12 років Work.ua Приховати банер
Опис курсу

LSE Group з досвідом проведення літніх англомовних програм для дітей з 1998 року, презентує Tiny Toes City Camp - літню міську англомовну програму для дітей від 6 до 9 років, яка відбудеться на базі школи "The Language Academy" на вул. Р. Окіпної, 18 (м. Лівобережна).

Tiny Toes City Camp – це літня учбово-розважальна програма, яка поєднує щоденне вивчення англійської мови у цікавій формі з активним відпочинком на мальовничому лівому березі Дніпра. Англійська кожного дня, екскурсії, майстер-класи, заняття спортом чергуються з іграми та змаганнями, під час яких спілкування відбувається англійською мовою.

Програма проходить з понеділка по п'ятницю з 8:30 до 18:00, тривалість однієї зміни - 2 тижні.

Подаруйте Вашій дитині нові враження, цікаву та насичену програму, яка включає 36 годин вивчення англійської мови!

Більше інформації та резерв місць НА САЙТІ

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Ирина, 23.03.2018, 12:17
Мы были в городском лагере в прошлом году и уже зарегистрировались на лето 2018. Меня такой формат очень даже устроил. Ребенку 7 лет, до этого в лагерь самостоятельно не ездил, поэтому нашли лагерь недалеко от дома, без ночевки. Думали что ребенок будет скучать по нам и капризничать - но все прошло отлично. Сам лагерь находится в школе английского, и в лагере дети тоже каждый день учат английский. В прошлом году английский в лагере вел британец. Помимо этого, дети ездили на экскурсии, в парке гуляли, в общем нормальный дневной лагерь с хорошей программой и английским языком. Детей на смене немного, в стоимость путевки входит питание, что нас очень устроило. Лагерь могу смело рекомендовать.
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок