Work.ua 13 років! З днем народження! Приховати банер
Опис курсу

Розмовна англійська мова

Метою курсу є навчити вас без праці розуміти англійську мову і спілкуватися англійською в будь-якій ситуації без попередньої підготовки.


Англійська для початківців
Можна сказати, англійська з нуля.Для кого цей курс?
Для тих, хто ніколи не вивчав англійську, але хоче його знати
Для тих, хто вчив, але забув.
Наш курс англійської мови для початківців (базовий рівень) для тих, хто хоче навчитися розуміти англійську мову і спілкуватися з друзями та колегами англійською мовою. Програма, по якій навчаються наші студенти, на відміну від класичних програм, має комунікативну спрямованість.

В процесі навчання Ви:

  • Навчіться говорити на прості теми
  • Зрозумієте основи англійської мови (алфавіт, граматика);
  • Отримайте базовий словниковий запас;
  • Навчіться розуміти англійську мову на слух;
  • Мовний бар'єр зникне


Корпоративна англійська

Навчання англійській мові в Одесі на бізнес рівні підійде тим, хто хоче спілкуватися з іноземними партнерами, і тим, хто хоче почати працювати в іноземній компанії. У цій програмі увага приділяється вивченню спеціальної бізнес лексики, розглядаються різні ситуації з життя: написання резюме, ділове листування, ведення переговорів, проведення презентацій.
Інтенсивна англійська

Інтенсивне навчання англійської розраховане на тих людей, хто хоче в короткі терміни або вивчити мову, або поліпшити свій рівень володіння нею. Цей курс для тих, хто вирішив присвятити 3 місяці англійської мови і готовий поринути в атмосферу мови і традицій Англії.

Англійська для моряків

Ведеться набір в групи "Англійська мова для моряків, підготовка до співбесіди і Marlins test".

Speaking club

Цей курс для людей, які хочуть підвищити свої навички спілкування, подолати мовний бар'єр, а також зануритися в англомовне середовище. Уроки проводяться в форматі діалогу вчителя і студентів на різні теми. У форматі таких занять часто використовуються додаткові аудіо та відео матеріали. Заняття проводять російськомовні викладачі, а також носії мови з США і Великобританії.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Одесі, а також ВНЗ в Одесі, коледжі та технікуми в Одесі, репетитори в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі

Зворотній зв'язок