Київський спортивний ліцей
-
Щоб зв'язатися із закладом, відкрийте телефон і ел. пошту.
Про школу
Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу
Рейтинг школи 2025
Останнє оновлення 18 листопада 2024
Відгуки
59Напевно найгірший заклад в усьому Києві, якщо не в Києві то в Солом'янському районі. Годування нікчемне, общага взагалі жах, то не працюють туалети, майже постійно холодна вода в душі... Наразі покращилися тільки умови бомбосховища, за півтора роки які я просидів в цьому закладі Січень, температура -20, в пансіоні(общага) з вікон несе дуже сильно, температура +5. В школі трохи краще, залежить також від кабінету. Також дуже велика проблема - кража, розеток в кімнаті немає, вони в коридорі в ряд, якщо відійшов на 5 хвилин - попрощайся з зарядкою, повербанком або телефоном. Камер нічого такого немає, скільки питали і батьки і учні чому немає - відповідь зазвичай одна: "розберемося". Вчителі в цілому нормальні, звісно є і виняйтки, але це в багатьох школах. Висновок: переходьте в будь-яку школу, ліцей, але не в Київській спортивний ліцей-інтернат. Багато людей вчаться і заважають спокійно проживати в цьому "закладі", вихователі 50/50. Висновок: навіть не думайте туди йти.
Я закінчила інтернат(а зараз це ліцей) у далекому 1994 році. До сих пір тільки гарні спогади. Це велика школа життя і ті всі проблеми з їдальнею, умовами життя просто ніщо, навзаєм ти отримуєш друзів і величезну кількість спогадів. Дуже сумую...
Я закончил ксли в 2004. Спасибо учителям, тренерам, воспитателям да и вообще всем кто там работает. За эти 4 года которые я там провел! Кто б там не говорил, а эта школа закаляет на всю жизнь.
Огромная школа жизни!Уйма впечатлений!КСЛИ останется на всегда в моем сердце!
Дивіться також усі школи в Києві, ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, дитячі садки в Києві.
Якщо ви хочете нанести психологічну травму своїй дитині то вам саме в цей горе-ліцей!!!!! Жахливі умови проживання, крадіжки в гуртожитку це норма.