Опис курсу

100% подолання мовного бар’єру!
Курси англійської в групах включають вивчення усіх основних навиків: комунікації, читання, граматика, письма, аудиювання. Ви будете здатні спілкуватися з носієм на рівних: зумієте розуміти співрозмовника, розмовляти вільно, з правильною вимовою, акцентом і наголосом, навчитеся управляти своїм голосом, інтонацією і найголовніше – розуміти сучасну культуру США, Великобританії і Австралії. Закріпленню вивченого матеріалу ми надаємо найбільше значення, тому наше заняття інтерактивне, де 80% часу станпвить практика. Адже мова - це перед усім спілкування. Ми робимо акцент на правильній вимові і розвитку комунікаційних навичок.

100% міжнародні програми та методики
Авторська методика вивчення англійської мови ім. Пупкіна для нас звучить так само як для Вас “авторська методика вивчення російської мови ім. Нгуєн Кім Чинга”. Ми не вигадуємо велосипед, а використовуємо сучасні програми і методики викладання англійської від University of Cambridge і University of Oxford, Англія. Усі заняття проходить в приємній і дружній атмосфері, сприяючій ефективному вивченню англійської. Лексика і граматика пояснюються в простій, зрозумілій кожному, формі.

100% індивідуальний підхід!
Стандартна програма загальної англійської охоплює 12 розділів, кожен з яких включає 4 теми(48 тематичних урока). На кожному занятті Ви вивчаєте нову тему, тому всі заняття завжди цікаві і динамічні. Ваш індивідуальний прогрес постійно відстежується: в кінці кожного розділу Ви проходите Progress Test(контрольну роботу). Після 6-го розділу Ви складаєте Midterm Test, що є симуляцією Final Test – завершального іспиту. Midterm Test і Final Test складаються з 2 частин – усного інтерв’ю і письмового теста. Після тестування Ваш викладач англійської зробить звіт про Ваші сильні і слабкі місця у вивченні мови та дасть рекомендації щодо покращення прогресу.

100% записуйся в групу сьогодні!
Never put off until tomorrow what you can do today
(Не відкладай на завтра те, що можна зробити сьогодні)

Записуйся в групу з сайту УЦРЛ http://ucrl.com.ua/ та отримуй знижку 3%

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок