Блог учебных заведений

Найдено 10 статей

Як ефективний процес управління може підвищити конкурентоспроможність компанії

«Удосконалюватись необов'язково. Виживання — справа добровільна» / Едвардс Вільям Демінг, «батько японського економічного дива»/.

Чотири фактори, що впливають на ефективність роботи компанії

Ефективність неспроможна виникнути сама по собі і, тим більше, неспроможна посилюватися у самостійному режимі. Ефективність — це наслідок, результат впливу чотирьох взаємозалежних чинників.

Криза — це потужний імпульс для систематизації, розвитку та розширення компанії

Наш мозок часто ідентифікує явище «криза» як щось дуже погане, важке, що призводить до краху підприємства. І справді, деякі підприємства у період кризи стають банкрутами.

Яким має бути корпоративно-податкове перезавантаження роботи з іноземними компаніями?

Міжнародне оподаткування у 2023 році, іноземні компанії — правила роботи. Міжнародний бізнес. Яким має бути корпоративно-податкове перезавантаження роботи з іноземними компаніями?

Що таке KPI та як впровадити KPI на підприємстві. Частина 3.

Ключову роль у позитивних трансформаційних процесах відіграє цілеспрямованість власника/генерального директора, який має бути ініціатором впровадження системи KPI. Головне, що компанія буде працювати системно та ефективно за допомогою системи KPI.

Що таке KPI та як впровадити KPI на підприємстві. Частина 2.

Не можна розробляти систему ключових показників лише окремо взятого відділу. Тому що в потоці створення цінності для клієнтів беруть участь усі керівники та співробітники, то й система KPI має бути для всіх.

Что такое KPI и как внедрить KPI на предприятии. Часть 1.

Очень важно понимать, что разработка системы KPI это очень важный этап, но не первичный!

Почему систематизация бизнеса является основным фундаментом в управлении компанией?

Мир постоянно меняется, каждый день происходят тысячи событий, которые могут повлиять на результат. Поэтому менеджмент становится все более гибким. Меняются управленческие стили, методы, инструменты.

Що таке ефективне управління бізнесом та як це пов'язано з успіхом компанії?

Всі ми хочемо бути успішними, хоч би чим ми займалися. Особливо сильне бажання бути успішним у підприємців під час створення свого бізнесу. Але, далеко не завжди ці бажання перетворюються на реальність.

Управленческий учет для финансистов

Приглашаем на обучение финансистов, финансовых директоров, главных бухгалтеров.