Опис курсу

Йде набір:

  • Діти 4-6 років: Вівторок 12.30-13.30, субота 12.30-13.30
  • Діти 7-9 років: Вівторок 13.30-14.30, субота 13.30-14.30
  • Діти 10-12 років: Вівторок 15.30-16.30, субота 15.30-16.30
  • Діти 13+: Вівторок 16.30-17.30, субота 16.30-17.30

Встигніть записатися! У групах до 5 чоловік, заняття в центрі Києва.
Запис на пробний урок ОБОВ'ЯЗКОВА

Кожне заняття має збалансовану структуру, яка ґрунтується навколо певної теми. Заняття складається з 4 секцій: лексика, граматика, знаки азбуки і иероглифики, слова ввічливості (дуже важливо для Японії). Щоб викликати і утримувати інтерес учня викладачі знайомлять з цікавими фактами про країну, культури.

А також пропонуємо індивідуальні уроки і заняття для дорослих.

Отже, який сенс вивчати японську мову, яка є рідною для більш ніж 125 мільйонів чоловік (9-е місце в світі)?

У більшості людей при слові "Японія" виникає якийсь асоціативний набір понять, наприклад, таких як "нецке", "карате", "Sony", "саке", "самурай". Це - прояв особливості японської культури. Вивчаючи японську мову, Ви вивчаєте японську культуру, естетику, які по своїй суті «важко описувати». Красу, прекрасне, з точки зору японської культури, можна тільки відчувати, і висловлювати ці почуття можна тільки на японській мові. Саме тому, якщо Ви вивчаєте японську мову, стаєте «особливим». Ваші діти будуть виділятися серед інших дітей.

Більшість людей, які приймають рішення вивчати іноземну мову, вибирають європейські мови, як англійська, німецька, французька, іспанська, італійська. Але якщо вибрати для вивчення мову, який для переважної більшості здається не просто екзотикою, а чимось недосяжним, то це може допомогти при влаштуванні на перспективну роботу. А хто не мріє про хорошу роботу?

Японія - це друга за величиною економіка в світі.

Японія - це процвітаюча країна, економіка якої займає лідируючі позиції не тільки в Азії, але і у всьому світі. Найбільші японські фірми вже давно входять до числа найбільш важливих світових концернів.

Японський - це шлях до вивчення і інших азіатських мов.

На курсах «Clever Children» ви будете вивчати по захоплюючим методикам китайський, японський, арабська, турецька, корейська та англійську мови, а також мистецтво ієрогліфіки.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок