Опис курсу

З 1996 року група компаній Лондонська школа англійської мови (ЛСІ груп) являється лідером у сфері навчання англійської мови. З самого початку роботи ми готували дорослих до міжнародних екзаменів з англійської мови.

У 2010 році наша школа стала офіційним центром тестування міжнародного екзамену PEARSON TEST OF ENGLISH. Цей крок відкрив нові можливості й для наймолодших учнів: можливість одержати міжнародний сертифікат, визнаний багатьма країнами світу. Тепер, коли екзамен Pearson стає частиною загального курсу, діти й дорослі можуть отримати незалежну оцінку своїх знань, додаткову мотивацію, а також нові можливості для навчання та кар’єри в майбутньому.

PTE Young Learners для дітей 7-12 років

PTE Young Learners – це цікавий і веселий екзамен. Він спрямований на те, щоб зробити досвід перших міжнародних екзаменів незабутнім і мотивуючим дітей до навчання. Існує чотири рівня екзаменів PTE Young Learners:

 • Firstwords (Перші кроки)
 • Springboard (Трамплін)
 • Quickmarch (Стрімкий рух)
 • Breakthrough (Прорив)

Тест відбуваєтьсязахоплює дітей настільки, що вони можуть відволіктися від напруги і вільно спілкуватися на задані теми.

Тести PTE Young Learners - це:

 • Мотивація та впевненість у собі
 • Ситуації пов’язані з життям
 • Комунікативна методика
 • Інтеграція всіх чотирьох мовних навичок: читання, аудіювання,, письма та розмовного мовлення

Тести розробляє та оцінює команда професіоналів, а кандидати, котрі успішно склали екзамен, отримують сертифікат одного з найбільш відомих закладів Великобританії - Edexel, частини корпорації Pearson.

PTE General для дітей від 13 років

PTE General відбувається для незалежного оцінювання рівня володіння англійською мовою, а також для додаткової мотивації в процесі вивчення мови.

Цей екзамен можуть складати слухачі з будь-яким рівнем знань– від початкового до професійного. Саме ця особливість вирізняє PTE General з-поміж інших міжнародних екзаменів.

Всі рівні PTE General відповідають Загальноєвропейській системі оцінювання (Common European Framework чи CEFR) і акредитовані Ofqual (державна організація, що контролює стандарти та якість екзаменів у Великобританії).

Тести PTE General:

 • Перевіряють використання усіх мовних навичок (читання, аудіювання, письмо, розмовне мовлення) у практичному застосуванні, а не тільки здатність складати тести.
 • Базуються на завданнях і ситуаціях із повсякденного життя, таких як написання повідомлень, читання статей в газетах і журналах, участь у розмовах.
 • Дають позитивний досвід і допомагають студентам продемонструвати свої сильні сторони.
 • Сертифікат безстроковий та визнається університетами і роботодавцями у всьому світі.

Більше інформації про іспит РТЕ

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок