Опис курсу

Курси Бухгалтерського обліку в неприбуткових організаціях

Специфіка роботи з неприбутковими організаціями вимагає додаткової компетенції в цьому питанні. Наші курси бухгалтерського обліку неприбуткових організацій допоможуть розібратися в цій непростій сфері фінансування. Отримані навички і знання допоможуть вам ефективно вести облік фінансів у будь якій неприбутковій організації - будь то фонд, партія, асоціація, громадська або благодійна організація.

Фахівці, які мають багатий досвід такої роботи, ознайомлять вас з основними проблемними питаннями: наприклад, розкажуть про сучасні вимоги законодавства України у веденні бухгалтерського обліку. Отримавши такого роду знання, зможете вести фінансову звітність проектів, правильно працювати з бухгалтерським обліком.

Крім отриманих теоретичних основ роботи в даній сфері, ви обов'язково будете практикуватися під керівництвом досвідчених викладачів. Курси бухгалтерського обліку будуть корисні як керівникам організацій, що мають статус неприбуткової, так і фінансистам, які хочуть дізнатися особливості такої роботи.

Після проходження ви зможете відкрити для себе нові можливості, а до арсеналу ваших навичок додасться ще один незамінний навик.

Вартість навчання

Група: 3000 грн.
Індивідуально: 2400 грн.

Тривалість навчання:

Група: 4 заняття по 4 години.
Індивідуально: 8 годин.

Для ознайомлення детальної інформації натисніть тут

Можливий графік навчання:

  • Час та дні проведення уточнюйте по телефону, або за посиланням Графік занять

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок