Опис курсу

"Лондонська школа англійської мови" пропонує курси підготовки до міжнародного екзамену IELTS (International English Language Testing System). IELTS – це один із провідних міжнародних екзаменів з англійської мови. Більше 6000 навчальних закладів, державних і професійних організацій у всьому світі визнають та довіряють сертифікату IELTS. Тестування проводиться в більш ніж 500 центрах Британської ради у 120 країнах світу, і реєстрація на нього відбувається близько 4 разів в місяць.

Академічна та загальна підготовка

Існує 2 модулі тесту IELTS:

  • Academic Module (Академічний Модуль), призначений для тих, хто планує вступати до університету чи іншого навчального закладу, а також для тих, хто планує працювати за кордоном.
  • General Module (Загальний Модуль), мета якого полягає у виявленні загального рівня володіння англійською мовою. Цей модуль призначений для людей, котрі воліють емігрувати в одну із англомовних країн ( Австралію, Канаду, Нову Зеландію, чи Великобританію), а також для тих, хто бажає одержати середню неакадемічну освіту, тобто освіту без наукового ступеня.

Структура тесту

Тест IELTS складається з декількох модулів. Модулі Listening (Аудіювання) і Speaking (Розмовна частина) – обов’язкові для усіх кандидатів. Модулі Reading (Читання) і Writing (Письмо) відрізняються в залежності від того, який варіант тесту проходить кандидат: Academic (Академічний) чи General (Загальний).

Оцінювання IELTS

IELTS — діагностичний екзамен. Це означає, що не скласти його не можна і оцінку 0 Ви одержите лише у випадку, якщо Ви не з’явитесь на екзамені. Шкала оцінок градуюється від 1 (не володіння мовою ) до 9 (кваліфіковане володіння мовою). Більшість вузів приймають оцінки між 6 і 7.

Підготовка до IELTS з "Лондонською школою англійської мови"

Наші переваги:

  • Більш ніж 1000 підготовлених кандидатів
  • Середній бал наших студентів на екзамені IELTS: Overall Band 7,5
  • Викладачі курсів: носії мови, Кембриджські екзаменатори
  • Гарантоване підвищення балу на 1 - 1,5 по закінченню підготовчого курсу
  • Зручний формат занять по буднях або суботах

Більше інформації про курси підготовки до IELTS

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок