Опис курсу

Пропонуємо Вам співпрацю з підвищення кваліфікації фахівців з підтвердженням отриманих знань міжнародними сертифікатами за програмами:
1. ACCA DipIFR (rus) для фахівців, що працюють в сфері бухгалтерського обліку, аудиту та фінансів, які бажають поглибити теоретичні та практичні знання міжнародних стандартів фінансової звітності.
2. CIMA - це міжнародна кваліфікація з управлінського обліку в області фінансового менеджменту, управління ефективністю бізнесу.
модулі:
Р 1 (Управління ефективністю операцій)
Р 2 (Управління ефективністю бізнесу)
3. ICFM для фахівці в галузі фінансів і суміжних професій, галузі управління бізнесом, головних бухгалтерів, які хочуть просуватися по кар'єрних сходах, для тих, хто бажає отримати нові знання в області оптимізації діяльності підприємства.
модулі:
"Сертифікований Фінансовий Контролер"

  • Модуль "МСФЗ"
  • Модуль "Фінансовий менеджмент"
  • Модуль "Облік витрат і собівартість продукції"

"Сертифікований Фінансовий Менеджер"

  • Модуль "Управлінський облік і прийняття рішень"
  • Модуль "Управління інвестиціями"
  • Модуль "Правові основи фінансового менеджменту"

"Сертифікований Фінансовий Директор"
Модуль "Управління персоналом"

  • Модуль "Стратегічний фінансовий менеджмент"
  • Модуль "Корпоративні фінанси"

Внутрішній аудит:

  • Рівень 1 PIA «Професійний внутрішній аудитор»
  • Рівень 2 CPIA «Сертифікований професійний внутрішній аудитор»

4. CIPA - для тих, хто бажає освоїти МСФЗ, навчитися вести управлінський облік за міжнародними стандартами, а також ефективно оптимізувати податки підприємства.
модулі:
САР (Сертифікований бухгалтер-практик) - 1 рівень: Фінансовий облік 1; Управлінський облік 1; Податки в Україні; Право в Україні
CIPA (Сертифікований професійний бухгалтер) - 2 рівень: Фінансовий облік 2; Управлінський облік 2; Фінансовий менеджмент; Аудит.
5. Індивідуальний курс підвищення кваліфікації.
Всі модулі програм навчання читають висококваліфіковані фахівці, досвідчені викладачі, які успішно склали іспити на сертифікат САР / CIPA, DipIFR (rus), CIMA, ICFM. Серед них професор і кандидати економічних і юридичних наук, викладачі - практики.
Переваги навчання у нас: висококваліфіковані викладачі, гнучка система знижок, можливість розстрочки платежу; інтерактивна підтримка, можливість навчання онлайн, безкоштовне повторне навчання (САР)

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Дистанційному навчанні, а також ВНЗ в Дистанційному навчанні, коледжі та технікуми в Дистанційному навчанні, репетитори в Дистанційному навчанні, тренінги в Дистанційному навчанні, робота в Дистанційному навчанні

Зворотній зв'язок