Ровенский институт славяноведения Киевского славистического университета (РИС КСУ)

Ровенский институт славяноведения Киевского славистического университета (РИС КСУ)


 • Ровно · ул. Могилы, 28, 33001
 • (0362) 63-14-05
 • beslena@ukr.net
 • дневная, заочная
 • бакалавр, специалист, магистр
 • Вуз основан в 1995 году. Статус частный. IV уровень аккредитации.

 • Наличие платного обучения
 • Подготовительное отделение

3775
студентов
220
преподавателей
82
кандидата
наук
14
профессоров
и докторов наук

Специальности

Факультеты

Факультет международных отношений

 • история;
 • страноведение;
 • международная информация.

Факультет международных экономических отношений и бизнеса

 • финансы и кредит;
 • маркетинг;
 • менеджмент;
 • товароведение и экспертиза в таможенном деле.

Факультет психологии и искусствоведения

 • изобразительное и декоративно-прикладное искусство;
 • психология.

Факультет романо-германской и славянской филологии

 • язык и литература (романо-германские языки, славянские языки);
 • перевод (с романо-германских языков).

Абитуриентам

Довузовская подготовка: тел. [открыть контакты](0362) 26-75-38. Выпускники отделения довузовской подготовки зачисляются вне конкурса.

Для получения полной и детальной информации касающейся сроков, условий приёма, экзаменов и необходимых сертификатах центра оценивая для выбранных специальностей, обращайтесь в приёмную комиссию по тел.: [открыть контакты](0362) 63-12-85.

При подаче заявления в бумажной форме абитуриенту могут понадобится следующие документы

 • оригинал и копия документа о ранее полученном образовании и приложения к нему;
 • оригинал и копия сертификатов ВНО;
 • оригинал и копия документа, удостоверяющего личность;
 • 4 одинаковые цветные фотографии размером 3х4 см;
 • для юношей: оригинал военного билета или удостоверения о приписке;
 • оригиналы документов, подтверждающих право на участие в конкурсе, зачисление по собеседованию, зачисление по квотам (при наличии).

Окончательный список всех необходимых документов и форму подачи (оригинал или заверенная копия) уточняйте в приёмной комиссии по тел.: [открыть контакты](0362) 63-12-85.


Оставить отзыв

Ваша оценка
Пожалуйста, выберите количество звезд
Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите комментарий.
1000 символов
или Отменить
,

Я щаслива, що мої студентські роки минули саме в цьому навчальному закладі. Хороша група, мудрі викладачі!!! З повагою відношуся до всіх, за навчання і взагалі за відношення до життя.

,

Це самий прекрасний Університет у світі. Дуже добре було відношення впродовж всього навчання. Викладачі - професіонали, майсти своєї справи.

,

Дуже хороший ВУЗ.Навчалась тут 15 років тому,залишились лише найкращі спогади.

,

На сайті жоден с контактних номерів не є дійсним. Електронна пошта, також не дійсна. Як так? Як можу вирішити питання, яке маю до РІС КСУ? Напишіть , будьласка, контактний номер! Дякую!

,

Навчалася я як в приватному та і в державному навч. закладах. Скажу по правді: небо і земля. За 5 років навчання в РІСКСУ ніколи в мене не просили викладачі "благодійних внесків" на відмінну від університету м.Суми. Викладачі РІСКСУ пан Озимчук, пан Прищепа, пан Патяка - супер викладачі-історики. Пари змістовні, цікаві. Шкода, що було в нас мало екскурсій та конференцій (тяжка на підйом була в нас група).

,

Шановні студенти та екс* відмотав, як кажуть, 5 років на менеджменті від дзвінка до дзвінка...)) 2001-2006. Скажу що не був відмінником на 1-2 курсах, проте закінчив з однією 4ю...І"о чудо" ніхто хабарів не вимагав. Вчився сам, робив іншми аболтусам контрольні курсові.. Складався лише на стіл для екзамен. коміс. при випуску, та особосто від групи на великий букет! Вик-чі нормальні, Матусевич Микола К... здав за 3-м разом... перездавав на парі меншого курсу. Він глянув на мене та на всю аудиторію "відмінно" нічого не спитавши, і всім сказав за 3-м разом він точно все знає...Ось такий Микола К. )) Політологія- Юрій Іванович.. це теж унікум викладача в свому роді... Вуз класний хто хоче працювати а не халявити отримає там що треба. На пари тре ходити, конспекти лише для запису тем та тезисів,а навчить бібліотека та сучасний NET, викладачі лише для того щоб напрямок показати. MMC forever!!

,

ВУЗ дуже хороший. Викладачi висококвалiфiкованi та людянi. Знання дають хорошi. А головне самому потрiбно цього хотiти. Випускниця 2001року.

,

Закінчила факультет романо-германської та слов'янської філології РІС КСУ в 2010 році. Успішно працюю 7 років в столиці. Неодноразово співпрацювала з випускниками Національного лінгвістичного та Драгоманова і зрозуміла, що в свій час зробила правильний вибір. Хочу зауважити, що була не найуспішнішою студенткою в групі)) Все залежить від Вашого бажання вчитись. У нашому корпусі на Петра Могили проблем з ремонтом не було. І взагалі лише приємні спогади про студентські роки. Особлива подяка Потапчук Світлані Сергіївна (шкода що вже не працює у цьому закладі) та Смерчку Антону Альбертовичу. Люди, які дійсно працюють за покликанням

,

Це важко назвати ВНЗ. Звісно після приватних університетів важко знайти роботу, але після цього так званого "ВНЗ", це не можливо. Якщо вернути роки, то краще поступати у державні або МЕГУ. Бо це кантора і викачка грошей. Мені прийшлося платити одразу після зарахування, на що саме я і досі не знаю, завжди якісь збори грошей, типу "на ремонт" і такого плану. В аудиторіях холодно, навчання не важке, можна не вчитись взагалі і всеодно буде стояти "зарах". Ще на педагогів-мовників можна поступити і працювати в регіональних школах, на вище з цим дипломом нікуди. Поступити сюди було моєю помилкою, навіть якщо бали ЗНО не високі пошукайте кращі приватні Вузи.

,

РІС КСУ - вуз хороший, найкращий по освіті станом на 2010-2012 роки. Потім якість освіти впала, змінились викладачі, прийшло багато молодих. Багато хороший преподів, але були і повністю хабарники. Корупціонер №1 - Парфенюк! Всі йому платили, він у тестах робив так, що відповідей не було правильних, тому здати було нереально, йобаний хабарник. Знайду по місту, дам пізди! і нехай гроші відасть за вимаганя хабарів, які я платив. Решта викладачів супер, особливо старші. Тому як на мене найкращий вуз у рівному по гуманітарних дисциплінах, надіюсь постоловський буде його розвивати....

,

Закінчив Слов'янку на початку 2016 року, за всі роки що я провчився там ніколи не пожалів що туди пішов вчитися, викладачі, котрі знають свій предмет, належний рівень викладу навчального матеріалу, тут студентів вчать дискусії, вмінню відстоювати свою думку перед іншими, це ВУЗ для тих хто хоче вчитися, а не для тих хто прийшов тільки за дипломом, в РІС.КСУ відчувалася свого роду повага до студентів, до нас викладачі ставилися як до рівних собі отримані в РІС.КСУ знання дозволяють мені тепер з легкістю працювати в коледжі, і як я тепер бачу в мене вищий рівнеь знань ніж у випускників державних ВУЗІВ. Спасибі тобі РІС.КСУ.

,

Ну що сказати про свій рідний РІС КСУ . Змішані почуття. Вступив в 2005, зараз працюю за спеціальністю "Історія" в школі. На той час, був останній рік, коли ще не було ЗНО. Відповідно вуз був хорошою альтернативою решті державним вузам.(Сором і ганьба РДГУ!). Обпікшись на вступі в державному вузі, випадково натрапив тоді на цей. Група була достатньо сильною, з теплотою згадую наші конференції на останніх курсах. Але ніхто особливо не напрягав по-справжньому (тільки зараз це розумію), як в державних вузах, не здав екзамен - по "бігунок" на перездачу. Великий респект викладачам Озимчуку О.Б., Прищепі , Патяці, Візітів, Матійченку - так, справжні професіонали, багато чого навчили, дуже сильні викладачі. Хто з студентів хтів вчитися - той навчився. Але з погляду теперішнього, я як вчитель, можу сказати, що програми вичитували часто-густо не до кінця, і і на свій смак. Отакий мінус. В пізніші роки рівень новобранців вузу через ЗНО впав ще при мені... Словом, кому треба диплом - вам сюди.

,

Звісно коли не навчаєшся,не відвідуєш пари то будеш плати!!!!! Я навчаюсь в цьому інституті, і від того часу як подала сюди документи не нахвилину не пожалкувала... Тому що У ВНЗ висококлаліфіковані викладачі,які дають рівень знань більше ніж достатньо. Лекції проводяться дуже цікаво,не має такого, що всю пару пишеш той конспект, викладачі дають змогу висловити свою думку, поміркувати. Реферати готувати дуже цікаво,взнаєш багато цікавої інформації.Тому поступайте в РІС КСУ...не пожалкуєте)))))) Це дуже хороший інститут.

,

Озимчук самий класний Історик в світі.

,

Спеціальність "Переклад", випуск-2006. Працюю за спеціальністю, отримані знання дозволяють отримати достойну винагороду. Жодних хабарів за 5 років навчання. Червоний диплом. Особлива подяка виладачам Крисюк, Константіновій, Кабуловій.

,

я навчаюсь у цьому ВНЗ- мені дуже подобається, особливо люблю пари викладачів Санжаревського О. і Цепух А.В.

,

Особливо запам’ятався предмет „Історія дипломатії”, який вивчався на перших курсах за книгами „История дипломатии”, випущені у середині минулого століття у Росії.

,

РІС КСУ - це приватний вуз і цим все сказано. Хочеш вчитися - будеш здобувати навчяння. Все залежить тільки від тебе, з приводу хабарів - ніхто не вимагає, але якшо не учишся і даєш конверти, то беруть. З гордістю хочю відмітити викладачів з великої літери : Стоколос Кац Цепух Смерчко Олексієвець

,

Декілька років тому я закінчила Слов'янку , Отримала диплом товарознавця-експерта. Зараз працюю заступником директора відомої торгової фірми. Серед моїх однокашників - працівники митниці, директори магазинів та власники кафе, торгові агенти, інспектори податкової інспекції, викладачі. Звичайно є і такі, які до цих пір плачуть: "ни нормальной работы, ни образования". Звичайно, якщо "проїхати коридори" та надіятись на назву диплома, то нічого не вийде.

,

Деньги на ветер, толку 0. Ни нормальной работы, ни образования. Только гордое название - товаровед, прости Господи...

,

Навчаюсь в цьому вузі! Дуже класний!! Викладачі супер!! Всім раджу поступати саме в РІС.

,

ті, хто погане пише про інститут, ледарі і мабуть мали проблеми з навчанням. Інститут класний, хто хотів той вчився-викладання супер! Велика подяка викладачам кафедри Міжнародної інформації! А хто не вчиться, той вирішує питання іншими шляхами, так це скрізь у ВУЗАХ, особливо в державних..

,

Це просто жахлива кантора.

,

Хороший інститут!!! Я тут навчалась,здобула хороші знання і знайомим раджу саме сюди йти навчатись. Лекції на високому рівні,але тут ще й навчають самому життю.Відношення просто чудове,складається враження,що це друга сім"я. Низький поклін Озимчуку, Матійченку, Стоколос, Дупак, Федоришині (Ірина Олександрівна хоча й вимагає,але дає колосальні знання) За 5 років платила тільки за навчання,а ні 1грн. не потратила на хабарі!!!

,

Дарма викинуты грошы за навчання. Знань 0

,

Навчаюсь в цьому вузі!Дуже класний!!Викладачі супер!!

,

На мою думку інститут не поганий. Я сама наразі навчаюсь тут. За всі роки жодного разу не заплатила і на відмінно здала державник. Да вчитись треба, але не така це вже тяжка ноша. Головне відвідуй пари, строчи конспекти і готуйся до практичних. Реферати готувати не тяжко. Рівень знань викладачів хороший. Багато з них, з-за принципу взяток навіть не беруть. Крім книжного матеріалу багато розкажуть на прикладах, і поділяться досвідом. Студентам роти не закривають, навіть просять щоб казали, що думаємо: "топор" в твою сторону не кинуть.Але є 1 але - ремонт нормальний не роблять, і робить не думають. Викладачам зарплати не виплачують пару місяців.Куди йдуть гроші за навчання цікаво? На рахунок пошуку роботи - інша справа. Всі знають, що нормально працевлаштуватись можна через "СВАТА, БРАТА,ЗЯТЯ", і ніхто з розкритими обіймами не чекатиме тебе. Кому в нашій країні треба хороший спеціаліст? Думайте самі за себе. Ті хто пишуть, що інст-т поганий, просто обламались, бо треба щось робити.

,

Я закінчила цей інститут майже на відмінно і сиджу без роботи. З дипломом, який тут видається тяжко працевлаштуватися. Хоча викладачі мені подобаються на факультеті Психологіі та мистецтвознавства.

,

у цьому році я поступила на польську програму перекладач англ. мови, і польської...надіюсь, витяну навчання!!! а за інстимтитут скажу, так умови дійсно вимагають кращого, а за хабарі, ніхто ще небрав, і невимагав!!!

,

цей вуз не просто шороший, а один з найсильніших в україні. сама у цьому переконалась. я сама у ньому навчалась і дякую викладачам за знання. а при влаштуванні на роботу мене не запитували за якими партами я сиділа і в який туалет ходила.

,

я закінчила цей чудовий ВУЗ! Хто хоче вчитися, той вчиться без проблем-рівень викладання дуже високій, а хто не хоче, той шукає інші шляхи. Хочу подякувати всім викладачам кафедри міжнародної інформації і деканату МВ!

,

нормальний ВНЗ, я там вчилася 6 років і ні разу не давала хабарів, і ніхто їх там не вимагає... головне ходити на пари і готуватися... рівень знань там дають предостатній аби тільки хотіли вчитися... викладачі - чудові! Хочу подякувати викладачам кафедри психології: Панасюк М. М., Паскар Ю. Т., Руденко Н. М., Осьмак Л. П., Фурманець Д. І., Корнієнко А. Г. та декану Герасименко Л. Б.! Ви найкращі!!!

,

Я навчаюсь у цьому інституті.Ніколи не жалкувала, що подала сюди документи.Тут висококваліфіковані викладачі які мене дійсно багато чому навчили.

,

Ні разу не пожалкувала, що поступила. Дали і знання, і путівку в професійне життя. Співвідношення вартість/якість навчання також влаштовує.

,

Нормальний інститут, виклад матеріалу на найвищому рівні! Особлива подяка викладачам кафедри психології, їм зарплату місяцями не виплачують, а вони працюють на *голому* інтузіазмі...і нічого вони не вимагають! Про які хабарі йдеться мова? Не вигадуйте!!! Доречі, студенти РІС, в порівнянні з кафедрою психології в РДГУ, отримують щей практичні знання і навіть години досвіду, і все завдяки нашій діючій психологічній службі. Згідна з відсутністю інфраструктури в корпусі на КН. Ольги, приміщення жахливе, от тільки й всього. Особлива подяка викладачам Панасюк Марії Миколаївні, Паскарю Юрію Тимофійовичу, Блох Юлії Миколаївні, Осьмак Любові Петрівні!!!

,

ну зачем писать гадости про институт, институт отличный, здесь преподают и учат как нигде!

,

Не поступайте сюда!!!

,

Самое худшее учебное заведение.

,

На мою думку, досить хороший інститут, і ті що там пишуть різні гадості просто неправі, я б більше сказав, що вони взагалі не вчились і прогулювали пари. Насправді досить кваліфікований ВНЗ. Хотілося особливо подякувати Євтушок Нілі Петрівні - дуже хороший викладач!!!!!!!

,

Дуже хороший ВУЗ і прекрасні, чудові викладачі на кафедрі Міжнародної інформації.

,

Вы хотя бы пробовали посещать пары, вы , те що пишите всякие гадости об РИС КСУ? Хотя бы раз пробовали выкладываться так, чтобы взамен получать хорошие знания? Я лично за все время учебы ни разу не пожалела о том что учусь именно здесь. И преподаватели здесь замечательные, особенно на факультете РГСФ. А те кто так плохо "отзывается" об РИС КСУ, мне вас искренне жаль, ведь вы так и не смогли понять кокой шанс в своей жизни вы упустили!!!

,

Вітаємо студентку 5 курсу спеціальності "Переклад" Маріанну Ларіоненко із прекрасними результами на Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності "Англійська мова та література", яка проходила у Львівському національному університеті ім.Івана Франка!!! Бажаємо подальших успіхів!

,

Хороший вуз і хороші, в основній масі викладачі. Ніяких хабарів, - хіба що ти тупий тормоз. До студентів викладачі ставляться як до партнерів. Багато екскурсій, практик. Рекомендую !

,

не погано тут навчатись,але і від викладачів багато чого залежить.... як викладач себе зарекламує при першій зустрічі і дасть зрозуміти на що розраховувати,ну і звісно в якому темпі буде проходити наше навчання то все складатиметься чудово....

,

я навчюсь у інституті 2 рік на спеціальності товарознавство та експертиза в митній справі мені все подобається вчителі всі класні а гововне є інтерес до професії а кому не подобається то не поступайте сюди і інших не треба настроювати

,

Шановні..я навчалась в цьому інституті і не сказала б що він поганий, як ви говорите! Ніхто не бере хабарів, та й ще говорить про це в пряму! Що це ви собі навигадували досить нормальний навчальний заклад. Викладачі стараються донести до студентів максимум знань! Викладачі дійсно хороші! Дивлячись від того як ви навчаєтесь, стараєтесь, відвідуєте пари - це все залежить від вас! Розумний студент завжди знайде спосіб здати сесію(не даючи хабарів).

,

Інститут і викладачі класні... Якщо до них ставитись нормально,то і вони нормальні...Хто не хоче вчитись, той і платить, так у будь якому ВУЗі...З корпусом на Кн. Ольги потрібно щось робити, бо там завал...

,

По менше критики!!!!!!!!!!якщо когось не влаштовує то ідіть у водний. РІС КСУ супер у порівняні з водником.

,

РіС КСУ найкращий,викладачі супер!!!!!!!!!))))))))

,

Інститут чудовий, хіба що його корпуси бажали б кращого. За 4 роки навчання ніхто не вимагав хабарів від людей, які дійсно вчилися, а хто ні - самі свідомо платили, а потім скаржилися, що усі викладачі хабарники і не хочуть ставити їм хороших оцінок без грошової операції.

,

Класний інститут, викладають на високому рівні, щодо хабарів - це чиста брехня, платять ті, хто "забив болт на навчання". Викладачі суперові, ставляться з розумінням. А ті, хто вважає, що інститут "кончений", то хай би поступали або переводилися в інші ВНЗ. Низький уклін кафедрі товарознавства та експертизи у митній справі та кафедрі економіки та банківської справи! Ми Вас любимо.

,

Інститут прекрасний головне бажання вчитися

,

інститут хороший! знання можна отримати чудові, аби було бажання вчити!

,

Дуже приємно читати прочитати хороші відгуки і прикро читати неприємне!!! Вже минуло 7 років і в мене залишились хороші спогади. РІС КСУ дає хорошу базу знань які я постійно використовую. Хтось пише про хабарі мене це дуже дивує, адже я за 5 років свого навчання не дала жодного. Дуже приємно було зустріти прізвище коханої коліжанки у переліку хороших викладачів!!!

,

В словянці безперечно фохова підготовка( особливо що стосується філології) на дуже високому рівні, а от інфраструктура( гуртожитки, спорткомплекс і т.п.) взагалі відсутні. Але ж наука на першому місці - напевно.

,

Позаду 4 роки навчання, здані останні іспити, у тому числі ДЕК, і попереду літо!! Дякуємо кафедрі "Теорії та практики перекладу романо-германських мов" за знання!!

,

5 років тут провчилася, ніхто жодного разу хабар не вимагав. Рівнем викладання дуже задоволена, особливо хочу подякувати Веремчук Юлії Володимирівні, Бісовецькій Людмилі Андріївні, Черній Валентині Степанівні та Смерчку Антону Альбертовичу. Ви найкращі!! )))) і взагалі на факультеті РГСФ знання ви отримаєте прекрасні, було б бажання.

,

Навчаюся на перекладі, рівнем викладання дуже задоволена. Викладачі кафедри висококваліфіковані,справедливі, але вимогливі (це, вважаю, перевага, бо нам студентам дай волю-ми нічого вчити не будемо і знати теж!!). Не вистачає технічного забезпечення, над цим треба було б інституту попрацювати. Хтось пише про хабарі і це мене дивує, нічого подібного у нас немає,хто як навчається-такі бали і отримує. Рекомендую всім охочим вивчити мови - англійську, німецьку, французьку-йти до нас. Але, попереджаю, вчитися доведеться, якщо, звичайно, хочете знати і мати потім роботу.

,

санжаревський олег іванович-найкращий викладач

,

На п'ятий курс я поступила у Воднік, і чесно скажу, якби не державне, я б там ніколи не вчилася. Хабарі беруть всі, але не ВСІ ЇХ ПЛАТЯТЬ! За 4 роки навчання у РІС нічого нікому не платила. Викладачі є всякі, але більшість залежить від самої людини. І на фоні Водніка, повірте, по якості знань РІС набагато кращий!!!!Дякую всім викладачам, особливо Козирєвій Олені Миколаївні, Лисюк Тетяні Прокопівні, ви чудові викладачі. Дякую за надані знання!

,

Я навчалася в даному закладі, викладачі чудові, всі намагаються пояснити, та не у всіх це виходить на відповідному рівні. З викладачів найкращою вважаю Євтушок Неонілу Петрівну, це одна з найрозумніших людей у цьому закладі. Цій людині щиро дякую, і хочеться вклонитись Вам до землі. Я багато чого корисного вивчила на ваших парах. Ви найкраща в світі жінка-викладач!!!! Ви Викладач з великої літери!!!!

,

Я навчалася в даномузакладі чудові викладачі, знання намагаються дати всі, та не у всіх це вихоить на належному рівні. Найкращою вважаю з викладачів Євтушок Нілу Петрівну - це один з тих викладачів, яким слід вклонитись. Ви - найкраща!!!

,

(берут, берут,при чем далеко не в нац.валюте) Преподователи зажрались окончательно,-кризис дает свое)) Не все, конечно, но основная масса. А если некоторые и не берут, значит еще молодые и не притерлись к тому, к кому надо!!! Я знаю о чем пишу. За те деньги что мы платим за учебу можно было бы хотя бы мебель поменять и туалеты в человеческий вид привести! Ахуевшие все!!! Сто раз подумайте, прежде чем идти сюда, я пожалела (( И множество знакомых-выпускников того же мнения. Одним словом, КОНЧЕНЫЙ ПОЛНОСТЬЮ!!!

,

Інститут хороший!навчаюсь на факультеті міжнародних відносин, спеціальність міжнародна інформація.Хотілося б більшого! Багато халяви!!!!!!Трохи не відповідально ставляться до роботи багато викладачів!іті які дійсно хочуть навчити і вимагають знання мало!Парфенюк В.М, Юськів Б.М-найкращі!!! Звісно, все залежить від людини. Але часто потрібно нас заставити, щоб щось зробити!!! Інститут в якому все залежить від тебе самого! хочеш бути чудовим фахівцем навчайся!багато приділяй уваги курсовим і індивідуальним яких тут вистачає! Головне іти до цілі!в якому вузі ти не навчався б , якщо ти хочеш одержувати знання, ти їх одержиш!

,

Хороший институт,прекрасные преподаватели, особенно Рихтэр О.И.- прекрасный специалист...

,

Інститут дуже класний. Я вже навчаюся 5 рік і мені дуже подобається. А викладачі тут взагалі супер.

,

Інститут нормальний, викладачі теж

,

Викладачі тут чарівні. Я провчилась 6 років, не жалкую. Вчитись в цьому інституті дійсно треба, це не МЕГУ...

,

Шановні..я навчаюся в цьому інституті і не сказала б що він такий поганий, як ви говорите! Ніхто не бере хабарів, та й ще говорить про це в пряму! Що це ви собі навигадували досить нормальний навчальний заклад. Викладачі стараються донести до студентів максимум знань! А за викладача політології нічого подібного (кумедний дядько), всі здавали і все було нормально. Дивлячись від того як ви навчаєтесь, стараєтесь, відвідуєте пари - це все залежить від вас! Розумний студент завжди знайде спосіб здати сесію(не даючи хабарів).

,

Озимчук самик класний викладач

,

Особисто я можу сказати, що кафедра перекладу дуже сильна. Викладачі вимогливі, але справедливі. Дуже дякую Жук Лілії Романівні, просто чудова людина і прекрасний викладач! І дійсно я ніколи не платила ніяких хабарів, а лежні та нездари звичайно платитимуть і не лише в цьому інституті, щоб отримати диплом та знання треба працювати!!!!!!!!!!!!

,

хороший інститут! викладачі супер! хто хоче навчитися, той навчиться, особливо це стосується знань з іноземної мови!! за 5 років - жодних хабарів ніхто не вимагав!!!!! і при вступі - так само!!! на роботу працевлаштуватися, так само можна легко, якщо в інституті не прогулювати пари, а вчитися.

,

институт нормальный! я лично из тех, кто посещает пары и учиться, факультет романо-германской филологии. так вот, от тех людей, которые не ленятся (а посему и все успевают), я ни разу не слышала жалоб про институт. а все те, кто пишет здесь "кончений" и т.д., просто оправдывают свою лень таким образом. мое личное мнение:)

,

я училась на историка и скажу, что действительно институт класный

,

Інститут дуже класний!!!! Шороші викладачі.....))) я навчяюся на Факультеті мистецтвознавства...це найкращий факультет!!!! Про таких викладачів як Ксьондзик, Мельник-Маньковська, Шеретюк, Промська...можна тільки мріяти..хоч вони і молоді викладачі...але вони надзвичяйно талановиті, розумні, стримані і просто хороші люди, які завжди вам допоможуть....

,

Матеріальна база могла б бути кращою. Але підтримаю попередніх дописувачів - хочеш вчитися, отримаєш пристойні знання. Ніяких хабарів на "Перекладі" ніколи не було, тому і вимоги високі. У нас мабуть найменше червоних дипломів по інституту і реальні оцінки. Працюю за спеціальністю, дякую кафедрі!

,

Якщо хочете вчитись то ніяке бабло не вимагають... ми мистецтвознавці, і ми дуже раді що нас вчили такі викладачі як Шеретюк, Стоколос, Мельник-Маньковська, Ксьондзик, Промська... та багато інших. Хочеться їм сказати велике ДЯКУЮ!!! Вони постійно нам допомагали, вислуховували, радили, втішали та були нам рідними. Ніколи не відмовляли а тільки допомагали!!! Ось так я за інститут. От якби не сімейні обставини то можна б було навчатись на стаціонарі, що ж зробиш таке наше життя не кожен має можливість і купу грошей.

,

І-тут класний, дуже багато цікавих викладачів!!!!а ті хто пише шо вимагають "бабло" ви вчитись хоть трошки не пробували????дебіли завжди платять,а той хто вчиться хоч на мінімальному рівні отримує бали безкоштовно!!!!і дісно йдіть у водний, там вам буде солодко!!!!!!

,

інститут нормальний. хто хоче вчитись - той буде знать. на рахунок хабарів - у мене за 4 роки ніхто хабаря не вимагав. викладачі нормальні, виняток викладачка з словацької мови

,

Не знаю, як на інших спеціальностях, а на Перекладі вчитися цікаво, але працювати треба дуууууже багато. Якщо хочете "стояти у черзі за дипломом", краще обирайте іншіспеціальності, тут вам не дадуть"перетусуватися" 5 років. Викладачі високопрофесійні!! Про вимагання хабарів чи "пакетів" не йдеться, єдине що вимагають-знання, наполегливу працю, серйозне ставлення. Рівень найкращих ВИШів!! Дякую за знання!

,

Самий кончений інститут в Рівному!!!!!!!!! Особливо кафедра економіки і банківської справи!!!!! Уроди кончені!!!!!!!

,

Конченый!!!!!!!!!!!!

,

Не знаю как там на Пэтра Могылы а корпус на Княгини Ольги (факультеты МЭО и Б, психологии) полный отстой, человека который отвечает за фонды - повесить, мебель лет 10 не ремонтировалась, а если говорить про учёбу то тут всё ОК, преподаватели толковые и учиться интересно (если конечно хочеться). Так сказать если кто-то считает что с милым рай и в шалаше - милости просим. Катерина, 27.04.2010 - а тебе могу сказать - не нравиться иди в водник там всё за бабло, если хорошо заплатишь то будут тебе зачётку почтой высылать, а если ты позволяешь так с собой поступать то тебе ни какое бабло не поможет, скорее всего молчишь чтоб получить высокий бал. Извини если резко. Короче, ребятки, если надумаете учиться именно в РИС КСУ то запаситесь терпением, кто не привык к трудностям по части общения с людьми - трижды подумайте, кто к неудобствам по матбазе - четырежды. В общем УДАЧИ вам !!!, ибо не место красит человека а человек место. Пока. P.S. СТУДЕНТ не учиться, он получает образование

,

Хто хотів навчатися, той отримав хороші знання (сильніші навіть, ніж у деяких київських), а хто не хотів, той нічого й не знає. Єдиний недолік - відсутність якісного сайту інституту, а також мало різного роду практик за кордоном для студентів і викладачів.

,

Хороший институт. По нынешним меркам - эксклюзивный. Хочешь знаний - учись, хочешь диплом - стой в очереди за ним и не выпендривайся, ходи на пары, сдавай экзамены. Взятки не требуют. Сплошные "плюсы".

,

Классный

,

Це просто жахливий інститут. З тебе постійно вимагають хабарі, то гроші давай, топакети носи!!. Викладачі взагалі безсоромні стали, напряму говорять про хабарниццтво!! А старий викладач Політології (не памятаю як його звати, до 2007 року працював, а далі не знаю, можливо іще й працює) просто втратив будь-який здоровий глузд, у нього практика - може кинути у студента/студентку книжку чи заліковку прямо в обличчя і це нормально. Пари в інституті проводять не часто, любязні викладачі відпускають студентів гуляти. Навчання там на рівні 0!!!

,

кициляк один нормальний!!!

,

Головним чином хотілося б зазначити, що єдиним недоліком викладання є те, що не навчають володіння такими програмами перекладу як trados, wordfast, across,що є досить актуальним у працевлаштуванні на роботу за фахом перекладача. Можливо дорога ліцензія робить це не можливим.Однак це було б доить престижно коли б випускники могли б володіти даними програмами, що могло б спростити складнощі з працевлаштуванням. дані програми являються якщо не прерогативою то бажаним результатом у роботі із перекладними текстами. Хочу зазначити, що дані програми не відносяться до так званих програм електронного перекладу, а є лише набором макросів ,які легко інтегруються у microsoft office word і стоають частиною його складових і допомагають перекладачу при перекладі зекономити час та в жодному разі не заміняють людину. ВИвчення даної прграми є досить дорогим за сучасними мірками і проводяться мало не лише і самому києві.

,

Навчатися просто і легко коли маєш мету і впевнено крокуєш на шляху до неї. Головне її не втратити тоді все буде гаразд. Загалом інститут дає відмінні знання з різних спеціальностей, а зокрема з іноземних мов. В даному випадку йдеться про факультет романо-германської та словянської філології. Нещодавно я сам закінчив даний вуз і хочу зазначити, що тут досить чудовий колектив та відмінні викладачі. Особливо хотілося б подякувати завідувачу кафедри Тарасюк Наталії Юріївні за чудові програми для вивчення іноземних мов, якими не взмозі похвалитися навіть Острозька Академія (особливо у вивченні французької мови) Я б порадив теперішнім і майбутнім студентам під час навчання на даному факультеті скористатися нагодою поїхати по обміну до франціїї та інших країн за програмою Au pair, що передбачає тимчасове працевлаштування за кордоном та можливість здобуття хорошої освіти за кордоном керуючись базою знань РІС КСУ. Не упустіть свій шанс. Декілька з моїх одногрупниць успішно здобули освіту.

,

А дипломи то там не дають

,

не поступайте сюди!!!!

,

важко вчитися

,

В РІС КСУ чудові викадачі

,

РІС дає хорошу фахову підготовку і має спеціальності, які відсутні в інших вузах Рівненщини.


Оставить отзыв

Все вузы в Ровно, а также колледжи в Ровно, курсы в Ровно, репетиторы в Ровно, работа в Ровно