Финансово-правовой колледж
  • дневная, заочная
  • Статус частный.

Специальности

О колледже

Фінансово-правовий коледж створений у жовтні 1994 року як структурний підрозділ Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Коледж розпочав свою діяльність з підготовки бакалаврів за спеціальністю «Право». Згодом були ліцензовані інші освітні програми та підготовка фахівців на основі базової загальної середньої освіти.

З серпня 2012 року Фінансово-правовий коледж Київського національного університету імені Тараса Шевченка перейменовано в Приватний вищий навчальний заклад «Фінансово-правовий коледж». 

На сьогодні у Коледжі навчається більше 1000 студентів.

Вступ до Коледжу здійснюється після 9, 10 та 11 класів за спеціальностями 081 Право і 072 Фінанси, банківська справа та страхування.
Фінансово-правовий коледж - заклад вищої освіти, акредитований Міністерством освіти і науки України.

 Коледж зараховує на денну та заочну форму навчання за освітніми ступенями бакалавр та фаховий молодший бакалавр за спеціальностями:

  • 081 Право
  • 072 Фінанси, банківська справа та страхування

    Детальна інформація щодо вступу, термінів подання заяв, вступних іспитів та сертифікатів НМТ (ЗНО) розміщена на веб-сайті Коледжу у розділі «Вступникам».

    Переваги Коледжу:

  • ступенева освіта, тобто випускники Коледжу можуть продовжити навчання на ОС «бакалавр», починаючи з другого або навіть третього курсу за спорідненою спеціальністю у Коледжі або інших закладах вищої освіти;
  • доступна ціна за короткий період навчання, який дозволяє швидше перейти до практики та набути професійні компетентності, поєднати практику та отримати професійний досвід вже під час навчання;
  • гнучка система знижок в оплаті за надання освітніх послуг: у 2022 році до Коледжу було прийнято студентів-ВПО та УБД з різних регіонів України, переважно зі східних областей, які максимально наближені до лінії фронту. Як і в попередні роки Коледж продовжує практику запровадження гнучких знижок (від 20 до 100%) при оплаті навчання для студентів, які належать до пільгових категорій;
  • іногороднім студентам надаються гуртожитки;
  • студенти Коледжу мають відстрочку від призову на строкову військову службу в Збройні сили України;
  • за бажанням студенти Коледжу проходять військову підготовку у Військовому інституті КНУ ім. Тараса Шевченка, згідно діючих Правил прийому за програмою підготовки офіцерів запасу.

Навчання у Коледжі проходить у змішаній формі (дистанційно та офлайн). Для цього створено окремий підрозділ – Деканат дистанційного навчання. Також у студентів є можливість навчання за індивідуальним графіком. До освітнього процесу залучено високопрофесійну команду досвідчених викладачів, більшість  яких є представниками структурних підрозділів Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. 

У Коледжі функціонує електронна бібліотека, а читальний зал бібліотеки щомісяця оновлюється та доповнюється актуальною навчальною і науковою літературою. 

У Коледжі також функціонує Психологічна служба для можливості отримання студентами соціально-психологічної підтримки в умовах воєнного стану та допомоги з труднощами у процесі навчання.

Для студентів, викладачів та співробітників Коледжу проводяться безкоштовні курси англійської мови English Speaking Club за участю носіїв мови з усього світу та за підтримки американського спікінг клабу Berkeley Public Library (California, USA). 

Студенти Коледжу мають розширені можливості працевлаштування у топових та відомих компаніях України. Для цього у Коледжі функціонує Офіс роботодавців. База потенційних роботодавців постійно оновлюється шляхом підписання угод стратегічного партнерства з підприємствами, установами, організаціями різних форм власності, які зацікавлені у нових перспективних кадрах. 

Коледж підтримує всебічний розвиток студентів шляхом проведення онлайн та офлайн заходів різноманітних навчально-виховних та культурних напрямків та сприяє розвитку студентського самоврядування: на базі Коледжу створено осередок Ліги студентів Асоціації правників України та функціонує Наукове товариство студентів ФПК. 

У 2021 році Коледж отримав Свідоцтва про державну реєстрацію двох друкованих фахових журналів категорії «Б»: «Київський юридичний журнал» та «Київський економічний часопис». В Україні лише Фінансово-правовий коледж став першим коледжем, який має фахові видання в галузі економіки та права.

    Випускники Коледжу продовжують навчання за магістерськими освітніми програмами у Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка та в інших провідних закладах вищої освіти України за відповідними напрямами та спеціальностями, згідно діючих Правил прийому, займають високі посади на державній службі та в приватному секторі.

Запрошуємо абітурієнтів на екскурсію та індивідуальні консультації щодо вступу. Запис за телефонами: 

[открыть контакты](044) 243-42-93, [открыть контакты]243-01-17, [открыть контакты]503-09-85;

[открыть контакты]098-777-67-17, [открыть контакты]050-777-09-67.


Отзывы

121
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Наближається час вибору навчального закладу. Закінчую дев’ятий клас і в школі однозначно далі ловити нема чого. Я періодично переглядаю саме коледжі і завдяки сайтам можна скласти враження про той чи інший н.з. Наблизився і мій час, щоб обрати саме в якому коледжі хотілось би вчитись. Однозначно йду до ФПК! Головне - витримати вступні іспити. Вірю і надіюсь бути студентом цього коледжу. До зустрічі…

,

Фінансово-правовий колледж найкращий! Приємні викладачі які знають свій предмет. Завжди готові піти на зустріч. Позитивна адміністрація коледжу. Якщо виникають питання то відповідають даючи розгорнуту відповідь. Найкраще місце для здобуття освіти!

,

Навчаюся вже 4 роки, всім максимально задоволений як і якість навчального процесу так і командою викладачів. Так в минулому році поступив на заочну форму навчання на іншу спеціальність і також всім задоволений. Фінансово-правовий коледж найкращий!

,

Навчаюсь на випускому курсі, не дивлячись на всі життєві обставини: крантин, війна, у коледжі завжди йдуть пари, куратори та методисти на зв'язку. Вирішила минулого року вступити на другу спеціальність - Фінанси, заочно і не жалкую, оскільки в результаті отримаю диплом бакалавра і Права, і Фінансів)

,

Навчаюсь на першому курсі і безмежно рада, що не залишилась в школі! Викладачі на одній хвилі з студентами, викладають доступно та зрозуміло. Викладачі справжні професіонали в своїй справі!


Оставить отзыв

Все колледжи в Киеве, а также вузы в Киеве, курсы в Киеве, репетиторы в Киеве, тренинги в Киеве, работа в Киеве