Опис курсу

Увага! Діють знижки на навчання! Отримайте знижку 10%, 7% і 5% при ранній сплаті за навчання! А також розроблено багато Акцій!

Початок курсу:

 • Дата початку курсу: грудень (зимовий набір); квітень (весняний набір); вересень (осінній набір)
 • Тривалість курсу: 11 занять
 • Місце проведения: вул. Фрометівська, 2-А
 • Час проведення: по неділям 09:00-12:10 або 12:40-15:50
 • Вартість курсу: 4 600 грн.

Мета курсу Право в Україні: систематизація знань у сфері господарського права України, яке визначає правила і норми діяльності всіх суб'єктів господарювання, забезпечуючи господарський порядок в економічній системі України, сприяючи гармонізації з іншими економічними системами. Кваліфікаційний іспит «Право в Україні» є елементом міжнародної програми сертифікації CIPA ( рівень сертифікації CAP). Курс містить не тільки теоретичні аспекти господарського права, а й аспекти його практичного застосування в різних сферах господарської діяльності. Незважаючи на складність і об'ємність інформації навчальний матеріал дуже доступним і простою мовою розкриває питання, пов'язані з:

 • правовим регулюванням діяльності підприємств різних форм власності;
 • договірним правом та захистом інтересів суб'єктів підприємництва;
 • банкрутством суб'єктів господарювання;
 • питаннями відповідальності суб'єктів підприємництва.

Перевагою курсу є подача матеріалу, яка включає описову теоретичну частину, слайдовий лекційний матеріал, схеми розгляду різних ситуації , а також практичну частину, спрямовану на закріплення розуміння пройденого матеріалу ( ситуаційні завдання і тести) .

Навчальний центр "Елькон" створив додаткові можливості для своїх слухачів у вигляді інтерактивного навчання та авторських книг!

Інтерактивне навчання - це синтез очного та дистанційного навчання , який дає небачений по ефективності результат освоєння навчального матеріалу та отримання практичних навичок.

Схема навчання наступна: слухач відвідує очні курси, де працює в аудиторії з викладачем і слухачами, а в період між очними заняттями має можливість вчитися за допомогою Інтернету дистанційно, закріплюючи, повторюючи або поглиблюючи отриманий на очному занятті навчальний матеріал. Також, за допомогою Інтернету, слухач може поставити запитання викладачеві, спілкуватися з іншими слухачами, і навіть провести повноцінне тестування своїх знань на даний момент. Наприкінці навчання слухач проходить пробний іспит на очному занятті і через сайт дистанційного навчання, що надає впевненість перед здачею іспиту.

Наші переваги:

 • Викладачі -практики , які читають тільки одну дисципліну , що значно підвищує якість навчання.
 • Вперше в Україні інтерактивне навчання - синтез очного та дистанційного навчання , який дає небачений по ефективності результат освоєння матеріалу та отримання практичних навичок ( детальніше на сайті www.Lcon.com.ua).
 • Наші високі стандарти навчання і контроль знань - запорука успішної здачі іспитів.
 • Оригінальна навчальна література , розроблена нашими викладачами.
 • On - line підтримка слухачів , а також індивідуальний підхід і супровід до отримання сертифікатів і дипломів.
 • Гнучка система оплати і знижок

Запрошуємо на навчання за рівнем САР:

Управлінський облік 1 (52 години - 13 занять)
Фінансовий облік 1 (48 годин - 12 занять)
Податки (44 години - 11 занять)
Право (44 години - 11 занять)

Діють знижки на навчання! Детальніше про умови акцій.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок