Опис курсу

Без сумніву, у кожного хто вивчає німецьку мову є свої на це причини - комусь це потрібно для роботи, хтось хоче в майбутньому поїхати в Німеччину, а деякі просто отримують величезне задоволення від самого процесу навчання. Все це і багато іншого вимагає від нас доброго знання мови. Німецька мова на сьогоднішній день є важливим інструментом спілкування в усьому світі, без володіння яким важко бути успішним. У той же час, вивчення німецької мови може стати вашим хобі, за допомогою якого ви відкриєте для себе нові знання, почерпнув їх з першоджерел, або нові розваги, які раніше були вам невідомі.

Наш мовний центр постійно проводить набір на курси німецької мови для всіх бажаючих. У нас ви зможете як почати вивчати німецьку з нуля, так і оновити або удосконалити свої знання - для цього ми пропонуємо безліч різних програм різної складності і напрямків. Наш освітній центр має багато різноманітних навчальних матеріалів для групових і самостійних занять. Ми використовуємо найкращі розробки і навчальні комплекси зарубіжних видань, такі як: Mittelpunkt, Aspekte neu, Themen aktuell, Berliner Platz, Em neu, Schritte international, Die Gelbe aktuell. Досвідчені викладачі організовують роботу у вигляді семінарів та проектів і допомагають Вам оптимально використовувати багату палітру можливостей німецької мови.

Заняття відбуваються 2 р На тиждень, тривалість 60 Хв.

http://perfect-english.com.ua/

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок