індивідуальні заняття з математики. Все в одному місці) Рекомендую!

,

хороший колектив, підготовка на дуже високому рівні

,

Работала в этой недо-компании. Ещё на собеседование hr Лиза показала » Кто тут звезда «. Потом вроде все хорошо, мне дали группу, индивидуальные занятия уговаривали взять, так как нету преподавателей и я все брала, но есть одно огромное но МНЕ НЕ ДАЛИ ЗАРПЛАТУ. Владелец, постоянно записывал видеообращение » Ребята подождите, ещё чуть-чуть и будем в шоколаде «, очень напоминало человека, который в клубе уламывает девочку. Я не знаю кто он там, по словам поняла — директор. У него как будто не все дома, сколько я раз его не встречала он всегда амёба. Не понимаю почему их не закроют, знаю что мои коллеги некоторые оставляли а некоторые планируют оставить заявление в соответствующие службы. Спасибо Оксане Шаховой, она лучшая кого я там встречала. Должны людям ещё за март!

,

Викладачі не отримують зарплату вже декілька місяців, хоча нові клієнти приходять. Тому подумайте тричі, перш ніж іти сюди працювати або вчитися.

,

Не раджу. Компанія не виплачує викладачам заробітну плату, відповідно якісь освіти сумнівна. Тому, краще оберіть будь-який інший освітній центр.

,

До ЗНО готувалася моя донька . Вона була практиком, а я тільки наглядачем. Ідея дуже цікава і варта, щоб ії розвивати і удосконалювати. Обрали її ще до карантину, а в умовах дистанційного навчання вона стала дуже корисною, навіть просто для вивчення матеріалу з обраних предметів. Курси мені сподобались, тому що відповідальність за якість вивченого матеріалу несе учень. Він сам планує і сам з себе питає)) Бажаю розвиватися та удосконалюватися! Дякую за 2 роки співпраці!

,

Підготовувався на цій платформі,все сподобалось,чудові курси та корисна інформація раджу всім!

,

Дякую Unext за якісну підготовку! ЗНО з Історії здала на 187, з Математики на 182, це було дуже цікаво! Багато друзів знайшла саме на курсах

,

Готувалася на платформі, матеріал чудово структурований тому вчитися було цікаво)

,

дуже вдячна за курс, мені стало легше розуміти теми та краще їх вивчати, так як дуже хороша методика навчання. (вивчала українську мову та літературу, а також історію України).

,

Лучшие курсы! Всем советую, приятные учителя и подход к ученикам. Топ из всех❤️❤️❤️

,

Всё понравилось , хорошая атмосфера, лучшие преподаватели !!!

,

Хороший курс! Менш ніж за 3 місяці підготувався до ЗНО з історії. Лише корисна інформація!!! Всім рекомендую!!!

,

Очень хорошие курсы подготовки к ЗНО. Дочка прошла их с удовольствием. Ходили на курсы английского языка. Написала ЗНО легко и на высокий бал. Прекрасные преподаватели. Интересно преподносят материал.

,

Дочка прошла курсы подготовки к ЗНО по английскому языку. Довольна и отношением и квалификацией преподавателей. Курсы считаю высокого уровня. Буду советовать другим.

,

Дуже добре та зрозуміло розповідають я задоволений

,

Очень нравитьс. Зно сдала:) даже сейчас пересматриваю уроки. Спасибо

,

Курсы Unext считаю лучшими!Высококвалифицированная подготовка к Зно,преподаватели очень интересно преподносят информацию по предметам.Если хотите подготовиться к Зно,Вам помогут курсы Unext!

,

Очень хороший коллектив) Прекрасно доносят знания )

,

Хорошие курсы) Очень помогли с подготовкой к экзамену) Марина и украинский язык навсегда в моем сердце ❤️

,

Дякую освітньому центру за курс української мови та літератури.Мій син,інвалід дитинства,випускник минулих років,повинен був проходити ЗНО в цьому році для подальшого вступу на навчання.Ми мали проблеми з підготовкою,відсутність викладача,ще й карантин. Син пройшов заняття ударними методами,за 2 місяці.Заняття йому надзвичайно сподобались,матеріал викладався конкретно,чітко,цікаво,доступно,сподобались тести. Без цього курсу,я думаю,мій син міг би й не пройти ЗНО.

,

Дуже ефективний курс ! Менш ніж за 3 місяці підготувався до ЗНО з Історії. Лише якісна і корисна інформація, всім рекомендую)

,

Отличные курсы! Все было замечательно, очень довольна :) Рада своему результату. Благодарю!

,

Чудові викладачі та прекрасна атмосфера))

,

Осталась довольна курсом, теория и конспект поданы "простым языком", есть общий чат с преподавателем и группой. Было приятно учиться и получить неплохой результат )

,

Очень довольна этими курсами) Замечательно объясняют,преподователи молодые, интересно все рассказывают, а главное все легко запоминается , всегда все зависит от преподователя!)

,

Отправляла на курсы свою дочь. И это с моей стороны была лучшая помощь для ее подготовки к ЗНО) рекомендую!

,

Очень довольна этими курсfми.Ребенок сам бежал на учебу.Учителя молодые , интересно все объясняют, кучу всего разложили в голове по полочкам.Математику написал на 191 балл, английский на 185 и украинский на 180.Приятели брали ребенку репетитора и такого результата не имеют.И самое главное, толковые, небезразличные позитивные учителя у которых ребенок хотел учиться.Спасибо.

,

Жодного разу не пошкодувала про те що пішла на ці курси, вчителі та підхід - чудовий:)


Залишити відгук

Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві