Курсы

Английский язык для детей


  • 1400 грн 

Англійська мова в центр SmartShark вивчається з 3х років. У своїй роботі ми використовуємо такі методи:

  • комунікативний метод,
  • метод занурення,
  • метод Хелен Дорон.

Комунікативний метод. Передбачає мінімальне використання української мови на заняттях. Українською слово вимовляється тоді, коли коли дитина не розуміє значення слова, а для того, щоб це відбувалося рідко, необхідно використовувати якомога більше візуальних матеріалів (картинок, відео, театральними виставами). Ефективність цього методу достатньо висока.


Метод занурення. Відсутність використання рідної мови під час заняття. Дитина засвоює англійську мову на рівні з рідною. Цей метод є найбільш ефективним, але вимагає високий рівень підготовки батьків. Як на мене, це може тільки служити для батьків стимулом покращити власну мову і частіше заглядати у словник.


Англійська Хелен Дорон – це методика «занурювання» у англійську мову. Вчителі на уроках використовують навчальні матеріли, які дають дітям змогу відчути атмосферу гри. Наприклад, коли дітки вивчають тему «звірі», то використовуються і картки для ознайомлення із назвами, і іграшкові звірі, щоб діти могли їх побачити та взяти їх у руки, а також імітуються рухи та звуки цих тварин. Коли викладач навчає слова-дієслова, то всі рухи він показує, робить їх разом із дітками та батьками, які теж можуть бути присутні на уроці. Наприклад, слова «бігти», «стрибати» або «повзти» (run, jump, crawl) викладач разом із дітками пробігає, стрибає та проповзає по аудиторії. Діткам маленького віку такі заняття дуже подобаються, адже вони дуже люблять досліджувати світ та гратися у рухливі ігри. Навіть пісеньки дітки разом із батьками та викладачами співають і розігрують – це створює для дітей атмосферу розуміння того, що відбувається, вони мають змогу самі контролювати, як їм відповісти на стимули вчителя (запитання та запрошення погратися), розуміючи, що вони зараз роблять. Такі рухливі ігри дають дітям змогу зануритися в світ, де вони граються англійською мовою.

Ціна курсу 1400 грн, графік занять 2 рази/тиждень.

Адреса: метро Печерська, вул. Євгенія Коновальця 23

Інстаграм: _smart_shark

Категории курсов


Оставить комментарий

Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов

Пожалуйста, введите email
или Отменить

Все курсы в Киеве, а также вузы в Киеве, колледжи в Киеве, репетиторы в Киеве, тренинги в Киеве, работа в Киеве