Опис курсу

Англійська по Skype з носієм мови – це прекрасна можливість поринути в мовне середовище та доторкнутися до іншої культури, не виходячи з дому. Крім того, дуже багато хто вважає, що це найефективніший спосіб вивчення та поліпшення розмовної мови.

Компанія Albion Education пропонує курси англійської мови по Skype з дуже компетентним викладачем, який здатний донести необхідну інформацію до студента. Andrew Somerville – корінний житель Лондона з класичною британською вимовою, досвід роботи якого з НЕ англомовними студентами становить понад 20 років!

Працюючи з цим викладачем, Ви дуже скоро подолаєте мовний бар’єр, адже єдина мова, якою Ви зможете спілкуватися, це англійська. Постійно чуючи ідеально правильне мовлення, Ви автоматично удосконалите і свою вимову теж.

Іноді найбільша проблема, з якою стикаються студенти при вивченні іноземної мови, це розуміння на слух. З Andrew Somerville такі труднощі зникнуть з перших занять.

Ну і не забувайте, що це дуже зручно, адже не потрібно нікуди їхати, витрачати час на дорогу, а вивчати мову можна в будь-якій точці світу.

Вартість 1 заняття (60 хв.) – 350 грн.

Детальніше. http://albioneducation.com/skype/

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
IT Модуль
IT Модуль
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок