Опис курсу

Кажуть, що дівчина не може виглядати погано, але у неї може бути поганий перукар. Курс Перукарського мистецва в «Мастерская Моды» потрібен кожній сучасній дівчині! Ви зможете власноруч створювати щоденні і вечірні зачіски для себе, друзів і клієнтів.

Масаж голови, лікування волосся ... Колористика, стрижки, зачіски різних типів ... Робота з чоловіками і жінками ... А також бонус від нашого педагога – робота з вусами і оформлення бороди! Такого поєднання тільки корисної інформації, практичного навчання та перспективного розвитку Ви не зможете знайти ніде!

Викладачі курсу - перукарі, які з радістю зможуть запропонувати Вам практику в салонах і поділяться досвідом складної, але такої приємної і натхненної роботи з клієнтом. А головне - пам'ятайте, що у краси немає вікових обмежень!

http://www.modamaster.com.ua/barber

Не пропустіть можливість пройти курс для себе або зробити перший крок до майбутньої професії перукаря і стиліста по зачіскам! Наші студенти вже досягли успіху, а Ви готові?

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок