Опис курсу

Увага! Діють знижки на навчання! Отримайте знижку 10%, 7% і 5% при ранній сплаті за навчання! А також розроблено багато Акцій!

Початок курсу:

 • Дата початку курсу: грудень (зимовий набір); квітень (весняний набір); вересень (осінній набір)
 • Тривалість курсу: 11 занять
 • Місце проведения: вул. Фрометівська, 2-А
 • Час проведення: по неділям 09:00-12:10 або 12:40-15:50
 • Вартість курсу: 4 600 грн.

Навчальний центр "Елькон" створив додаткові можливості для своїх слухачів у вигляді інтерактивного навчання і авторських книг!

Інтерактивне навчання - це синтез очного та дистанційного навчання, який дає небачений по ефективності результат освоєння навчального матеріалу та отримання практичних навичок.
Схема навчання наступна: слухач відвідує очні курси, де працює в аудиторії з викладачем і слухачами, а в період між очними заняттями має можливість вчитися за допомогою Інтернету дистанційно, закріплюючи, повторюючи або поглиблюючи отриманий на очному занятті навчальний матеріал. Також, за допомогою Інтернету, слухач може поставити запитання викладачеві, спілкуватися з іншими слухачами, і навіть провести повноцінне тестування своїх знань на даний момент. Наприкінці навчання слухач проходить пробний іспит на очному занятті і через сайт дистанційного навчання, що надає впевненість перед здачею іспиту.

Мета курсу Податки в Україні: систематизація знань у сфері системи оподаткування України. Знання і розуміння системи оподаткування, в якій діє підприємство, завжди було необхідною умовою успішної роботи не тільки бухгалтерів, а й управлінців різного рівня. Кваліфікаційний іспит «Податки в Україні» є елементом міжнародної програми сертифікації CIPA (рівень сертифікації CAP). Курс побудований за принципом вивчення матеріалу «від простого до складного» і включає як теоретичні основи оподаткування в Україні, так і розгляд практичних прикладів розрахунку і декларуванню основних податків:

 • податок на додану вартість;
 • податок на прибуток;
 • податок на доходи фізичних осіб;
 • спрощена система оподаткування;
 • інші податки.

Матеріал по кожному розділу курсу представлений у вигляді трьох компонентів: теоретичні основи (текст), слайди, а також тести та завдання. Таке уявлення матеріалу допомагає слухачам курсу швидше і ефективніше зрозуміти і закріпити знання в області системи оподаткування України.

Наші переваги:

 • Викладачі-практики, які читають тільки одну дисципліну, що значно підвищує якість навчання.
 • Вперше в Україні інтерактивне навчання - синтез очного та дистанційного навчання, який дає небачений по ефективності результат освоєння матеріалу та отримання практичних навичок (детальніше на сайті www.Lcon.com.ua).
 • Наші високі стандарти навчання і контроль знань - запорука успішної здачі іспитів.
 • Оригінальна навчальна література , розроблена нашими викладачами.
 • On - line підтримка слухачів, а також індивідуальний підхід і супровід до отримання сертифікатів і дипломів.
 • Гнучка система оплати і знижок.

Запрошуємо на навчання за рівнем САР:

Управлінський облік 1 (52 години - 13 занять)
Фінансовий облік 1 (48 годин - 12 занять)
Податки (44 години - 11 занять)
Право (44 години - 11 занять)

Діють знижки на навчання! Детальніше про умови акцій.

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Мартыненко Галина, 19.12.2019, 17:19
Преподаватель профессионал легко и доступно излагал материал.
Евгения, 19.12.2019, 17:17
Отличная работа менеджеров компании Элькон как дистанционных, так и тех, которые встречали и провожали нас каждое воскресенье :) Хорошая аудитория. Доступность изложения материала. Преподаватель Анна Витальевна всегда позитивна, готова повторить, если что-то не понятно и ответить на вопросы.
Скибенко Татьяна, 19.12.2019, 17:16
Понравилось, что подробно рассматривали темы и решали задачи, выясняли непонятные моменты, много раз проходили по тестам из книги, что очень помогло. Спасибо Анне Витальевне Пислице за предоставленный материал - все рассказано доступно и в большом объеме. Спасибо менеджеру центра за теплые приемы!!!
Гнатюк Анна, 19.12.2019, 17:12
Хотела бы поблагодарить преподавателя - Пислицу Анну за прекрасное и доступное обучение. Для меня это был последний экзамен по программе САР, я училась в разных центрах, не только по программе САР, но Анна - это лучший преподаватель, у которого мне приходилось учиться. Очень доступное изложение темы, на любой вопрос Анна всегда готова дать ответ и назвать статью налогового кодекса. Занятие Анна не завершала, пока не вычитывала весь материал, не смотря на то, что время отведенное по расписанию, давно вышло. Я начинала курс "Налоги" дистанционно, но потом перешла на очные курсы. Темы, которые группа прошла без меня, и по которым у меня были вопросы, Анна дополнительно объяснила мне после занятия в свое личное время.

Огромное спасибо за подготовку и прекрасного преподавателя!
Удачи Вам!
Залишити коментар
Партнери сайту
Falcon education
Falcon education
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок