Опис курсу

В Лондонській школі англійської мови ми пропонуємо курси загальної англійської для всіх рівнів від Початкового до Advanced. Тривалість навчання на кожному рівні - 22 тижні, протягом року ми проводимо набір на 2 семестри: перший розпочинається у вересні, а другий – в лютому.

У Лондонській школі англійської мови використовують комунікативну методику, за допомогою якої студенти повністю занурюються в англомовне середовище.

Заняття проводять як носії мови, так і українські спеціалісти, однак виключно англійською мовою! Це дозволяє не лише засвоїти граматику та навички письма, але й збільшує словниковий запас, а також розвиває навички спілкування.

Невимушена атмосфера на заняттях, використання аудіо- та відеоматеріалів, а також адаптованої і автентичної літератури роблять заняття приємними, практику розмовної англійської звичною, а вивчення мови більш легким та результативним.

Заняття проходять в групах, 2 або 3 рази на тиждень, початок занять: 10:00, 12:15, 17:30, 19:20.

Більше інформації о курсах англійської для дорослих

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок