Компанії
Формула любові
Коротко про компанію

Ми міжнародний треніговий центр «Формула любові»
Ми працюємо більше 15 років на ринку послуг та продажу тренажерів  і являємось провідним лідером в Україні, Європі та Азії по просуванню Імфітнесу. Ми маємо найбільший ютуб канал, де розміщені відео матеріали з Імфітнесу, сексології та секс-коучінгу, тренажерах Кегеля для тренування м'язів тазового дна і вагінального каналу.
За 15 років роботи у нас пройшли навчання з Імфітнесу, Сексологіі і Секс-коучінгу більше 10000 жінок і чоловіків.
Ми підготували сотні Сертифікованих тренерів і спеціалістів для Міжнародної Федераціїї тренерів з Імфітнесу, Сексологів і Секс-коучів (МФІСС), які  успішно правцюють в Україні, Казахстані, Китаї. Австраліїї, США, Канаді, Польщі, Кіпрі, великобританіїї, Турціїї та ін. країнах

Напрями нашої діяльності:

Послуги

В Міжнародному Центрі «Формула любові» працює 4 школи підготовки фахівців для Міжнародної Федерації тренерів з Імфітнесу, Сексологів та Секс-коучів (МФІСС).

Центр  «Формула любові» має прекрасні тренажерні зали, обладнання та все необхідне для занять.

Крім перерахованих вище напрямків у Центрі «Формула любові» можна отримати кваліфіковану консультацію провідних фахівців у галузі сексології, психології, .

У Центрі «Формула кохання» підібрано команду кваліфікованих фахівців з різних напрямків, які об'єднані однією метою — бути найкращими!

Про Центр "Формула любові" знято багато телепередач, написано низку статей.

Та й самі інструктори постійно діляться своїми напрацюваннями та знаннями з друзями Центру. У різних джерелах публікуються цікаві статті та нотатки.

Все, що ми робимо для досягнення цієї мети, ми робимо професійно, з любов'ю до своїх клієнтів, до своєї роботи та до Центру "Формула кохання".

Клієнти

Основная наша целевая аудитория это женщины и мужчины 18+: профильные специалистіыв области Имбилдинга, Имфитнеса, вумбилдинга, сексологии, секс-коучинга, психологии. А текже те, кто хочет  расширить свои возможности в сексуальной сфере и восстановить свое интимное здоровье.


Основна наша цільова аудиторія це жінки та чоловіки 18+: профільні спеціалісти в області Імбілдингу, Імфітнесу, вумбілдингу, сексології, секс-коучингу, психології. А також ті, хто хоче розширити свої можливості в сексуальній сфері та відновити своє інтимне здоров'я.

Додаткова інформація

«Мужчина есть мой властелин, и он же раб моей любви» - вот лозунг наших Богинь!

Тренери

Корпоративні тренінги

Статті

188

Залишити коментар
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити
Формула любви,03.08.2012, 14:43
Добрый день Ольга! Да! 11.08.2012г в 14.00. состоится мастер-класс по имбилдингу «Секреты великих любовниц» Подробную информацию вы можете узнать на нашем сайте www.formylove.com.ua
Ольга,03.08.2012, 12:50
Можно где-то посмотреть программу тренинга? Я правильно понимаю, что 11.08.12 тоже будет тренинг?
Центр гармоничного развития,05.01.2010, 10:06
Добрый день! Спасибо за то, что проявили интерес к нашей компании. Если вы посетили наш сайт , то вы обратили внимание ,что у нас есть интересные темы тренингов для женщин. Формат проведения может быть разный. Все дело в том, какую задачу вы ставите. Более подробно мы можем пообщаться в телефонном режиме или при личной встрече. С уважением, Оксана, заместитель директора Центра гармоничного развития "Формула любви". к.т 362-24-12. 066-638-10-26.
Анастасия, "Грация мира",29.12.2009, 12:55
Добрый день, Оксана. подскажите, пожалуйста, проводятся ли в Вашей компании корпоративные мероприятия. У нас чисто женский коллектив и хочу порадовать девочек каким-нибудь замечательным тренингом. Спасибо. Буду ждать ответ на этой странице.

Залишити коментар

Дивіться також усі тренінги в Києві, ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, роботу в Києві.