Опис курсу

З 1996 року група компаній Лондонська школа англійської мови (ЛСІ груп) являється лідером у сфері навчання англійської мови. З самого початку роботи ми готували дорослих до міжнародних екзаменів з англійської мови.

У 2010 році наша школа стала офіційним центром тестування міжнародного екзамену PEARSON TEST OF ENGLISH. Цей крок відкрив нові можливості й для наймолодших учнів: можливість одержати міжнародний сертифікат, визнаний багатьма країнами світу. Тепер, коли екзамен Pearson стає частиною загального курсу, діти й дорослі можуть отримати незалежну оцінку своїх знань, додаткову мотивацію, а також нові можливості для навчання та кар’єри в майбутньому.

PTE Young Learners для дітей 7-12 років

PTE Young Learners – це цікавий і веселий екзамен. Він спрямований на те, щоб зробити досвід перших міжнародних екзаменів незабутнім і мотивуючим дітей до навчання. Існує чотири рівня екзаменів PTE Young Learners:

 • Firstwords (Перші кроки)
 • Springboard (Трамплін)
 • Quickmarch (Стрімкий рух)
 • Breakthrough (Прорив)

Тест відбуваєтьсязахоплює дітей настільки, що вони можуть відволіктися від напруги і вільно спілкуватися на задані теми.

Тести PTE Young Learners - це:

 • Мотивація та впевненість у собі
 • Ситуації пов’язані з життям
 • Комунікативна методика
 • Інтеграція всіх чотирьох мовних навичок: читання, аудіювання,, письма та розмовного мовлення

Тести розробляє та оцінює команда професіоналів, а кандидати, котрі успішно склали екзамен, отримують сертифікат одного з найбільш відомих закладів Великобританії - Edexel, частини корпорації Pearson.

PTE General для дітей від 13 років

PTE General відбувається для незалежного оцінювання рівня володіння англійською мовою, а також для додаткової мотивації в процесі вивчення мови.

Цей екзамен можуть складати слухачі з будь-яким рівнем знань– від початкового до професійного. Саме ця особливість вирізняє PTE General з-поміж інших міжнародних екзаменів.

Всі рівні PTE General відповідають Загальноєвропейській системі оцінювання (Common European Framework чи CEFR) і акредитовані Ofqual (державна організація, що контролює стандарти та якість екзаменів у Великобританії).

Тести PTE General:

 • Перевіряють використання усіх мовних навичок (читання, аудіювання, письмо, розмовне мовлення) у практичному застосуванні, а не тільки здатність складати тести.
 • Базуються на завданнях і ситуаціях із повсякденного життя, таких як написання повідомлень, читання статей в газетах і журналах, участь у розмовах.
 • Дають позитивний досвід і допомагають студентам продемонструвати свої сильні сторони.
 • Сертифікат безстроковий та визнається університетами і роботодавцями у всьому світі.

Більше інформації про іспит РТЕ та підготовку до нього

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок