Напрямки навчання

Спеціальності та спеціалізації:

 • Економіка (спеціалізація: Економіка туризму)
 • Облік і оподаткування (спеціалізація: Оціночна діяльність)
 • Фінанси, банківська справа та страхування (спеціалізації: Фінанси і кредит з поглибленим вивченням англійської мови; Фінанси і кредит з поглибленим вивченням права; Фінансові основи ріелторської діяльності)
 • Маркетинг (спеціалізація: Просування та продаж продукції)
 • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність (спеціалізації: Організація сімейного бізнесу; Комерційна логістика)
 • Право (спеціалізації: Право Європейського Союзу; Правова діяльність на ринку нерухомості)
 • Інженерія програмного забезпечення (спеціалізації: Розробка сучасних баз даних та WEB-додатків; Інтеграція розробки та обслуговування програмного забезпечення)
 • Комп’ютерні науки та інформаційні технології (спеціалізації: Комп’ютерні мережі та адміністрування; Комп’ютерна графіка та анімація)
 • Готельно-ресторанна справа (спеціалізація: Сімейний бізнес у готельній справі)

Вступникам

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів для обраної спеціальності, звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (044) 455-57-57 або дивіться детальну інформацію на сайті www.krok.edu.ua

Довузівська підготовка:

Підготовка до державної підсумкової атестації–2016. Заняття проходять щосуботи з 9:00 до 15:00. 400 грн./міс. за 5 предметів (ціна на 2015–16 навчальний рік). Можлива дистанційна форма навчання. 

Обов'язкові предмети: українська мова, математика, географія, англійська мова, ще один предмет залежно від обраного напряму навчання: історія України, основи економіки, основи інформатики.

Основні документи для вступу:

 •  свідоцтво про базову загальну середню освіту (оригінал або копія);
 •  паспорт або свідоцтво про народження (оригінал і копія);
 •  копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
 •  4 кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 •  для хлопців, що досягли 17-ти років: приписне свідоцтво (військовий квиток) (копія)

Остаточний список всіх необхідних документів уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (044) 455-57-57.

Докладніше про Коледж

Коледж економіки, права та інформаційних технологій при Університеті «КРОК» здійснює освітню діяльність відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки України – серія АЕ № 636460 від 10.06.2015.

На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста приймаються особи з базовою та повною середньою освітою.

Прийом в Коледж Університету «КРОК» здійснюється за конкурсом незалежно від джерел фінансування. У коледжі забезпечується педагогічний кураторський супровід студентів протягом усіх років навчання. Навчальний заклад має висококваліфікований викладацький склад. Навчальними планами передбачена практична підготовка.

 • Коледж – асоційований навчальний заклад міжнародного проекту ЮНЕСКО;
 • Активно співпрацює з Київською Малою академією наук;
 • Учасник регіональних, всеукраїнських та міжнародних конференцій «Модель ООН»;
 • Організатор щорічних всеукраїнських екологічних конференцій;
 • Студенти Коледжу – переможці багатьох конкурсів та олімпіад;
 • Коледж – учасник і організатор просвітницьких фестивалів, молодіжних акцій і проектів.

По закінченню Коледжу видається атестат про повну загальну середню освіту та диплом молодшого спеціаліста державного зразка. Після цього студент може продовжити навчання в Університеті економіки та права «КРОК» з 3 курсу за відповідною спеціальністю.

Коледж пропонує зручний графік заочного навчання (навчання у вихідний день – суботу).

Департамент довузівської підготовки Університету здійснює підготовку до вступу в коледж і до складання зовнішнього незалежного оцінювання. Слухачам пропонуються суботні (щосуботи з 9.00 до 15.00) і дистанційні підготовчі курси.

Центр розвитку кар'єри «КРОКу» пропонує студентам Університету і Коледжу, а також випускникам ряд таких можливостей як працевлаштування (ярмарки вакансій, дні кар'єри на факультетах, послуги персональних кар'єрних консультантів, оголошення про вакансії, програми стажувань в компаніях), професійний та особистий розвиток (майстер-класи від успішних професіоналів-практиків, тренінги, бізнес-ігри, освітні та практико-орієнтовані проекти).

На базі Університету і Коледжу діє Асоціація випускників, яка дозволяє підтримувати зв'язки між випускниками всіх поколінь. Асоціація допомагає студентам і випускникам в питаннях працевлаштування, особистісного розвитку, освіти і проведення дозвілля.

Турбота про навколишнє середовище і волонтерство, поєднання науки і «фану», особистісного та колективного розвитку, творчого відпочинку та виховного драйву – це про студентське життя в Коледжі. «Колежани» із задоволенням беруть участь в роботі Екологічного клубу однодумців «ЛОТОС», Студентської ради Коледжу та в проекті «КЕПІТ-expert».

До послуг тих, хто навчається в Коледжі, – обладнані сучасною технікою комп'ютерні класи, поліграфічний центр, навчально-наукова бібліотека, читальний зал, Культурний центр, можливість брати участь у студентському самоврядуванні, роботі студентської проектної та медіа-групи, а також спортивний і тренажерний зали, їдальня, кафе.

Гpафік роботи приймальної комісії:

 • Пн-Пт: 9:00–19:00;
 • Сб: 10.00–15:00

тел.: (044) 455-57-57, (044) 455-57-07.

Оцінка відвідувачів
(по 10 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте заклад і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Закончила в этом году, впечатление не очень. Из-за большого количества студентов в колледже учиться очень тяжело. Преподавали не ценят студентов.
Кстати закончила экономику. Дальше планирую итди по специальности. Взятки не требуют вместо этого забивают голову всякими конкурсами(а там тоже не бесплатно разумеется) но в любом случае решать Вам!

,

Отличнейший колледж!!! 2 года назад закончил обучение в КЭПИТ, 4 года учебы пролетели просто незаметно. Прекрасное место для получения образования, преподаватели восновном лояльные и отзывчивые, насчет взяток: никто за 4 года ни разу даже не намекнул на то что нужно платить, работникам деканата отдельный респект, всегда помогут в решении любого интересующего вас вопроса, современное здание с европейским ремонтом и оборудованием, столовка большая и просторная с вкусной едой, есть отличный буфет, также большая библиотека с хорошими компьютерами(можно просто сесть за любой комп и посидеть в соц. сетях или поискать электронную литературу), удобное расположение колледжа( 3 минуты пешком от м. Берестейская). Если есть желание учится и получить хорошее образование, то здесь для этого есть все условия(особенно если сравнивать с другими вузами и колледжами).

,

В цьому році закінчила перший курс цього коледжу і я задоволена, як ніколи) За весь рік навчання ніхто навіть не намагався взяти хабаря, працівники деканату допомагають, якщо є проблеми, якість освіти на високому рівні, до студентів ставляться з повагою та розумінням, в приміщенні коледжу завжди чисто. Також вирує справжнє студентське життя, безліч різних конкурсів та цікавих концертів в яких беруть участь першокурсники, студентам дають можливість самим організовувати концерти) Для самореалізації запрошують брати участь в наукових конференціях та різних наукових заходах)
Після першого року навчання в коледжі я із впевненістю можу сказати, що я люблю КЕПІТ ♥

,

Отличный колледж. Организация работы приемной комиссии на 12б. Продуманная адаптация первокурсников (кураторы старшекурсники кроме преподавателя), квесты на природе, конкурс лучшей группы с приятной мотивацией (боулинг, кино). Учеба на современном уровне (комп. программы по ряду дисциплин), в отличие от школы интересно и понятно (не приходится разъяснять дома материал), популярнейшие тренинги медиа-групп и т.д. Плюс доброжелательная атмосфера.
Я серьезно мониторила все колледжи Киева целый год до поступления дочери, собирала отзывы. Выбрали КЭПИТ без альтернативы, надеясь, что информация о колледже достоверна. Сейчас же дочь очень довольна учебой и жизнью в колледже. И я счастлива, что помогла ей сделать шаг в незабываемую эпоху интересной студенческой жизни

,

супер

,

Мне всё очень нравится ъ

,

классный университет

,

Мне всё очень нравится)

,

В этом колледже каждый себя чувствует уверенно, а студенты имеют возможность получить хорошие знания и проявить все свои таланты. Всех люблю и целую!!!

,

Мне очень нравится! просто супер!!!!!!!!!

Партнери сайту
Івано-Франківський фінансово-комерційний кооперативний коледж імені С. Граната
Івано-Франківський фінансово-комерційний кооперативний коледж імені С. Граната
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Києві, а також коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок