Курси

Lessons, освітній центр


 • Київ · вул. Іоанна Павла ІІ, 4/6, вул. Преображенська, 23, вул. Львівська, 22
 • lessons.education
 • Світлана
 • (067) 521-05-05
 • info@lessons.kiev.ua

Мережа репетиторських центрів Lessons успішно працює на ринку освіти з 2018 р. На даний момент працюють 72 викладача різних шкільних предметів, багато з них - з приватних шкіл, команда психологів,  757 учнів. 4 причини, за якими заняття в репетиторському центрі вигідніші, ніж приватні уроки на дому, і навіть ефективніші:

 • mini-групові заняття ефективніші, є й індивідуальні. В mini-групі дитина швидше «схоплює» матеріал, бачачи помилки одногрупників (до 8 чол).
 • Моніторинг якості - Lessons відбирає викладачів по 6 параметрам і постійно контролює їх роботу; проводимо незалежний зріз знань 1 раз / чверть.
 • Все в одному навчальному центрі - дитина не витрачає сили на переміщення по місту. З Lessons батьки більше не витрачають свій час, на пошук і координацію занять дитини з різними репетиторами. Делегуйте це Адміністратору Lessons!
 • Обираючи міні-групові заняття, ви займаєтеся з топових викладачем і економите 50%!  

Світові стандарти освіти в останні роки - це групове навчання, яке сприяє соціалізації та формує вміння співпрацювати. Співпраця - це запорука розвитку. Думка сера Кена Робінсона, експерта світового рівня, з його виступу на конференції TED. Індивідуальні заняття рекомендують у випадках серйозного відставання школяра, і тільки до моменту його здатності займатися в групі.   

Шкільної освіти не достатньо для становлення особистості дитини, її підготовленості до життя. Тому освітній центр LESSONS комплексно підходить до процесу навчання, різнобічно розвиваючи дітей і навчаючи їх розуміти, а не заучувати. Ми безмежно любимо дітей та щиро захоплюємось сучасними підходами до розвитку особистості. Вчені Гарварду та Стенфорду довели, що  85% успіху в роботі залежить від наявності добре розвинених Soft skills – соціальних і людських навичок, і тільки 15% успіху в роботі досягається за рахунок hard skills (навчання за професією).    

LESSONS слідкує за найновішими дослідженнями у сфері розвитку дітей, психології людини,трендами світового ринку освіти і праці, впроваджує ці новітні програми і нововведення в свій навчальний процес. Так, без Soft skills (гнучкі навички) вже не можливо побудувати кар’єру або створити успішний бізнес. 21 століття – це шалена конкуренція за робочі місця. Конкуренція з можливостями штучного інтелекту. Унікальна перевага людини перед машиною – розвинені Soft skills. Команда психологів LESSONS  розробила курс Soft skills для дітей і підлітків. Це єдиний в країні курс комплексного розвитку особистості дитини, реальна допомога батькам у вихованні та становленні особисті покоління Z.

За даними всесвітньої мережі LinkedIn, найважливішими навичками зараз є креативність, уміння переконувати, співпраця, адаптивність, розвинений емоційний інтелект. Підходи до викладання, які використовує  освітній центр LESSONS, зосереджені на розвитку та підсилені Soft skills дітей, розкритті потенціалу дитини, підвищенні рівня успішності в школі та підготовки до екзаменів. Адже LESSONS навчає не для школи, а для життя!

Розкриття потенціалу дитини – це, в першу чергу, визначення її покликання. LESSONS пропонує глибинне оnline тестування за ліцензійною методикою в 3 ключових напрямках, з сімейною консультацією-розшифровкою спеціалізованого психолога-HR: *  визначимо природні задатки вашої дитини, її мотиваційні засоби і підкажемо яку освіту ефективніше отримати; *  всесвітньо визнані методики Профорієнтації в одному тесті; *   збережете від 4 років життя дитини – убеспечите від даремної освіти .   Наша мета - створити всеукраїнську мережу найкращих центрів розвитку і навчання, де школярі навчатимуться із задоволенням, а батьки будуть щасливі від результатів.

ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС ТА ПЕРЕКОНАЙТЕСЬ!


Курси1

 • 300 грн 
 • Розвиток дітей - Початкова школа
 • Молодша школа

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити

Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.


Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві