Київський спортивний ліцей



Про школу

Інформація з офіційної бази ЄДЕБО
  • Державна, комунальна форма власності
  • Спортивний ліцей
  • Денна
  • Міська школа

  • Українська мова навчання

Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу


320
загальна кількість місць
Рейтинг шкіл

Рейтинг школи 2025

347
13
по місту
544
66
по області
3890
670
по Україні
138,39
0,87
Середній бал
63
2
учні складали НМТ
240
13
тестів НМТ

348 по місту
570 по області
4362 по Україні

335 по місту
526 по області
3662 по Україні

334 по місту
504 по області
2560 по Україні

336 по місту
519 по області
3633 по Україні

118 по місту
214 по області
1366 по Україні

Хімія 124,00

86 по місту
157 по області
1133 по Україні

104 по місту
211 по області
1643 по Україні

Останнє оновлення 18 листопада 2024


Відгуки

59
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Введіть ваше ім’я.
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
Любава, 22.06.2026, 22:17

Якщо ви хочете нанести психологічну травму своїй дитині то вам саме в цей горе-ліцей!!!!! Жахливі умови проживання, крадіжки в гуртожитку це норма.

Віталій, 23.01.2026, 22:18

Напевно найгірший заклад в усьому Києві, якщо не в Києві то в Солом'янському районі. Годування нікчемне, общага взагалі жах, то не працюють туалети, майже постійно холодна вода в душі... Наразі покращилися тільки умови бомбосховища, за півтора роки які я просидів в цьому закладі Січень, температура -20, в пансіоні(общага) з вікон несе дуже сильно, температура +5. В школі трохи краще, залежить також від кабінету. Також дуже велика проблема - кража, розеток в кімнаті немає, вони в коридорі в ряд, якщо відійшов на 5 хвилин - попрощайся з зарядкою, повербанком або телефоном. Камер нічого такого немає, скільки питали і батьки і учні чому немає - відповідь зазвичай одна: "розберемося". Вчителі в цілому нормальні, звісно є і виняйтки, але це в багатьох школах. Висновок: переходьте в будь-яку школу, ліцей, але не в Київській спортивний ліцей-інтернат. Багато людей вчаться і заважають спокійно проживати в цьому "закладі", вихователі 50/50. Висновок: навіть не думайте туди йти.

Ірина, 13.08.2022, 23:04

Я закінчила інтернат(а зараз це ліцей) у далекому 1994 році. До сих пір тільки гарні спогади. Це велика школа життя і ті всі проблеми з їдальнею, умовами життя просто ніщо, навзаєм ти отримуєш друзів і величезну кількість спогадів. Дуже сумую...

Сергей, 28.10.2017, 20:02

Я закончил ксли в 2004. Спасибо учителям, тренерам, воспитателям да и вообще всем кто там работает. За эти 4 года которые я там провел! Кто б там не говорил, а эта школа закаляет на всю жизнь.

Анна, 21.10.2017, 23:10

Огромная школа жизни!Уйма впечатлений!КСЛИ останется на всегда в моем сердце!


Дивіться також усі школи в Києві, ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, дитячі садки в Києві.